Photos
Videos
Happy Holi
63
3
Taki widoczek za oknem mieliśmy podczas fotowyprawy na Grenlandię. Kawka na balkonie nawet przy ujemnej temperaturze w takich okolicznościach przyrody smakuje zawsze wybornie...
95
4
Olympus Wildlife Project
103
6
Posts

Często padają pytania o uszczelnienia w systemie Olympus.
Mówić można różne rzeczy, ale jak wiadomo jeden obraz jest wart więcej niż tysiąc słów. Zatem kilka obrazków z tego jak wyglądała praca na Holi i jak po czterech literach dostawał codziennie sprzęt oraz jak wyglądało wieczorne czyszczenie.
Ale trochę słow wyjaśnienia też jest...

Zapraszam do lektury

... See More
It looks like you may be having problems playing this video. If so, please try restarting your browser.
Close
972 Views
Posts

Islandia to prawdziwy raj dla fotografów. Na tej niewielkiej powierzchniowo wyspie liczba tematów i motywów fotograficznych jest wręcz niekończąca się. Od pierwszego przejechanego kilometra wyspa urzeka dzikością i odmiennością widoków, od tych które znamy. Duża aktywność wulkaniczna i związane z nią procesy wraz z szybką erozją kształtują krajobraz islandzki czyniąc go niezwykle ciekawym i zróżnicowanym.

JUN26
Jun 26 - Jul 4Islandia
4 people interested
It looks like you may be having problems playing this video. If so, please try restarting your browser.
Close
1,357 Views
1.3K Views

Stare podróżnicze powiedzenie głosi: ” Kiedy zobaczyłeś już cały świat jest jeszcze Grenlandia”. Grenlandia to największa wyspa na świecie i prawdopodobnie jedna z najpiękniejszych na Ziemi. Wybrana przez Lonely Planet jako jedna z 10 najlepszych destynacji podróżniczych 2016 roku cieszy się coraz większym powodzeniem pomimo tego, że nie należy do najtańszych kierunków. To właśnie jej dzikość, odmienność widoków przyciąga turystów zmęczonych już tłokiem i hałasem popularnych miejsc i pragnących zakosztować czegoś nowego.

SEP3
Sep 3 - Sep 12
8 people interested

Czy było sucho ? Oj nieee.

W Baladev Dauji Temple, uczestnicy zbierają się wewnątrz świątyni, która z godziny na godzinę wypełniana jest barwną wodą. Mężczyźni z wiadrami polewają wodą wszystko co się rusza, Kobiety, zrywają z nich koszule i chłoszczą mężczyzn mokrymi szmatami. Ceremonia trwa ponad dwie godziny. Cała scena walki oblewana jest dodatkowo wodą ze specjalnych natrysków oraz posypywana kolorowymi proszkami i płatkami kwiatów.

W skrócie - Armagiedon

...

Olympus Polska Eizo Polska Digital Camera Polska wyprawyfoto.com.pl Na fotowyprawie przewodnikiem była niezastąpiona Katarzyna Mazurkiewicz - chyba najlepszy spec od podróżowania po Indiach

© Marcin Dobas | http://www.facebook.com/dobas.art
Olympus OM-D E-M1 Mark II + mZD 12-40

See More
Was it dry? Oh, no. At Baladev Dauji Temple, the participants gather inside the temple, which from hour to hour completed is colourful water. The men with the water stains everything that moves, women, rip off their shirts and throw men with wet rags. The ceremony takes over two hours. The whole scene of the fight fight is in addition to water from special shower and posypywana colored powders and flower petals. In short - armagiedon :) @[330522318820:274:Olympus Polska] @[119713424738478:274:Eizo Polska] @[146043438754489:274:Digital Camera Polska] Wyprawyfoto.Com. PL on fotowyprawie guide was irreplaceable @[100001504013434:2048:Katarzyna Mazurkiewicz]-I think the best travel expert in India :) © Marcin Dobas | http://www.facebook.com/dobas.art Olympus OM-D E-M1 Mark II + Mzd 12-40
Translated
Image may contain: 1 person, smiling, food

Ich bin ein Berliner

EIZO OLYMPUS OM-D Get Olympus

Der National Geographic Fotograf und #EIZO #ColorEdge Ambassador Marcin Dobas - Fotowyprawy aus Polen erzählt, wie er zu National Geographic gekommen ist und wie wichtig ein guter Monitor für seine tagtägliche Arbeit als Tier- und Naturfotograf ist.

https://youtu.be/6_3fvHMmEeA

Der National Geographic Fotograf und ColorEdge-Ambassador Marcin Dobas aus Polen erzählt, wie er zu National Geographic gekommen ist und wie wichtig ein gute...
youtube.com
Marcin Dobas - Fotowyprawy updated their cover photo.

