Jump to
Press alt + / to open this menu
Photos
Reviews
Terapia Cesta - Ivana Medveďová has no reviews yet.
Tell people what you think
Posts

A čo posledná z našej trojice myseľ, telo, emócie - telo? V predchádzajúcom článku sme hovorili o tom, že naše emócie sa nachádzajú v tele.

Prostredníctvom nahrávky zdarma, ktorú tam nájdete tiež, ste mali možnosť preskúmať si, ako vám vaše emócie – vaše kontrolky, signalizujú, že do vášho pomyselného auta treba doliať olej.

Dnes budeme hovoriť o poslednej z trojice myseľ, telo, emócie – o tele a prostredníctvom pracovného zošita budete môcť urobiť ďalší krok – prakticky te...n svoj olej doliať. Naučíte sa poskytnúť svojmu telu prvú pomoc presne tak, ako to v danom momente bude potrebovať.

Vyskúšajte si to, pracovný zošit má neplánovane 11 strán, nejako som sa zrazu nevedela zastaviť . Máte v ňom praktický návod, ako si poskytnúť emocionálnu prvú pomoc pri:

1) Bolestiach v tele emočných - vyvolaných situáciou
2) Chronických bolestiach
3) A ako bonus vám tam dávam vynikajúcu techniku na uvoľnenie napätia v tele, ktorú používam pri práci s mojimi klientmi, aj ja sama podľa potreby

Nech sa vám príjemne pracuje a ak by ste mali otázky, volajte, píšte.

Ahojte!

See More
Keď telo cíti bolesť: naučte sa poskytnúť si emocionálnu prvú pomoc. Plus praktický pracovný zošit pre úľavu od bolesti na stiahnutie zdarma
ivanamedvedova.sk
Posts

Pokračujeme: po minulo týždňovom článku o mysli, viete, akú jednu chybu robíme pri práci s emóciami? Naše emócie sú ako kontrolka na aute, ktorá signalizuje, že máme málo oleja. Chybou je, keď chceme meniť kontrolku namiesto toho, aby sme doplnili olej. Čo s tým robiť a ako s emóciami pracovať správne, píšem v nasledujúcom článku. Súčasťou neho tentokrát nie je pracovný zošit ale nahrávka. Prostredníctvom nej budete môcť nechať vašu "kontrolku", aby vás zaviedla bližšie k "oleju". Vyskúšajte si to teraz:

Sú vaše emócie skutočne tým, čo máte meniť, alebo by ste sa mali zamerať na niečo iné? Čo tak nechať sa nimi zaviesť k príčine a uvoľniť ju
ivanamedvedova.sk

Ak patríte k mnohým, ktorých trápia negatívne myšlienky a nevedia, ako sa z toho začarovaného kruhu dostať von, v článku na mojom webe píšem o troch, ktoré mne pomohli najviac. Jeho súčasťou je znova pracovný zošit, ktorý Vám umožní uvidieť Vašu konkrétnu situáciu v novom svetle a otvoríte sa tak novým možnostiam k jej vyriešeniu.

Ak vás trápia negatívne myšlienky, tu sú tri účinné spôsoby, ako so svojou mysľou môžete pracovať tak, aby slúžila ona vám a nie naopak.
ivanamedvedova.sk

Ahojte, ide víkend, žiadne pracovné stresy a ja mám pre vás ďalšie životom inšpirované video a hlavne pracovný zošit pre tých, ktorí sa chcú na svoju nepríjemnú situáciu pozrieť bližšie. Príjemné objavovanie vám prajem a ak budete mať nejaké otázky, píšte:)!

Vyriešte situácie s využívaním vo vašom živote zdravo a osloboďte sa od nich.
ivanamedvedova.sk

Pre ľahšiu prácu s témou z videa Ako uvoľniť zaseknutie mám pre vás pripravený pracovný list. Online bude dostupný budúci pondelok-utorok, dovtedy mi píšte správu alebo mail a ja vám ho pošlem priamo, oukej?

