Photos
Videos
Fred vychází knižně!
43
2
Posts
Fred shared their photo.
January 26

Tohle teď začlo zase spontánně kolovat. Běžte prosim k volbám, ať už to nemusim nikdy sdílet!

Poslední šance zbavit se tý Putinovy děvky.

Posts
Fred shared their photo.

Advent sice včera skončil, ale stejně.. Jen tak pro připomenutí, aby v tom bylo jasno..

Odposlechnuto v hračkářství: Moje máma se mnou moc nemluví, většinou řekne jen něco jako “hej běž umejt hajzl”

Milý čtenáři, pokud sháníš nějakej lék na depresi (nějakej, co ji způsobuje), tak věz, že od teď je kniha Čubčí hlava Fred k dostání přes Kosmas! A spěchej kámo, dal sem jim jenom pár kusů.

www.kosmas.cz/knihy/233687/cubci-hlava

Image may contain: one or more people

Kdo shání v Praze Čubčí hlavu, tak ve VNITROBLOCKU leží posledních pět kousků!

Fred is with Erna Jirásková in Tel Aviv, Israel.

Jedna osobní Čubčí hlava právě dorazila do Tel Avivu..!

Image may contain: 1 person, ocean, sky and outdoor
Fred is with Tereza Vorlova.

Čubčí hlava v #nyc kámo! Další letěly kromě Slovenska taky třeba do Dánska, Izraele a na Zealand 👏🚀! #cubcihlavafred #fredaddict #komiks #necum !

Image may contain: 1 person, crowd, night and outdoor

Jako když sem to viděl takhle pohromadě, tak sem se musel prostě pochválit. 30 knih v různejch barvách s různejma komiksama na přebalu a se záložkou a samolepkou uvnitř! V tomhle okamžiku by měly bejt všechny u svejch majitelů. A jestli ne, tak drž hubu a švihej na poštu. 👏#cubcihlavafred #fredaddict #necum

No automatic alt text available.

Hej takže sem právě jednu z ručně upravenejch knížek poslal omylem někomu jinýmu.. Snad se neurazí, bude to vypadat přibližně takhle..

Image may contain: 1 person

Čtvrteční křest se náramně vydařil, chlapci a děvčata, nejlepší ze všeho byly chlebíčky a řeč, kterou pronesl Vladimír. Kniha se od toho okamžiku prodává ve VNITROBLOCKU (a rychle mizí) a vám, kdo ste si pro ni nemohli přijít osobně, se ještě ozvu. Jinak odměny za 350 v podobě ručně upravenejch knih odešly dnes ráno a odměny za 400 Kč (personalizovaný přebaly) jdou do tisku a odesílám je na konci tejdne! Tim by to mělo bejt vyřešený. Jednou pro vždy. Díky, konec hlášení.

Image may contain: 2 people
Fred shared their photo.

Tahle epizoda už je celkem klasika. Takže kdo stíhá dnes na osmou VNITROBLOCK v Holešovicích, může se těšit na decentní přípitek, něco k jídlu, na Čubčí hlavu a na člověka jménem Vladimír Strejček, kterej bude křtít!!

Fred shared their event.
July 9, 2017

Chlapci a děvčata, je mi velkou ctí, že Čubčí hlavu pokřtí komiksovej blázen a velkej pán český ilustrátorský scény Vladimír Strejček.

JUL13
Thu 8:00 PM UTC+02VNITROBLOCKPrague, Czech Republic
54 people interested
Fred added an event.
July 8, 2017

Kniha je hotová a nastal čas ji pokřtít! Radši bych se zdejchnul, ale prej se sluší to něčim polejt a říct pár chytrejch slov. Je mi velkou ctí, že knížku pokřtí komiksovej blázen a velkej pán český ilustrátorský scény - Vladimír Strejček. Bude to zároveň jedinečná šance pro vás, co jste na Startovači přispěli na vznik knihy a vybrali si osobní předání. Nebude to nic velkýho, dáme drink a dem domů. Těšim se, čau.

JUL13
Thu 8:00 PM UTC+02VNITROBLOCKPrague, Czech Republic
54 people interested

Děcka kdo mě dneska odchytne v davu na RFP, má knížku zdarma! Poznáš mě podle trika. Heslo #nečum ! ..Jestli budu ještě vnímat..

Nečum!

No automatic alt text available.