Photos
Reviews
Centralne Biuro Zabezpieczeń has no reviews yet.
Tell people what you think
Videos
CBZ - 21 LAT DOŚWIADCZENIA! Powstaliśmy z myślą o tworzeniu produktów i oferowaniu usług zmierzających do ograniczenia zjawiska przestępczości, szczególnie napadów rabunkowych dokonywanych na osoby oraz na przewożone lub przenoszone przez nie wartości pieniężne. #bezpieczenstwo #CBZ #centralneBiuroZabezpieczen #daneosobowe #ochronadanychosobowych #GIODO #zaufajNaszemuDoswiadczeniu #zNamiBezpieczniej #banki #bank #nowoczesnabankowsc
12
Zapraszamy na naszą stronę www.cbz.pl do zapoznania się z wszystkimi naszymi produktami. #sejf #sejfy #bezpieczenstwo #CBZ #centralneBiuroZabezpieczen #daneosobowe #ochronadanychosobowych #GIODO #zaufajNaszemuDoswiadczeniu #zNamiBezpieczniej #banki #bank #nowoczesnabankowsc
11
Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na stronie www.cbz.pl
6
Posts

Największa polska firma ochroniarska, zarazem jeden z naszych klientów, została kupiona przez chińskie konsorcjum China Security & Fire.

Za 110 mln euro sprzedana została największa polska firma ochroniarska. Konsalnet przejmuje chińska spółka China Security & Fire. Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów właśnie pozwolił na akwizycję.
money.pl

Powstaliśmy z myślą o tworzeniu produktów i oferowaniu usług zmierzających do ograniczenia zjawiska przestępczości, szczególnie napadów rabunkowych dokonywanych na osoby oraz na przewożone lub przenoszone przez nie wartości pieniężne.
Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony www.cbz.pl

It looks like you may be having problems playing this video. If so, please try restarting your browser.
Close
66 Views
Posts

Banknot lub dokument oznaczony markerem SigNature DNA można szybko zidentyfikować w świetle ultrafioletowym o długości fali 365 nm. Niezawodność markerów SigNature DNA jest nieporównywalnie wysoka. W laboratoriach federalnych poddano je wymagającym badaniom pod względem zgodności z normami wojskowymi. W trakcie badań zweryfikowano wysoki stopień wytrzymałości markera na promieniowanie ultrafioletowe, ciepło, zimno, drgania, ścieranie i inne trudne warunki środowiskowe.

No automatic alt text available.

BOX SECURITY SUITCASE - Klasa A, B, C, D, E - Limit transportu wartości 0,3 j.o. - 4 j.o. Zaawansowane formy zabezpieczeń.

It looks like you may be having problems playing this video. If so, please try restarting your browser.
Close
26 Views

Z okazji Walentynek wszystkim naszym fanom, klientom, przyjaciołom życzymy po prostu dużo miłości Oby miłość zawsze tak jak nasza firma, kojarzyła Wam się z bezpieczeństwem i stabilnością
#cbz #love #walentynki

No automatic alt text available.

Dzisiaj o bezpieczeństwie, ale ...na drodze. Zimę mamy w pełni, co za tym idzie śniegu na drogach również nie brakuje. Zamieszczamy kilka porad, jak bezpiecznie jeździć w takich warunkach.

http://www.motofakty.pl/…/jazda-po-sniegu-bez-gwaltownych-m…

Radzimy jak bezpiecznie jeździć podczas gołoledzi i obfitych opadów śniegu. Najważniejsze są koncentracja i przewidywanie wszystkich manewrów.
motofakty.pl

GLOBAL PERSONAL LOCALIZATION SYSTEM "Navi-Box", to zaprojektowany przez nas najnowocześniejszy personalny system lokalizacji satelitarnej, który pozwala na określenie położenia punktów i poruszających się obiektów wraz z parametrami ich ruchu w dowolnym miejscu na powierzchni ziemi, w czasie rzeczywistym - w trybie on-line.

https://www.youtube.com/v/NVU4SIzITMs&hl=pl&fs=1&rel=0&auto…

youtube.com

Dzisiaj Dzień Przyjaciela, więc wszystkim naszym Przyjaciołom życzymy wszystkiego najlepszego !!!

