Posts

Vadovas toliau ieško ir diegia sprendimus, kad pagerinti įmonės procesus, kad dar daugiau klientų, darbuotojų ir partnerių kiekvienas rytas būtų gyvybingas Ačiū, kad renkatės https://ciuziniucentras.lt čiužinius savo gerai savijautai

Image may contain: text
Darius Kiaulakis

Labai patiko knyga, tikiuosi pavyks pritaikyti ciuziniucentras.lt čiužiniai veikloje.
Pajutau poreikį dar kartą perskaityt knygą "Tikslas" ir paieškoti pritaik...ymo vietų jau ateinančią savaitę gamyboje Ačiū Nerius Jasinavicius už superines knygas
#TOC #Amver https://ciuziniucentras.lt

See More

Mums kiekvienas rytas gyvybingas žinant, kad klientai patenkinti mūsų gaminiais;

Siekiame, kad dar daugiau žmonių džiaugtųsi gyvenimu, būtų produktyvūs ir gyvybingi Tam ir "lenkiame" savo nugaras Ar ne taip?

No automatic alt text available.
Photos
Reviews
5.0
26 Reviews
Tell people what you think
Šarūnė Smalakytė
· November 30, 2017
Puiki čiužinio kokybė bei itin malonus aptarnavimas. Gaminome prailgintą čiužinį, kurį su pristatymu gavome iki pat namų durų. Labai džiaugiamės šiuo pirkiniu;)
Ignas Beleckas
· December 31, 2017
Sveiki. Neturiu ka rasyt, apart to, kad kaifuojam miegodami. :-D Viskas super!!! Ciuzinys toks, kokio reikia. Viskas puiku. Aciu Jums ir su artejanciais naujaisiais !!!
Nerijus Zut
· November 26, 2017
Esu labai patenkintas isigytu ciuziniu ir gerais patarimais koki pasirinkti. Rekomenduoju visiems nes tikrai pigiau nei kitur.
Ksenija Čunichina
· October 15, 2017
Geri čiužiniai už prieinamą kainą. Mes esame patenkinti pirkiniu! Apsipirkimo metu iš karto buvo pritaikyta nedidelė nuolaida, kas nerikėtai pamalonino. Miegam jau kelias naktis - labai patogu, tikimė...s kad tarnaus ilgai. Ačiū. See More
Ana Vencloviene
· January 8, 2018
Viskas labai gerai. Padarė 2 nestandartinio dydžio čiužinius, prieš tai pakonsultavo, kokie mums geriausiai tiktų. Labai malonus ir mandagus aptarnavimas, pristatė laiku. Čiužiniai puikūs. Ačiū!
Vytautas Stanaitis
· February 16, 2017
Užsakėme čiužinį pusiau kietą. Išbandėme mėnesį - norėtųsi kietesnio, nors tikriausiai kiekvienas kietumą suprantame skirtingai, o gal įtakoja kišeninės spyruoklės ir nerpratę miegoti ant tokių. Čiuži...nys su rėmu - rėmas geras ir kokybiškas tik sunkesnis nei prieš tai buvęs. Esame patenkinti čiužiniu. See More
Gediminas Mazrimas
· December 16, 2016
Kokybiški čiūžiniai iš iš tikro gerų medžiagų! Daug patogesnis ir sveikesnis nugarai ir geram miegui.
Gediminas Misevičius
· December 30, 2016
Viskas OK! Gal tik užsakymo vykdymas užtruko kiek ilgiau nei tikėjausi, bet gavau visas žadėtas paslaugas puikiai (įskaitant čiužinio su mediniu karkasu sumontavimą vietoje).
Tamara Tadjibayeva
· November 26, 2016
matras prosto super, ochen bistroe izgotovlenie i velikolepnoe kachestvo, spasibo bolshoe
Jurgita Garjonyte
· January 5, 2017
Ciuzinukas super, vakar isbandem, likau suzaveta, miegojau kaip kudikis :)
Gediminas Mickus
· April 27, 2017
Nuostabi ortopedinė pagalvė. Maniau, jog dviračio išrasti nebeįmanoma, tai ir iš pagalvės daug nesitikėjau, tačiau tikrai smarkiai klydau... Nuoširdžiai rekomenduoju!
Galina Galina
· February 9, 2017
Viskas labai gerai ! Viskas buvo tobulai atlekta ! Ačiū už greita ir malonu aptarnavimą. Už pagaminta nestandartini čiužini ant rėmo .
Milda Garjoniene
· January 5, 2017
Ciuzinys kokybiskai pagamintas, greitas pristatymas, malonus aptarnavimas. Likau suzaveta ir labai patenkinta savo nauju pirkiniu.
Videos
Sveiki, kviečiame šeštadienį 12val liepos 2d. super fainiai praleisti laiką bei pasivaržyti prie stalo teniso stalo ir laimėti ciuziniucentras.lt įsteigtus vertingus prizus. Tad atvykite į Molėtų rajoną Giraičiuose įsikūrusią Dubingių sodybą (nuoroda Liberalai sąskrydis). Išsamiau darius@ciuziniucentras.lt arba +370 600 99666. Laukiu varžovų :) Išsamiau kas dar vyks toje pačioje šventėje rasite čia : http://www.liberalai.lt/renginys/liberalu-vasaros-saskrydis/
6
1
Loterija :) Harmony Matrest čiužiniui laimėti
5
Įgyvendintas nestandartinis projektas. Čiužiniai prie alpinizmo sienelės. #Technopolis #WesternUnion #Lietuva #CiuziniuCentras #Ciuziniai #Nestandartas
1
Posts