Jump to
Press alt + / to open this menu
CommunitySee All
Highlights info row image
194 people like this
Highlights info row image
191 people follow this
Highlights info row image
3 people have visited
AboutSee All
Highlights info row image
+48 513 287 613
Highlights info row image
Opens tomorrow
Closed Now
Reviews
23 Reviews
Tell people what you think
Jessica Sitarska
· May 9, 2017
Bardzo fachowa obsługa. Pani Kasia jest przemiłą osobą i ma rewelacyjne podejście do piesków ! Najważniejsze jest to, że podczas strzyżenia można być cały czas ze zwierzakiem. Polecam gorąco !!!!!!
Weronika Szczypka
· July 17, 2017
Bardzo profesjonalne podejście do zwierząt !! Polecam!!!! :D
Klaudia Nycz
· July 14, 2017
Najlepszy wybór renomowanych marek wśród karm dla zwierząt.
Pełen profesjonalizm w wykonywaniu usług fryzjerskich dla milusińskich.
Oczywiście Pani Kasia nie zapomniala, również o najmniejszych (gryzoniach).
Polecam�!
Urszula Gutowska
· April 21, 2017
Filon tęskni ;) Ale już powoli zarasta ;)
Kamil Kałuziński
· April 9, 2017
Wyczesane, wykąpane, wypachnione, nakarmione super! Najlepsze zabawki dla pasiaków ever! Niezniszczalne frizbi!
Klaudia Glab
· September 13, 2017
Polecam! :) Panie świetnie zajęły się moją Lucy ;)
Johana Johana
· August 31, 2017
Plecam :) czekamy na fotki Tosi :)
Mateusz Orlewicz
· August 8, 2017
Świetna obsługa. W szczególności pani Ewa.
Dominika Tylec
· April 8, 2017
POLECAM W 100%�
Photos
Videos
Moi drodzy !! WIELKI APEL !! SZUKAMY DOMKU !! Dla suki ok. 1,5 roku do odpowiedzialnego domu ze względu na stan zdrowia: obecnie ma poważne zapalenie układu pokarmowego i najprawdopodobniej trwale uszkodzoną wątrobę - nowy opiekun musi mieć świadomość trzymania ścisłej diety (karma mokra typu intensal, lub karma przygotowywana w domu) do końca życia oraz opieki weterynaryjnej. Nie nadaje się do domu z innymi psami (reaguje agresją i strachem), za to do dzieci jak najbardziej oraz świetnie toleruje koty. Jest grzeczna, pojętna i bardzo szybko się uczy (ma potencjał do pracy, bardzo mądra), nie przejawia żadnej agresji do człowieka, mimo wcześniejszych doświadczeń z "właścicielem" który doprowadził ją do takiego stanu. Idealna dla kogoś aktywnego - biega jak marzenie, nie ciągnie, współpracuje (temu psu dwa spacerki po 10 minut nie wystarczą). Dużo serducha, odpowiedzialność i ktoś zyska najwspanialszego przyjaciela na świecie :) Z nowym opiekunem chcę podpisać umowę adopcyjną: KONIECZNA STERYLIZACJA, możliwość odwiedzenia w nowym domu oraz NIE WYDAJĘ PSA NA ŁAŃCUCH! Kontakt: 662791178, albo 509341106 #BAMBICREW #4łapyonline
1
Posts

O KLESZCZACH SŁÓW KILKA

Kleszcze żyją około 2 lat. W okresie zimowym zapadają w stadium anabiozy (jakby snu zimowego). Ukryte w ściółce pod liśćmi, zwalniają swoje czynności życiowe do niezbędnego minimum. Gdy temperatura osiąga 5-7°C budzą się ze snu i ruszają na żer.
Ich szczytowa aktywność przypada na dwa okresy : wiosenny i jesienny. Dlatego warto zadbać o skuteczna ochronę przez cały rok. Kleszcze przenoszą dużo groźnych dla pupili chorób. Atakują najczęściej okolice... szyi, karku, pach, pachwin. Najczęściej występujące choroby to:

- babeszjoza
- borelioza
- odkleszczowe zapalenie mózgu

Objawy tych chorób często przypominają zwykle przeziębienie, a brak specyficznych objawów powoduje problemy w ich rozpoznaniu. Dlatego nie ma co zwlekać i najlepiej regularnie przez cały rok sięgać po różnego rodzaju skuteczne preparaty chroniące przed kleszczami, a także pchłami i wszołami.

PASOŻYTY

Na pasozyty niestety są narażeni zarówno ludzie jak i zwierzęta. Nabawić się ich można poprzez np ukąszenia komarów, przebyta inwazję pcheł, nieodpowiednia higienę. Wyróżniamy kilka rodzajów pasożytów:

- tasiemce
- nicienie żołądkowo jelitowe
- nicienie sercowo płucne

Możemy uchronić się przed nimi poprzez regularne stosowanie środków odrobaczających takich jak DRONTAL I CESTAL.
W Naszym sklepie znajdą Państwo szeroką gamę produktów zwalczajacych insekty. Środki te posiadamy w postaci tabletek, kropli, obroży. Należy również pamiętać, że środki dobierane są indywidualnie do wagi, oraz gatunku. Nie należy się jednak tym zbytnio gryźć, gdyż Nasi sprzedawcy są wykwalifikowani w dziedzinie weterynarii.

Pozdrawiamy
Zespół 4ŁAPY

See More

Bono przed/po🐶

Image may contain: dog
Posts