Image may contain: one or more people

Wiecie jaki jest największy sejf świata? Zlokalizowany jest poniżej poziomu morza i można go zwiedzać. Szczegóły w artykule.
Miłego czytania i dnia
https://www.sejfer.pl/5-ciekawostek-o-sejfach/

Najdroższy sejf świata to projekt sygnowany nazwiskiem Karla Lagerfelda, model Döttling Narcissus. Kosztuje około 336 tys. dolarów. Sejf nie jest zbyt duży (ma wprawdzie aż 1,8 m wysokości, ale jedynie 30 cm głębokości). Przeznaczony jest przede wszystkim do przechowywania kosztowności, biżuterii, a...
sejfer.pl

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na stronie www.cbz.pl

It looks like you may be having problems playing this video. If so, please try restarting your browser.
Close
34 Views

Są takie miejsca, gdzie samochód opancerzony to podstawa zwiększająca wielokrotnie szanse dożycia następnego dnia. Jednym z takich miejsc jest Brazylia, choć i po naszych drogach jeździ sporo pancernych aut.

http://moto.onet.pl/…/samochody-opancerzone-dla-kazde…/f59v2

#sejf #sejfy #bezpieczenstwo #CBZcentralneBiuroZabezpieczen #daneosobowe #ochronadanychosobowych #GIODO #zaufajNaszemuDoswiadczeniu #zNamiBezpieczniej #banki #bank...
#nowoczesnabankowsc #transportgotówki

See More
Są takie miejsca, gdzie samochód opancerzony to podstawa zwiększająca wielokrotnie szanse dożycia następnego dnia. Jednym z takich miejsc jest Brazylia, choć i po naszych drogach jeździ sporo pancerny...
moto.onet.pl

W Hotelu Anders w Starych Jabłonkach po raz IX odbyła się uroczysta Gala Siatkarska Klubu-Stu 2017. Od 9 lat z dumą wspieramy naszych siatkarzy. Podczas balu podsumowane zostały osiągnięcia siatkarek i siatkarzy ze Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Ostródzie w 2016 roku oraz zostały wręczone podziękowania dla sponsorów.
Zarząd nawet ustawił się do zdjęcia
Wszystkim bardzo dziękujemy za wspólną zabawę!

#CBZcentralneBiuroZabezpieczen #ostroda #wspieramy #siatkarze #smsOstroda #duma #sponsor

W lipcu 2015 roku w Swarzędzu jeden z konwojentów ukradł 8 mln złotych. Wczoraj (11 stycznia) rozpoczął się proces w sprawie tzw. "skoku stulecia".
Jednocześnie informujemy, iż nasza firma prowadzi obecnie prace nad bankowozem klasy C, w którym konwojent będzie miał ograniczony dostęp do transportowanej przez siebie gotówki. Rozwiązanie to ma na celu wyeliminowanie procederu kradzieży wartości przez pracowników ochrony.

http://www.dzienniklodzki.pl/…/skok-stulecia-w-swarzedzu-w…/

Zapraszamy do artykułu dotyczącego transportu gotówki. W razie jakichkolwiek pytań na temat profesjonalnego przewozu, zapraszamy na priv bądź o pytania pod artykułem.

http://www.lex.pl/…/transport-gotowki-z-rozwaga-i-zgodnie-z…

#sejf #sejfy #bezpieczenstwo #CBZcentralneBiuroZabezpieczen #daneosobowe #ochronadanychosobowych #GIODO #zaufajNaszemuDoswiadczeniu #zNamiBezpieczniej #banki #bank...
#nowoczesnabankowsc #transportgotówki

See More
Pomimo tego, że obrót bezgotówkowy i bankowość internetowa zajęły w ostatnim czasie istotną część systemu finansowego, nadal bardzo ważną kwestią są...
lex.pl