Reviews
4.8
254 Reviews
Tell people what you think
Tomislav Kralj
· June 10, 2017
Respect for your fighting for the right thing, hard work, commitment, dedication, effort, engagement, organisation and above all honesty to people.
True freedom lovers and freedom fighters in Europe....
You will win because you are fighting openly with the truth against lies and
"The truth will set you free."
You are from the people, you work for the people and the people work for you for the just cause.
See More
Richard Bechera
· December 4, 2017
Everything important have already been said. Now the actions will decide.
Vlastimil Pan Brázdil
· August 28, 2017
I am in.
Jirka Zalabák
· April 7, 2018
Fandím vám v tom, co děláte, a doufám, že se vám to podaří. Slušní občané by měli mít právo na ochranu sebe a svých bližních. Myslím, že náš přístup ke zbraním je jeden z nejlepších na světě, možná úp...lně nejlepší, a měl by zůstat zachován. Z určitého pohledu vlastně reprezentujete vlastníky zbraní jako celek.

A právě proto bych vás rád varoval. Dávejte si pozor na svoje zdroje. Nedovolte, aby se naše debata o zbraních zvrhla v to "házení hoven", co se děje v USA. Nedovolte, aby vaši oponenti mohli zdiskreditovat smysluplné a legitimní návrhy(a také lidi, kteří je podávají) a připomínky na základě toho, že berete své informace z dezinformačních a "click-bait" webů(jako např. nedávná zpráva o Sorosovi, co jsem tu viděl - stačí zadat jméno toho webu do googlu a okamžitě na vás vyskočí, co jsou zač). Veškerá vaše věrohodnost jde v očích veřejnosti do kopru a okamžitě se v jejich očích stáváte "vymytými zelenými mozky", a to vašemu zájmu rozhodně nepomůže. Prosím, berte to jako dobře míněnou kritiku.

Jinak hodně stěstí a úspěchu ve vašich snaženích.
See More
Ondora D. Suwariowatta
· April 17, 2018
Petice a snaha ponechat právo po patřičném výcviku vlastnit zbraň samy o sobě špatné nejsou. Je na zvážení, do jaké míry je vhodné, aby tuto petici, která straší nesvobodou, diktátem a teroristy (v př...ípadě nemožnosti se bránit) zaštiťovali lidé, kteří jsou profesně spojeni se zbrojním průmyslem. V petičním výboru stojí:

1) Mgr. Pavel Černý - Euro Security Products, obranné prostředky pro skutečné profesionály (e-shop se zbraněmi), tacticaltraining(tečka)cz, tacticalrescue(tečka)eu (výcvik) a další weby spojené s armádou a zbraněmi.
2 ) Jaroslav Pekařík - Alfa Proj, s.r.o. - zástupce tradičního českého výrobce zbraní. Pan Pekařík dokonce píše o zbraních knihy.
3) Ing. Ivo Hofman - člen statutárního orgánu a jednatel společnosti Proarms(tečka)cz

Čtvrtý člen petičního výboru, Ing. Bc. Bohumil Straka, figuruje ve společnostech SmartBury a Zayferos.