Proszki, kolory, uśmiechy, pianki, farby w płynie - czyli takie tam nocne przebieranie zdjęć z Holi.

Czas na pracę w Lightroom i przebieranie zdjęć z ostatniej fotowyprawy, na której naszym przewodnikiem była Katarzyna Mazurkiewicz Mazurkiewicz
Jak zwykle fotowyprawę zorganizowaliśmy przy współpracy z Olympus Polska oraz Digital Camera Polska.

...

W 2019 na bank wracamy w oko cyklonu.

See More
Image may contain: one or more people

Proszki, kolory, uśmiechy, pianki, farby w płynie - czyli takie tam nocne przebieranie zdjęć z Holi.

Czas na pracę w Lightroom i przebieranie zdjęć z ostatniej fotowyprawy, na której naszym przewodnikiem była Katarzyna Mazurkiewicz z Terra Incognita, Katarzyna & Andrzej Mazurkiewicz.
Jak zwykle fotowyprawę zorganizowaliśmy przy współpracy z Olympus Polska oraz Digital Camera Polska.

...

W 2019 na bank wracamy w oko cyklonu.

See More
Image may contain: one or more people

Bo niedziela jest dla Boga i Rodziny - czy jakoś tak.
Pierwsza niedziela nowej dość chorej ustawy.

PowerVision fruwa po okolicy i patrzy Auchan Galeria Łomianki

Because Sunday is for God and family - or something. First Sunday of a new sick bill. @[732763946823345:274:Powervision] Flying around and watching :) @[892031604299955:274:Auchan] @[427606457295045:274:Galeria Łomianki]
Translated
Image may contain: outdoor

Taj Mahal ivory-white marble mausoleum on the south bank of the Yamuna river in the Indian city of Agra. It was commissioned in 1632.

Image may contain: one or more people
Instagram Post by Marcin Dobas • March 1, 2018 at 05:45AM PST
via instagram.com

Przygoda z DHL

W dniu dzisiejszym Wasz kurier WD509 miał doręczyć przesyłkę zamówioną z doręczeniem w SOBOTĘ. Otrzymałem SMS, że nikogo nie zastał pod wskazanym adresem. Problem polega na tym, że kurierowi który nie tylko nie raczył przyjechać zabrakło trochę inteligencji, żeby wpaść na to, że mamy świeży opad śniegu więc nie ma ani śladów kół ani stóp.

Telefonów od Działu Obsługi Klienta DHL Wasz kurier też nie raczy odbierać. W końcu ktoś może od niego oczekiwać że jednak b...ędzie musiał pojechać do klienta.

Pytam więc grzecznie czy Wasz kurier ma w d****ie Waszych klientów i doręczanie przesyłek, czy korzystacie z poduszkowców i lewitujących pracowników, którzy bez śladu stąpają po śniegu ??

A drugie pytanie, o której będziecie raczyli dostarczyć dziś paczkę? Bo skoro już i tak siedzę w domu czekając na kuriera i tracąc czas to chciałbym przed jutrzejszym wylotem otrzymać paczkę, która została opłacona jako DORĘCZENIE W SOBOTĘ !!!

See More

Taki widoczek za oknem mieliśmy podczas fotowyprawy na Grenlandię. Kawka na balkonie nawet przy ujemnej temperaturze w takich okolicznościach przyrody smakuje zawsze wybornie...

It looks like you may be having problems playing this video. If so, please try restarting your browser.
Close
1,277 Views
1.2K Views

I am very proud to announce my partnership with Washington, D.C., National Geographic. We signed agreement and I will be represented by National Geographic Creative. This is a huge step in my photographic career.

I would like to thank all those who have trusted me in the last few years and helped me with my projects

Kolejny krok w mojej fotograficznej ścieżce i to tak olbrzymi, że jeszcze nigdy tak się nie cieszyłem z podpisania z kimś umowy.

...

Serdecznie dziękuję wszystkim tym, którzy obdarzyli mnie zaufaniem w ciągu ostatnich kilku lat i ułatwiali mi pracę nad różnymi tematami.

Olympus Polska Olympus Europe Eizo Polska EIZO Lowepro Lowepro - Polska NISI Filters Poland NiSi Filters Quadralite Microsoft Polska WACOM.pl Epson Permajet Polska SanDisk Peak Design Cyfrowe.pl Notopstryk.pl #microsoftfirstleaguepl Garmin Polska National Geographic Magazine Poland Paul Nicklen Photography Joel Sartore, Photographer

Thank you very much !

See More
Z nieukrywaną radością pragnę poinformować, że znalazłem się wśród fotografów reprezentowanych przez National Geographic Creative. Niedługo cała kolekcja moich najlepszych fotografii dostępna będzie w tej kolekcji…
dobas.art.pl