Photos
Videos
Ruošiamės, pjaustome su vaikais moliūgus 🍈🕯🕯🕯🎎 Tai juk dar vienas gražus vakaras, skirtas pabuvimui kartu 🤗 Kokie jūsų moliūgai? Pasidalinkite! 😉
8
4
Namai namučiai ... Kokių norite jūs ?
9
Ar jaučiate, kaip alsuoja ŠVENTĖMIS?! 🎄☕️🍷🤩 #capitalcentras #nekilnojamasturtas #klientai #keksudiena #svente #biuras
5
Posts

Parduodamas puikiai įrengtas 2 kambarių butas Raitininkų g. (gali būti perplanuotas į 3 kambarių butą). Skelbimo nuoroda https://www.capital.lt/lt/realty-p178906

MAR19
Mon 3:30 PM UTC+02Raitininkų g. 2A, Šnipiškėse, Vilnius
Capital Centras added 4 new photos to the album: "Kviečiu į svečius" — with Oksana Janusevska and 4 others.

Capital Centras palaiko "Maisto banko" iniciatyvą. Gaminame, vaišinamės ir aukojame.

Reviews
4.8
28 Reviews
Tell people what you think
Andrius Mazeika
· June 9, 2017
Visgi su jūsų kompanija kažkas negerai.
Pirma istorija
Skelbime nurodyta jog agentų nepageidauju, paskambino Daiva Kazakevičienė ir neprisistačiusi pradejo domėtis apie buto pirkimą, buto detales ir t....t. galų gale sutarėm susitikti antradienį 11val(jei spės) arba 13val (jei 11val nespės). Tačiau nesulaukiau nei 11val, nei 13val, nei vėliau. Truputi pagooglinau telefono nr - radau jog visgi ji brokerė iš Capital. Vakare (kokią 20val) ji man paskambino ir bandė perkelt susitikimą į kitą dieną, tačiau žinoma nesutikau, visų pirma agentų nepageidauju, o antra - kas per agentai kai sutartu laiku neatvažiuoja?
Antra istorija:
Pašto dėžutėje randu lapelį jog šeima pirktų butą, mokėtų iš karto ir t.t. Žinau jog taip daro agentūros, tačiau nusprendžiu paskambint (o gal visgi žmonės ieško buto). Skambinu, atsiliepia vyrukas, patikina jog tikrai jis ne iš NT agentūros ir ieško buto sau. Susitariame susitikt. Atvyksta laiku, apžiūri butą, apklausinėja visokias detales (apie stogą, renovaciją, bendriją, šildymo kainas). Jam kaip ir tiktų iš pirmo žvilgsnio, tačiau reikia pasitart su bendrininku (jis tvirtina jog ieško buto investicijai - pirktų ir nuomotų). Po kelių dienų susitinkam ir su bendrininku. Jis taip pat akylai apžiūri butą ir galu gale taria: "jūsų buto nepirksime, tačiau galim padėti parduodant". Ir tik tuomet paaiškėja jog tiek vienas tiek antras yra eiliniai Capital brokeriai.
Pirmasis Šarūnas Mockus ir antrasis Aivaras Ivaškevičius
Ganėtinai neetiškai elgiatės apgaudinėdami tokiais būdais.
See More
Marta Vilbik
· July 28, 2016
Patys geriausi atsiliepimai apie Arną Stankevičių, puikiai atlieka savo darbą!!! Visiems rekomenduoju, žmogus-profesionalas!
Миша Трусов
· December 21, 2016
Отличная компания!!!!
Jūratė Staskevičė
· June 14, 2016
Labai faina komanda! Super atmosfera ;)
Deividas Umbrasas
· May 27, 2015
Tai pats nuostabiausias kolektyvas, su kuriuo teko dirbti!
Posts