Tři ze čtyř členů petičního výboru POZITIVNĚ MAJÍ vazby na zbrojní průmysl a zbraně a zbrojní průmysl je živí. Tito lidé poukazují na nutnost nemít zákaz nošení zbraní a zaštiťují to právem na vlastní ochranu a celou petici staví na největším a nejstarším bojovém prostředku - strachu. No co, když můžeme mít premiéra estébáka a prezident může létat do Číny letadlem jednoho z nejbohatších mužů v ČR, proč by nemohl zbrojař sepisovat petice proti zákazu zbraní a jako štít si brát "blaho společnosti"... :(
See More
Martin Kříž
· March 2, 2018
O EU sem nikdy neměl dobré mínění, ale když její vedení téměř jednomyslně spolu se svými 50 000 úředníky odsouhlasí směrnici, která omezuje držení legálních zbraní slušných občanů EU, aby tím tak zabr...ánili teroristům v páchání zla zbraněmi nelegálními, to jasně ukazuje na naprostou degradaci myšlení a lidské inteligence v západní Evropě... See More
Vladimír Zajdák
· February 21, 2018
Nařízení EU je absurdní!!! Otázka zní co je to zbraň. Odpověď je: Zbraní se předmět stává v okamžiku použití za účelem zranění živého organismu nezávisle na tom, k čemu byl určen při své výrobě. To zn...amená že zbraní se rozumí cokoliv co zvýší ranivý nebo smrtící účinek. Cokoliv např: automobil, letadlo, nůž, nůžky, kladivo, tyč, hranol, tužka, kyselina, plyn, vlak, židle, a tak by se dalo pokračovat do nekonečna. Jsem tedy zvědavý jestli EU zakáže i vše ostatní co lze použít jako zbraň. EU je opravdu k smíchu !!!!!!!! See More
David Gašparík
· May 27, 2017
Mám tušení, že EU umí regulovat, omezovat, zakazovat apod... jen věci, které jsou (např. u nás zbraně) již evidované nebo již nějak registrované. A proto je pro EU jednoduší utáhnout podmínky již něj...ak definované (aby bylo vidět, že něco dělají - tupci).
Pokud jde o terorizmus nebo migraci - je EU v pasti se kterou si neporadí.
Neumí totiž vymyslet funkční systém nekompromisního vyhošťování "nezvaných hostů - lidí bez dokladů" - brání jí v tom slovo solidarita, diskriminace, humálnost a jiné obecně známé fráze politiků, které jsou k ničemu.
Bombového atentátníka,teroristu nebo jinak vyšinutého jedince zfanatizovaného IS toto nenapadne, nebo chtějí tvrdit, že to nejsou teroristické útoky, ale humální teroristické útoky??? jako bylo nazýváno humální bombardování....
Nebylo by jednoduší, vykašlat se na termín diskriminace, solidarita, humálnost a utáhnout pravidla lidem kteří přicházejí z islámských zemí a i těm kteří tu již žijí delší dobu (přeci jenom i jejich potomkové narození např. ve Velké Británii páchají tyto ohavné věci). My jsme v Evropě doma, NÉ oni, nemůže se stát, že se na nás budou povyšovat.
Musíme EU říci jasné NE, směrnici nepřijmout, migranty vracet - otáčet a posílat zpět, na sluníčkáře se vykašlat a ukázat jim pozůstalé po některém z teror útoků.
Nerad to píši, ale mám pocit, že za nedlouho nastane doba kdy zbraně budou potřeba více než chleba..... pro osobní ochranu nebo pro ochranu blízkých, protože stát nebude schopen dělat nic. A nejsem zvědav na další politická prohlášení jak je to nechutné, odporné - to život nikomu nevrátí.
Držím nám palce a doufám, že vše dopadne dobře.
Musíme každý dělat vše pro to, aby nás nikdo neomezoval.
Osobně to cítím tak, že mi chtějí vzít kus svobody, možnosti se bránit a byrokraticky mě utlouci neskutečným nesmyslem.
Hezký den
Pane Černý, děkuji za vše co děláte pro Nás držitele ZP.
See More
Robert Koťas Píša
· March 30, 2017
Co si myslím? Že v tom nevidím nejmenší náznak logiky. Veškerá omezení se vztahují na legální zbraně. Nikoli na ty nelegální, na ty, které používají zakázanou vojenskou munici a jsou v rukou teroristů....
Dále případným zákazem zbraní vůbec, se zvýší počet nelegálních zbraní, protože lidé je radši prohlásí za ztracené, nebo odcizené. Pak již nebude žádná kontrola nad těmito zbraněmi.
Začínám míc pocit, že se mění významy slov jako jsou nelegální a legální.
Nelegální běženec je skoro nedotknutelný. Tedy nelegální - svatý.
Legální - zakázaný.
Většina lidí, kteří vlastní své zbraně legálně chodí i střílet, tedy získávají základní dovednosti se zacházením se zbraní. V tom vidím velkou výhodu. Policie a později asi i armáda, nemůže být všude. A dojezdová doba i kdyby byla 5 minut je někdy až příliš dlouhá. Neměla by brát lidem možnost se důrazně bránit. Útočník má vždy možnost volby, útočit, neútočit. Obránce je postavený před hotovou věc a nikdo se ho neptal. Proto by útočník měl počítat s odpovídající obranou a obránce by měl mít oporu v zákonech. To je asi v kostce celé co si o tom myslím.
See More
Petr Svoboda
· March 12, 2018
Sorry ale stránka neuvádí faktické informace jakých zbraní se to týká a za jakých podmínek. Když už chcete proti něčemu bojovat, tak byste měli tyto základní údaje uvádět na pravou míru.
Rostislav Mertl
· February 18, 2018
Myslím si, že není potřeba regulovat již zregulované. Pokud je náš zákon tak dobrý jak se o něm mluví, tak ať ho UE přijme za svůj a je po problému.
Pavel Danilo
· February 10, 2018
V Anglii došli tak daleko, že tam je problém i šroubovák v baťohu nebo nedejbože nůž - to už je skoro na vězení. A není tam zločin? A není tam terorismus?
Miroslav Tkáč
· October 4, 2017
Zákony, které zakazují nošení zbraní, jsou takové povahy, že odzbrojí pouze ty, kteří nejsou odhodláni ani nakloněni páchání zločinů. Takové zákony činí věci horšími pro napadeného a snadnějšími pro ú...točníka, slouží spíše ku podpoře než k zabránění vraždám, neboť neozbrojený člověk může být napaden s větší sebedůvěrou než ozbrojený...Thomas Jefferson See More
Petr Hrzán
· March 24, 2018
po půlce života v armádě, co jsem měl na starost 3.000 ks zabraní a denně jsem je používal ....mě nebude někdo poučovat nebo vyprávět zda zbraň mohu vlastnit nebo používat.........natož někdo tisíc...e kilometrů odsud. Howgh See More
Vladimír Žákovič
· February 23, 2018
EU je největší hrozba pro svobodu - to co se nepovedlo politrukovi z východního německa silou se zdárně daří pár retardům kteří místo armády využívají nátlak,vydírání,hrozby a vyhulený šéfy neziskovek.
Roman Hecht
· February 5, 2018
samotné zbraně nezabíjí, to je to samé jako kdyby zakázali nákladní auta ve špatných rukou je to zbraň hromadné likvidace
Martin Duben
· February 20, 2018
Dobrá práce!Máme povinnost bránit a uchovávat dědictví Petičního výboru Věrni zůstaneme, Obrany národa,Stráže obrany státu,letců R.A.F.,Gabčíka,Kubiše a dalších Hrdinů.
Petr Kučera
· February 15, 2018
Podepsat petici lze i v Černovicích u Tábora v místní drogerii, na náměstí.....
Marián Bařák
· January 2, 2018
Držím palce ať to dobře skončí! Mám taky ZP a nerad bych o něj přišel kvůli pár blbounů z EU,,,
Miloš Sádecký
· March 7, 2018
Špatné chlapy se zbraněmi mohou zastavit jen dobří chlapi se zbraněmi.
Videos
EU proti terorismu nebo proti slušným lidem?/EU against terror...
3.1K
240
Komu vlastně vadí zbraně v rukou slušných občanů?
856
160
Tisková konference na Úřadu vlády 27.2.2017
133
16