Posts

Naše Magda Proti šedi pošmourných dnů bojuje hlavně úsměvem a jinak než usměvavou ji u nás v Dyzajnoffu nepotkáte. Potkat ji tu můžete třeba zítra a ve čtvrtek. A jak se k "šedi" stavíte vy?

http://www.protisedi.cz/…/anketa-o-mode-stylu-magdalena-bra…

Image may contain: 1 person, smiling, standing

Už se vám stýská po vůni rozkvetlé louky nebo čerstvě utrženého ovoce? Kosmetika od Biorythme voní tak krásně, že stačí zavřít oči a zapomenete, že je stále únor. Vše je 100% přírodní, ručně vyrobené, vegetariánské a bez konzervantů!

Také už jste podlehli kouzlu přírodní kosmetiky? Přijďte si k nám pro balzám na rty, deodorant či krém, ke všemu máme testery, tak můžete vyzkoušet!

No automatic alt text available.
Image may contain: candles
No automatic alt text available.
No automatic alt text available.
Reviews
5.0
33 Reviews
Tell people what you think
Boris Štepanovič
· January 29, 2017
Highly recommended centrally located spot also for turists searching alternative souvenirs from Prague made by local clever designers. Gifts with high aesthetic value or just simply with surprising tw...ist :-) Complimentary cup of coffee is making the search for the right item even more pleasant. See More
Gabu Milford
· July 12, 2017
Skvělá nabídka designových kousků! Velmi milé prodávající slečny! Rozhodně musíme podporovat mladé (i starší :D) české designéry!
Terezie Tunková
· June 1, 2017
Miluju to tu! I love it here!
Kamila Valič
· December 7, 2016
Po celodennim shonu je to misto, kde se muzete prepnout do off-mode a uzivam si prostou pritomnost
Iva Neumanova
· January 23, 2017
Moc pěkný obchod pár kroků od stanice Národní třída.Super výběr zajímavých doplňků a také skvělé místo, pokud hledáte kvalitní dárky. Doporučuji!
Katka Langová
· December 7, 2016
Když na kávu zajdete,
krásné kousky najdete,
úsměvy zde rozdávají,
na krásu zde hodně dbají. :-)
Lukáš Opalecký
· December 7, 2016
Pro mě, jako pro kluka je představa nákupu spíš jako malé peklo na zemi. Tady se však peklo mění na ráj....
Hanka Škvorová
· December 7, 2016
Jak moc že líbí se mi v Offu?
Nu, co k tomu říci mohu.
Dokonalost, díky bohu :-D
Káťa Bohatá
· January 23, 2017
Parádní, originální kousky na výběr v příjemném prostředí.
Lenka Sárová Malíská
· January 23, 2017
Krásné kultivované prostředí, milá obsluha, výtečná káva a samozřejmě spousta originálů z produkce českých designérů a návrhářů!
Adéla Bendová
· December 7, 2016
Ráda zaskočím, i když zrovna nic nepotřebuji - jen tak se pokochat ♥
Sůl a Dyzajnoff nad zlato;)
Verunka Starejch
· December 7, 2016
V Dyzajnoffu se mi líbí moc, mohla bych tam trávit celou noc :) :D
Dita Snajdrova
· December 7, 2016
líbí se mi u vás jako... jako mám ráda sůl ;)
Dana Sládková
· December 7, 2016
Krásný prostor pro vydechnutí od všednosti a nadechnutí se svěžesti z exkluzivních barevných a milých kousků až se člověku tají dech..! �
Videos
Jaké barvy jsou pro vás symbolem Vánoc?
31
5
Budeme u nás v Ostrovní celý víkend 11:00-20:00 a zároveň se stánkem na Dyzajn market zima, přijďte si vybrat originální dárky pro sebe i své blízké!
24
Novinka u nás! Kéž by - Nikola Hoření - překrásná pohyblivá kniha #dyzajnoff #new #book
9
Photos
Posts

Sněhově bílý porcelán od BLAHO je naše velká láska 💙. Kávu už u nás v Dyzajnoffu nepijeme z ničeho jiného. A co vy? Bez čeho si své zasloužené chvíle s kávou neumíte představit vy?

It looks like you may be having problems playing this video. If so, please try restarting your browser.
Close
Posted by Dyzajnoff
1,880 Views
1.8K Views

Pánové, chtěli byste letos na Valentýna darovat netradiční květinu, která navíc vydrží déle než pár dní? Stavte se v Ostrovní 20, ode dneška totiž máme plnou výlohu kokedam, aerarií a himmeli z netradičního květinářství Viju viju!
🌹🌸🌻🌷🌼🌿🌺🌾
A co vy? Slavíte Valentýna, anebo se tenhle svátek spíš snažíte zaspat?

Plesová sezóna je v plném proudu a s dyzajnovým doplňkem se můžete stát hvězdami parketu! Třeba s originálním vázacím motýlkem či kravatou od Bubibubi ties, dřevěným motýlkem nebo koženým psaníčkem z dílny BeWooden a elegantním věnečkem od NEBO v Kvitah. Na kolika plesech už jste letos byli? Chodíte na nějaké každoročně? Nebo jdete zrovna dnes?

Dorazila k nám zásilka nových kousků od Black Mountain! Zde můžete vidět pouze zlomek, na zbytek se k nám musíte přijít podívat. 🖤 Kolik kousků od autorky Lucky z Liberce už doma máte?

Konečně snad i v Praze začíná zima! Pokud vás zaskočila, stavte se u nás zachumlat do kabátků od Fraise nebo Black Mountain. Hlavu vám zahřejí čepice od Mari.bou nebo hanky-k. Vybrat si můžete i nákrčník nebo ručně tkaný pléd od anniné a ruce schovat do rukavic od Sešito nebo návleků od Mari.bou. Nosíte nějaký zimní doplněk či kabát od českého dyzajnéra, na který nedáte dopustit?

Přituhuje a vy nevíte, co s dlouhými večery u šálku čaje? Co třeba staré dobré společenské hry? Přijďte si k nám pro čerstvou novinku od Malé ilustrace „pexeso pro holky“ anebo deskovou hru „lyžníci na výletě“!

A máme pro vás SOUTĚŽ! Napište nám do středy 7.2., jestli už se těšíte na jaro, nebo naopak ještě doufáte v zasněženou zimu. Jednoho z vás vybereme, a ten bude mít pexeso u nás v Ostrovní 20 k vyzvednutí.

Image may contain: table and indoor
Image may contain: one or more people
Dyzajnoff updated their cover photo.

Na co se v únoru těšíte vy?

What are you looking forward to in February?
Translated
No automatic alt text available.

Ode dneška u nás máme krásné, ručně tkané šály od Aničky anniné. Jsou 100% vlněné, krásně hřejí a dají se použít díky své velikosti (50x200 cm) i jako pléd. Každá je originál, který jinde nenajdete. Tak co, dáte přednost kvalitní nadčasové šále a stavíte se zachumlat?

Milý Miloši, k dnešnímu svátku Ti přejeme hlavně to zdraví! Na Tvou počest sbíráme v pátek a v sobotu Tvé volební lístky a každému, kdo ho přinese, darujeme velký úsměv.
😁😁😁
#drahosnahrad #milosdopenze #volby2018

Image may contain: 2 people, people smiling

Nemáte ještě diář na rok 2018? Nezoufejte, u nás je ještě stále z čeho vybírat. Tak se stavte, dokud jsou!

Image may contain: 2 people
Dyzajnoff updated their cover photo.
January 5

Něžný leden v Dyzajnoffu...

No automatic alt text available.