Photos
Videos
Když ve vás někdo věří, dokážete víc
68
1
Dnes od 14.00 do 16.00 hodin máte jedinečnou šanci ptát se Honzy Smítka na cokoli k našemu novému el. bankovnictví a mobilní aplikaci GeorgeGO. 💻📱Odpovídat vám bude online v komentářích. Tak do toho! 🙌
128
126
Chcete si vzít hypotéku na vlastní bydlení? Chcete byt jako investici nebo jako budoucí bydlení pro svoje děti? A lze řešit situaci, kdy potřebujete financovat 100 % hodnoty? Zeptejte se na všechno, co vás kolem hypoték zajímá. Od 13 do 16 hodin vám odpoví Marek Petráš, náš produktový manažer hypoték.
46
82
Posts

Stejně jako Katčině mamince, i vám pomůžeme dát do pořádku rodinný rozpočet. Se službou Moje zdravé finance můžete ušetřit až několik tisíc ročně.
www.csas.cz/cs/osobni-finance/moje-zdrave-finance

It looks like you may be having problems playing this video. If so, please try restarting your browser.
Close
13K Views
Česká spořitelna plans to go live.
13 hrs

Českému bankovnímu trhu se v lednu otevřou nové příležitosti. Přinese je směrnice PSD2. My chceme být u toho, proto pořádáme festival APInauts plný odborníků.

Sledujte živě, 23. listopadu od 13:30, Mariu Staszkiewicz, CEO, Czech Fintech Association, která pohovoří na téma Make finance great for all.

Thursday at 4:30am
Česká spořitelna plans to go live.
Get Reminder
Posts
Česká spořitelna plans to go live.
13 hrs

Finanční trh čeká revoluce, která tak trochu otevře banky a dostane je blíž k uživatelům. Třeba přímo do emailu, do eshopů nebo vaší oblíbené aplikace. Chcete vědět víc?

Sledujte živě, 23. listopadu od 9:35, generálního ředitele České spořitelny, Tomáše Salomona, který představí svůj postoj k Open bankingu, a zahájí tak festival APInauts.

Thursday at 12:35am
Česká spořitelna plans to go live.
Get Reminder

Objednali jste si Adidas, přišel vám ale Adidos a prodejce s vámi odmítá komunikovat? 😡 Využijte služby chargeback a nechte to na nás. 💪

Marek chce své manželce Evě koupit k narozeninám kabelku. Z cen v obchodech se mu orosí čelo. Pak narazí na opravdové terno - e-shop, který nabízí kvalitní kožené kabelky z Itálie.
csas.cz

Soutěž o zájezd do Belgie a Nizozemí! 📢
Milí rodičové, máme pro vás a vaše děti kvíz! 🔎 Týká se financí a výherci se mohou těšit na cestu do zemí čokolády a tulipánů. Na cestu s vámi vyrazí i youtuber Kovy - Gameballcz, kterého vaše děti moc dobře znají.
Držíme palce! 👍

připravili jsme pro vás detektivní kvíz, ve kterém budete hledat ztracené korunky z kouzelného měšce a taky jejich zloděje. Protože víme, že jste chytří a zvídaví, není kvíz úplně jednoduchý, vyzkouší totiž vaše znalosti o financích.
quiz.verimedobrymvecem.cz

APInauts - Hackathon 💻
Přijďte soutěžit o skvělé ceny a především si osahat naši koncepci PSD2, která zásadně usnadní zavádění FinTech inovací.
👇Klikněte a přihlaste se!👇

Máme rádi API. Máme rádi, když API slouží lidem a dělá svět okolo nás lepším místem. Máme rádi, když API slouží obchodu! Rádi si hrajeme, učíme se nové věci, baví nás potkávat nové lidi a rozšiřovat vlastní obzory. CO Jednodenní festival České spořitelny plný vývojářských výzev (Hackaton/APITon) a p...
eventbrite.com

Proč si úrokovou sazbu u hypotéky zafixovat na 15 let? 🤔 To vám prozradí náš hlavní ekonom David Navrátil.

It looks like you may be having problems playing this video. If so, please try restarting your browser.
Close
23,554 Views
23K Views

Je teprve úterý, ale chceme s vámi probrat vaše plány na prodloužený víkend. Od pátku 17. listopadu do neděle 19. listopadu budeme vylepšovat naše internetové bankovnictví, abyste s ním brzy mohli platit ještě rychleji. Proveďte tedy raději své nutné platby do čtvrtka 16. listopadu. V pátek a o víkendu může být naše internetové bankovnictví částečně nedostupné. Děkujeme za pochopení!

Image may contain: text, outdoor and nature

Chcete bydlet ve vlastním? U nás dostanete nejdelší fixaci na trhu. 🏠

No automatic alt text available.

Chraňte se před zloději jak na internetu, tak v běžném životě. 🔒 Stačí v internetovém bankovnictví zapnout službu Informační zprávy, která vás upozorní na každý pohyb na účtu.

No automatic alt text available.

Vezměte i vy své děti na interaktivní výstavu Jak se točí peníze do DEPO2015! 💰
Dozví se vše o fungování peněz a naučí se ve financích vyznat. 👌

👉 O výstavě: http://bit.ly/EXPO_Jak_se_točí_peníze
👉 Soutěž o zájezd s youtuberem Kovy - Gameballcz: http://bit.ly/Soutěž_s_Kovym

It looks like you may be having problems playing this video. If so, please try restarting your browser.
Close
60K Views

Možná víc, než byste si mysleli. 😱↘️

Oba znají velmi dobře fungování lidského mozku a umí předvídat naše chování v různých situacích.
csas.cz

Jen za minulý rok Češi zaplatili kartou 477 miliard korun. 💰 Tak až budete příště nakupovat na internetu, nezapomeňte zaplatit Visou a svůj nákup zaregistrovat ---> https://www.visa.cz/zlata-zona/akce/soutez/soutez2017/ 👏

Image may contain: 1 person, standing, text and food
Česká spořitelna added 2 new photoscelebrating victory.

Máme zlato, stříbro i bronz! 🥇🥈🥉

Naše www.pujckabezpapiru.cz získala Cenu pokroku (Chytrý Honza) v kategorii bankovnictví. Uspěla ale i v soutěži Nejlepší banka 2017 (Hospodářské noviny), kde obsadila 2. místo v kategorii Bankovní inovátor. V celkovém hodnocení bank jsme se pak umístili na 3. příčce.

Příští rok se do toho pořádně obujeme, ať bereme jenom zlato! 💪

Image may contain: 3 people, people smiling, people standing
Image may contain: 1 person, suit and text

Na eBay se dá sehnat všechno, dokonce i lidská duše! 😅 Právě tu tam v roce 2008 nabízel čerstvě rozvedený Brit. Rozhodl se oprostit od všeho, co tvořilo jeho dosavadní život. Majetku, přátel i své vlastní duše. 👻

Dejte nám do komentářů vědět, co nejbizarnějšího jste si na internetu koupili vy. 😎

No automatic alt text available.

Vyhrajte vstupenky do Divadla Na Fidlovačce! Napište nám do komentářů, o citát jakého známého dramatika se jedná. Tři správné odpovědi odměníme vždy dvěma vstupenkami světoznámý muzikál Sugar (Někdo to rád horké), ve kterém můžete v roli Párátka Charlieho vidět Josefa Zýku, jenž byl inspirací pro naši poslední kampaň s divadelní tematikou. Více o pravidlech soutěže zde: https://goo.gl/LPyowH

Image may contain: text