Photos
Videos
Świt - Widzew 17.03 g. 17:00 WSZYSCY!
106
2
Świt - Widzew 12 marca 2017 g. 18:00
76
Pozornie nieciekawy mecz zakończył się pożyczeniem jednej z flag gości, którą niestety odbija ochrona z policją, oddając piłkarzom, którzy zwracają flagę kibicom gości. Fana zdobyta.
25
6
Posts

Dziękujemy piłkarzom za pewne zwycięstwo z Widzewem (niestety nie zdążyliśmy im podziękować na żywo ). Dziękujemy tym, którzy dorzucili się do puszki. Zysk ze zbiórki i sprzedaży vlepek pozwolił na uszycie dwóch flag i pomoże w odnowieniu zniszczonych wrzutów. Dziękujemy za polubienie, udostępnianie i śledzenie naszego profilu właśnie się okazało, że jest nas tu już 800! Takim działaniem macie wpływ na promowanie i reklamowanie naszej drużyny - zapowiedź meczu z Widzewem dotarła do co najmniej kilkunastu tysięcy osób. Oczywiście internet to ostatni element naszej działalności liczą się stadion, mecze i wyjazdy!

Image may contain: one or more people and outdoor

Fotorelacja nr 6.

Świt: Lider pokonany w Nowym Dworze!
notosport.pl
Posts
Kibice Świtu na meczu z Widzewem rzucali racami w stronę sektora gości, a później zostali przegonieni przez ochronę....
youtube.com

Fotorelacja nr 5.

Fotorelacja nr 4.

Od Bałtyku po Bieszczady na Kiboli nie ma rady! 12zawodnik.pl - Info, Fotogalerie, Ranking wyjazdowy.
12zawodnik.pl

Fotorelacja nr 3.

Świt Nowy Dwór Maz. - Widzew 17.03.2018
widzew.com

Fotorelacja nr 2.

” order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]
widzewtomy.net

Świt NDM - Widzew Łódź
W najlepszym momencie dopingujemy średnio może w 120-130 osób choć przez sektor przewinęło się nas tego dnia trochę więcej. Wiszą 2 flagi - debiutujące repliki. Pod koniec meczu odpalamy czarne świece, stroboskopy, race i część z nich wymieniamy drogą powietrzną z Widzewem. To wszystko nie podoba się ochronie z którą dochodzi do awantury, która następnie przenosi się poza stadion. Podziękowania dla wszystkich wspierających nas tego dnia m. in. 20 MKS Ciechanów, 10 Bug Wyszków.

Fotorelacja numer 1.

Photoreport number 1.
Translated
Pierwszoligowy HIT w Legnicy nie zawiódł. Gospodarze z oprawą, do której odpalili sporą ilość pirotechniki, a na sektorze gości pojawiło się 210 fanatyków Odry.
stadionowioprawcy.net

Dziś ostatni dzień przedsprzedaży biletów na pojedynek z RTSem. W godzinach 9-19 możecie w sekretariacie klubu kupić bilet na jutrzejsze spotkanie. Nie zwlekajcie a jutro na mecz nie przychodźcie na ostatnią chwilę. Do boju Świcie!! 📢👊💪☠️

Uczulamy po raz kolejny aby nie pisać, nie dyskutować, nie wdawać się w dyskusje ani napinkę na jakiś podrzędnych kibicowskich portalach odnośnie jakichkolwiek wydarzeń okołomeczowych.

Once again, not to write, not to discuss, not to engage in discussions or to speculate on some minor web-based portals regarding any events events.
Translated
MAR17
Sat 5:00 PM UTC+01MKS Świt Nowy Dwór MazowieckiNowy Dwór Mazowiecki, Poland
173 people interested
No automatic alt text available.
MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki

Od jutra rusza sprzedaż karnetów na rundę wiosenną oraz biletów na mecz Świt - Widzew Łódź. Zapraszamy do sekretariatu klubu!

As of tomorrow, the sale of tickets for the spring round and tickets to the dawn game - the widzew boat. Welcome to the club secretariat!
Translated

Działamy. To już niecałe dwa tygodnie 👌👍👊.