Reviews
4.9
27 Reviews
Tell people what you think
Asia Michno
· September 6, 2017
Bardzo sprawnie i szybko. Super sprawa to drukowisko:)
Oi Punker
· January 17, 2018
Drukowanie, projektowanie klasa.
Monika Marković
· March 22, 2017
Zaproszenia na I Przegląd Artystyczny "Rzeszowskie spacery" wydrukowane w świetnej jakości. Dziękujemy!
Robert Pierzchała
· December 23, 2016
Solidna firma. Polecam z czystym sumieniem. Fachowa obsługa, zawsze pomogą, doradzą a jak coś nie jest tak jak powinno to naprowadzą na właściwą drogę.
Emilia Jakubiec-Lis
· December 29, 2016
Bardzo miła, solidna i rzetelna OBSŁUGA. Każde zlecenie zawsze na czas i najlepszej jakości. ŻYCZLIWOŚĆ I UŚMIECH - to dewiza DRUKOWISKA :)

WSZYSTKIEGO DOBREGO W NOWYM ROKU!!! :)
Aleksandra Sudoł
· April 24, 2015
Wspaniali, cudowni, najlepsi !!!!!
Michał Szałański
· August 17, 2014
elegancja - potrzebowałem nadruku i co? szybko i przyjemnie gdy wszyscy inni powiedzieli "niemożliwe" :D polecam!
Photos
Posts

Także ten... Oby nam się

Image may contain: text

Nie jesteśmy fanami vege jedzonka - proste z nas świnie;) Ale jedna miejscówka zmieniła nasze podejście - Cocina Verde. Naprawdę polecamy, nie tylko pizzę dworcową, ale też inne pyszne cudeńka, jak calzonetki czy ciacha. Pyszne, chociaż vegańskie i zdrowe;)

PS. Podobno nazwa pizza "dworcowa" wcale nie pochodzi od słynnego rosyjskiego kucharza o nazwisku Dworcow. Nie wiemy, nie znamy się, pytajcie w Cocinie

No automatic alt text available.
Posts

Przy okazji Podkarpackiego Festiwalu Kultury Japońskiej LOTUS powstała graficzka nawiązująca do elementów popkultury. Co o tym myślicie?

No automatic alt text available.

Mamy przyjemność wspierać organizację Ultramaratonu, który ma miejsce już dziś. Przy tej okazji mały konkurs dla Was:) Wystarczy znaleźć na trasie biegu (dla ułatwienia - w centrum Rzeszowa;) drukowiskowego świniaka, zrobić mu fotkę i wrzucić w komentarzu do tego posta. Proste, prawda?

Wśród autorów komentarzy wylosujemy osobę, która otrzyma bon na nasze usługi o wartości 150 zł. Dużo - niedużo, za jedną fotkę chyba warto

Za wszystkich uczestników biegu trzymamy kciuki!

Image may contain: text

Rzeszowska Paniaga jeszcze w remoncie, ale my już wykorzystaliśmy ukończony fragment, by postawić tam wykonaną przez nas wystawę:)
Wystawa Galerii Fotografii Miasta Rzeszowa przybliża niektóre rejony Rumunii - warto ją zobaczyć, by przekonać się, że to piękny, bogaty kulturą i tradycją kraj.

No automatic alt text available.
No automatic alt text available.

ogłoszenie na końcówkę kwietnia:)

Image may contain: text
Drukowisko added a new photo.
No automatic alt text available.

Wszystkim naszym Klientom, kontrahentom, przyjaciołom i fanom wieprzowinki:)

http://drukowisko.pl/swieta2016.gif

Jest bardzo fajna wystawa do zobaczenia - Muzeum Etnograficzne W Rzeszowie. Tym fajniejsza, że wykonana w super jakości, bo na Drukowisku:)

Tutaj na zachętę materiał o tej ekspozycji:
http://rzeszow-news.pl/rzeszow-dawniej-i-dzis-na-fotografi…/

...

Polecamy:)

See More
„Fascynacje Franciszka Kotuli – Rzeszów” to niezwykła wystawa fotografii ukazująca zmiany, jakie na przestrzeni lat dokonały się w stolicy Podkarpacia. Jest twórcy zapewniają, że niejednej osobie po obejrzeniu zdjęć zakręci się łezka w oku.
rzeszow-news.pl

Ostatnio na Drukowisku brak czas na fejsa... Ale - nadrobimy:)

No automatic alt text available.

Ostatnio robimy dużo koszulek z nadrukami dla naszych Klientów. Jednym z nich jest Męska Grupa, dla której właśnie sporządziliśmy takie oto efektowne t-shirty w dwóch wersjach nadruku (na górze widoczny tył z herbem Rzeszowa i logiem Grupy, który jest taki sam na wszystkich koszulkach).
Wybaczcie jakość fotki, na szybko machnięte sprzętem mobilnym:)

No automatic alt text available.

Cocina Verde to wegetariańska pizzeria (i nie tylko), coś nowego w Rzeszowie. Nawet my, mięsożercy, posmakowaliśmy w wegańskich pizzach i calzonetkach.
A do tego zrobiliśmy nową wersję loga, z autorskim zielonym kotem, i zaprojektowaliśmy oraz wykonaliśmy szereg innych materiałów promocyjnych.
Polecamy się, jak i Cocinę

Image may contain: pizza and food

Wizytówki za grosze w Rzeszowie!

No automatic alt text available.

Wszystkim naszym Klientom, Kontrahentom i Przyjaciołom:)

Image may contain: text

Na ul. 3. Maja w Rzeszowie stoi wystawa, jaką wydrukowaliśmy i zamontowaliśmy dla Galerii Fotografii Miasta Rzeszowa. Nasze ulubione tematy, zderzenie przeszłości i teraźniejszości ze szklanego negatywu i karty SD. Polecamy, póki jeszcze pogoda nie zagoniła na strych

No automatic alt text available.
Image may contain: 1 person
Image may contain: 1 person

Od kilku godzin pracujemy w ramach Radiolatorium, wspierając Polimedia, tworząc pawilon edukacji nieformalnej na I Podkarpackich Pokazach Lotniczych. Mieliśmy przyjemność wykonania części eksponatów oraz wspieramy orgaznizacyjnie