Terapia Cesta - Ivana Medveďová updated their profile picture.
July 7
Image may contain: 1 person, smiling, outdoor and nature

Ahojte, ďalší jednoduchý a účinný tip pre vás je tu:

Cítite sa v živote zaseknutí? Zistite, ako sa znovu "naštartovať". Prekvapí vás, ako zásadne sa zmenia vzťahy s ľuďmi vo vašom okolí.
ivanamedvedova.sk

Ahojte! Dnešné video je o paradoxe obete a ako nám môže pomocť, keď ju použijeme zdravo.

Asi ste už od niekoho počuli vetu "nerob zo seba zase obeť". Dávate ľuďom v takých situáciách za pravdu, alebo si stojíte za svojimi pocitmi?
ivanamedvedova.sk

Poďte si urobiť malý test. S ktorým z nasledujúcich vyjadrení sa stotožňujete najviac?

* Vidím v ľuďoch to najlepšie. Som šťastný, keď ich môžem povzbudiť, zabezpečiť, aby sa cítili dobre. Je vo mne toľko lásky a chcem vám ju dať najavo. Budem vám pomáhať. Budem tak robiť, kým budem vládať. Neviem, kto by som bez vás bol.

* Úspech je pre mňa veľmi dôležitý. Som veľmi schopný a potrebujem dať najavo, čo som dosiahol. Potrebujem mať dobrú prácu, bývať v správnej štvrti, mať su...

Continue Reading
MAY19
May 19 - May 20HARMÓNIA Festivaly zdravia a krásyBanská Bystrica, Slovakia
112 people interested

Ahojte všetci, vo štvrtok 11.5. o 17.30 sa už po štvrtýkrát stretneme v Banskej Bystrici v Benari nad Plážou na tretiu čas prednášky o osobnostnej typológii Enneagram. Z trojice Emocionálne, Mysľové a Telové typy nám zostali Telové. Príďte, vždy je tam zábava a možno sa v niektorom spoznáte aj vy

MAY11
Thu 5:30 PM UTC+02HARMONIA Centrum OZBanská Bystrica, Slovakia
5 people went

Pozývam Vás sa ďalší ročník Harmónie festivalu 19.-20. mája v hoteli Lux v Banskej Bystrici. Pripravených je 17 prednášok, 7 workshopov, 70 vystavovateľov a budem tam aj ja s prednáškou Enneagram ako nástroj sebapoznania hneď v piatok 19.ho o 10.15. Príďte, neoľutujete;)

Image may contain: 1 person
No automatic alt text available.
Image may contain: 1 person, text
Terapia Cesta - Ivana Medveďová updated their cover photo.
April 18
Image may contain: sky, tree, cloud, grass, plant, outdoor and nature

Hneď prvú vám dávam do pozornosti interaktívnu prednášku, ktorá bude nielen o našich emóciách, ale nahliadneme trošku hlbšie do toho, kto vnútri naozaj sme, čo nás poháňa a čo sa tým dá robiť. Už sme dve prednášky v tomto duchu mali a veľmi sme sa na samých sebe bavili. Príďte, budeme v Benare nad Plážou v Banskej Bystrici v stredu 19.4. o 17.30. Teším sa na vás

APR19
Wed 6:00 PM UTC+02HARMONIA Centrum OZBanská Bystrica, Slovakia
5 people interested

Ahojte, všetci. Počas dlhej dobe nečinnosti na facebooku u mňa vnútri aj navonok prebiehalo veľa zmien. Ich výsledkom možnosť vidieť, počuť a čítať o mojej vášni, ktorou je práca s našou mysľou, telom a emóciami - prostredníctvom prepracovanej stránky http://ivanamedvedova.sk vrátane blogovej časti, na ktorú vás pozývam, článkov nielen u mňa ale aj na spriatelených blogoch, videí, na odber ktorých sa môžete zahlásiť, prednášky, festivaly a mnoho ďalšieho, čo bude časom pribúdať. Teším sa na vás

Žienky, začíname už o pár hodín, teším sa na Vás o 16.00 v Alishabe na Dolnej 9 v Banskej Bystrici na úvodnej hodine intuitívneho tanca. Teším sa na Vás!