Photos
Reviews
4.7
294 Reviews
Tell people what you think
Paulina Wiejak
· November 18, 2017
Heca jest takim miejscem w tym świecie, gdzie każdy czuje się jak u siebie i, popijając kawę, może oddawać się lekturze książki, rozmowie z przyjacielem (i to takim nawet chwilę wcześniej poznanym, bo... hecowicze to dobrzy ludzie są i łatwo znaleźć tu pokrewną duszę), albo po prostu patrzeniu przez okno na przechodniów.
O tym magicznym klimacie pewnie pięknie napisałby Marquez, Kapuściński mógłby dodać, że kawa - tak jak ludzie - rodzi się w słońcu i stąd ta niesamowita z nią więź, a Tolkien pewnie wybrałby jedną z herbat (ja bym mu poleciła tę, którą zawsze zamawia Justynka, albo połączenie trawy cytrynowej i lipy) i usiadł w ogródku z fajką.
Heca jest trochę jak takie Rivendell. Żeby do niej dotrzeć, trzeba przejść wąskimi ścieżkami między wysokimi skałami, a ona sobie tam czeka na wędrowców i wita ich zawsze ciepło. I tu każdemu będzie dobrze, jeśli otworzy się na magię Hecy. Tu pachnie pyszną kawą, imbiriadką najlepszą na świecie, a obłędnie czekoladowe brownie i tarty wpływają dodatnio na produkcję endorfin.
Jeśli tu nie jest najlepiej, to ja nie wiem, gdzie może być.
See More
Agata Jakuszko Sobocka
· January 16, 2018
Idealne miejsce do spotkań ze znajomymi lub -jak w moim przypadku-do artystycznej pracy z komputerem:). Byłam świadkiem fantastycznego zachowania Obsługi:)
Piotrek Kaczorowski
· December 9, 2017
Kapitalny klimat: wchodzisz i czujesz się jak w domu :) świetna kawa, wspaniali Ludzie !
Qbk Jakub
· March 12, 2018
Świetna Kawiarnia, prócz ziaren kaw min. z Ruandy, Nicaragui czy Gwatemali, można zakupić piękną ceramikę, jak również skorzystać z bogatej oferty książek , znajdujacej się wewnątrz, biblioteczki.
Krzysztof Nowak
· April 7, 2018
dobre. miło. wrócę. polecam.
Katka Kotecka
· April 14, 2018
Pokochałam ♥ Polecam!
Łukasz Kowalski
· March 12, 2018
Najlepsze miejsce w centrum!
Natalia Możdżeń
· November 16, 2017
Najlepsza kawa w samym centrum zarządzania wszechświatem :)
Monika Michoń
· November 4, 2017
Bardzo przyjemne miejsce z przemila obsluga, pyszna kawa i ciastem :) miejsce najlepszych spotkan :) 😍
Kris Denhoff
· March 22, 2018
Super miejsce, super ludzie, super kawa!
Julius Drd
· October 1, 2017
Le meilleur café de Lublin. Très bon accueil lieux très agréable !
Albulena Gashi
· September 16, 2017
Si vous passez par Lublin, allez à Café HECA kawiarnia!
L'accueil est excellent comme le lieu!! ♥
Dominika Pawluczuk
· November 16, 2017
Najlepiej!!! ♥
Agata Gołofit
· November 16, 2017
❤️👏
Iza Kołodyńska
· September 16, 2017
Bardzo miła obsługa która potrafi doradzić. I chociaż na co dzień nie piję kawy ta była przepyszna.
Krzysztof S. Bak
· March 6, 2017
Hecę porównać można do łódeczki dryfującej na spokojnych wodach miasta, na której kapitan jest jednym z nas, a każdy z nas może być kapitanem, jeżeli tylko zechce. Kawę mieszać i wypijać należy niespi...esznie, odpowiednio czyniąc przerwy na wyrażanie myśli bądź odczuć, pozytywnych grymasów aprobaty, zadziwnienia, epitetów uznania. Po wypiciu spokojnie wprowadzani jesteśmy na powrót do cichego portu między budynki chroniące od nagłych sztormów... Ale bywa, niektórzy podróżni opowiadają, iż pod ladą ukryte są lejce i są dni, kiedy barman zakłada XVIII wieczny kapelusz woźnicy i pędzi na przełaj w kierunku jemu tylko wiadomym, unosząc ze sobą wszystkich przez urwiska i bezdroża, z wysiłkiem utrzymując dyliżans pod kontrolą...

P.S.
Ktokolwiek będziesz w lubelskiej stronie, pomnij zatrzymać swe konie przy Hecy!
See More
Anna Kądziołka
· July 11, 2017
Jak dla mnie ocena 5 - i tak zbyt nisko. Gdybym mogła dałabym i dyche! (I więcej). Miejsce z klimatem. Wchodzisz jak do dobrego znajomego. Książki, krzesła, stoliki, koce, poduchy itd. - robią klimat ...domowej atmosfery. Można tam siedzieć i siedzieć. Ludzie życzliwi, pogadaja z Tobą, opowiedzą to i owo. A kawa? Mega! Dawno takiej dobrej nie piłam. Byłam pierwszy ale na pewno nie ostatni raz. Polecam!! See More
Hania Bryda
· November 16, 2017
Najukochańsze miejsce ❤️
Oskar Kasprzycki
· November 16, 2017
Przepysznie!
Posts

Haiku na wtorek

'too rich for my blood'
śpiewała, jadła brownie
- jazz czekolady

Image may contain: dessert and food
Videos
W niedziele na Hipotecznej jest pusto, cicho i przytulnie. Korzystając z marketingowych doświadczeń innych podmiotów gospodarczych i wykorzystując rekwizyty pozostawione przez klientów powstał dzisiaj taki oto "performanssss". :)
30
2
Do lotu
50
4