Posts

Вільний час можна проводити сидячи за компом👩‍💻, дивитися нескінченні серії «Друзів», або втикати в Інстаграмі на нудних парах чи перерві в офісі🤳 А можна разом з БУР поїхати у тижневу розвиваючу подорож до незвіданих куточків України 🚵, і в компанії крутих людей 👫 запалити мотивацією до дій себе та громаду маленького містечка! А ще - побудувати свій перший будинок (лишиться тільки дерево посадити, ну і ви самі знаєте шо 😉)! Цікаво? Заповнюй анкету 😎 - bit.ly/2F5Ha84
Будуєм...о Україну Разом - це волонтерський проект, який направлений на спільну роботу та подорожі. Вже вп'яте ми влаштовуємо волонтерські табори 🏕️ (цього разу в 9 містах України). Там на тебе чекають лекції від таких крутих людей, як Сергій Жадан та Ярослав Грицак, та незабутні вечірки в колі однодумців. Ще ти долучишся до створення громадського простору в місті або відновлення будинку для потребуючої сім’ї!
БУР - це дружня спільнота проактивної молоді, яка хоче розвиватися сама та разом змінювати свою країну. Заповнюй анкету - приїзди на табір - доєднуйся до родини!

Наразі ми відкрили набір волонтерів лише в чотири міста, згодом відкриємо інші п'ять! Більше інформації шукай в анкеті 👉 bit.ly/2F5Ha84

#БУР #БУР2018 #volunteering #travel #Україна #волонтерство #подорожі Building Ukraine Together

See More
Image may contain: one or more people, people standing, text and outdoor

Вже за тиждень розпочнеться новий сезон БУРних мандрів. Наш чудомобіль заїде в Смигу, позлітаються волонтери з усіх-усюд, щоб разом працювати, вчитись і відпочивати.
Віра, Ігор та Olexandra (одна з двох польових команд) вже пакують речі та складають докупи думки - скоро в дорогу до БУРхливих пригод.
На сторінках цієї події публікуватимемо найцікавіші моменти наших буднів - буде видно і як ми вправно працюємо і як активно розвиваємося.
Слідкуйте й долучайтеся до нас, щоб відчути як БУРно розпочнеться у Смизі травень.

APR29
Apr 29 - May 13Смт.смига.Kremenets, Ukraine
39 people interested
Videos
Вуйко Бо, з днем народження!
57
6
Тараканівський форт
36
9
Місто Бар
23
Photos
Reviews
5.0
10 Reviews
Tell people what you think
Олексій Лавриненко
· January 10, 2018
if statement that "supporting and helping other people reinforce and develop our own strength" is about You, then it's definitely an organization and movement to join!
My own journey in #BUR started i...n 2016, and each time im taking a part of its activities i feel we do something valuable together, i see my own personal development through our collective experience of helping other families and communities.
Im sure we will be able to make even more difference around Ukraine during this year and i invite everybody to be important puzzle-piece of a bigger picture! ;)
See More
Khrystyna Koretska
· April 18, 2018
БУР - це Любов �