Posts

A je to tady! Brože od le_tro s vítězným textem jsou ode dneška k prodeji u nás v Dyzajnoffu. Víc, než vidíte na obrázku, jich nebude, tak rychle rychle k nám .

Image may contain: text

Tento víkend proběhne Dyzajn market Jaro a my tam budeme taky! V jediném černém stanu hned za pódiem. Budeme vybírat nové značky, které bychom mohli mít u nás v Dyzajnoffu a vám tím mohli udělat radost navíc. Podívejte se na album všech účastníků nadcházejícího Dyzajn marketu a napište nám sem do komentářů, koho bychom měli určitě oslovit.

Dyzajn market added 173 new photos to the album: Účastníci Dyzajn marketu Jaro — at Dyzajn market.

A je to tady, album je kompletní, na tyto krásy se můžete těšit první jarní víkend 24.-25. března na Náměstí Václava Havla v Praze. Taky se nemůžete dočkat?

Reviews
5.0
32 Reviews
Tell people what you think
Boris Štepanovič
· January 29, 2017
Highly recommended centrally located spot also for turists searching alternative souvenirs from Prague made by local clever designers. Gifts with high aesthetic value or just simply with surprising tw...ist :-) Complimentary cup of coffee is making the search for the right item even more pleasant. See More
Gabu Milford
· July 12, 2017
Skvělá nabídka designových kousků! Velmi milé prodávající slečny! Rozhodně musíme podporovat mladé (i starší :D) české designéry!
Kamila Valič
· December 7, 2016
Po celodennim shonu je to misto, kde se muzete prepnout do off-mode a uzivam si prostou pritomnost
Iva Neumanova
· January 23, 2017
Moc pěkný obchod pár kroků od stanice Národní třída.Super výběr zajímavých doplňků a také skvělé místo, pokud hledáte kvalitní dárky. Doporučuji!
Terezie Tunková
· June 1, 2017
Miluju to tu! I love it here!
Katka Langová
· December 7, 2016
Když na kávu zajdete,
krásné kousky najdete,
úsměvy zde rozdávají,
na krásu zde hodně dbají. :-)
Lukáš Opalecký
· December 7, 2016
Pro mě, jako pro kluka je představa nákupu spíš jako malé peklo na zemi. Tady se však peklo mění na ráj....
Hanka Škvorová
· December 7, 2016
Jak moc že líbí se mi v Offu?
Nu, co k tomu říci mohu.
Dokonalost, díky bohu :-D
Káťa Bohatá
· January 23, 2017
Parádní, originální kousky na výběr v příjemném prostředí.
Adéla Bendová
· December 7, 2016
Ráda zaskočím, i když zrovna nic nepotřebuji - jen tak se pokochat ♥
Sůl a Dyzajnoff nad zlato;)
Lenka Sárová Malíská
· January 23, 2017
Krásné kultivované prostředí, milá obsluha, výtečná káva a samozřejmě spousta originálů z produkce českých designérů a návrhářů!
Verunka Starejch
· December 7, 2016
V Dyzajnoffu se mi líbí moc, mohla bych tam trávit celou noc :) :D
Dita Snajdrova
· December 7, 2016
líbí se mi u vás jako... jako mám ráda sůl ;)
Dana Sládková
· December 7, 2016
Krásný prostor pro vydechnutí od všednosti a nadechnutí se svěžesti z exkluzivních barevných a milých kousků až se člověku tají dech..! �
Photos
Videos
:)
37
Jaké barvy jsou pro vás symbolem Vánoc?
31
5
Hravé náušnice, brože a náhrdelníky od Bramboo na každý den! Ideální jako odměna za zvládnutí dalšího pracovního týdne :) To si určitě zasloužíte i vy, ne?
36
5
Posts

I když to tak o víkendu nevypadalo, už jen pár dní a bude tady jaro! Radost má určitě i Petite Expedition, pro kterou je právě probouzející se příroda zdrojem inspirace. Různá poupátka, rané větvičky a drobná kvítka přetváří v nádherné prstýnky a přívěsky, které jsou navíc absolutně antialergenní.
🌱🌷🌿🌹
A na co se na jaře těšíte nejvíce vy?

Image may contain: plant, outdoor and nature
No automatic alt text available.
No automatic alt text available.
Image may contain: ring

Hravé náušnice, brože a náhrdelníky od Bramboo na každý den! Ideální jako odměna za zvládnutí dalšího pracovního týdne To si určitě zasloužíte i vy, ne?

It looks like you may be having problems playing this video. If so, please try restarting your browser.
Close
Posted by Dyzajnoff
1,150 Views
1.1K Views

Jaro je za dveřmi a s ním přichází spousta příležitostí ozdobit se dočasnými tetovačkami od Kresky, proto jich teď máme v Dyzajnoffu zásobu. A nebojte se, nejsou jen pro děti! Vybere si opravdu každý a za tu srandu to stojí .

Tak co? Už jste zpátky z nedělních výletů? Anebo jste strávili víkend odpočinkem třeba s knihou? Naše Boženka se sice netváří úplně nadšeně, ale my z ní tu modelku jednou uděláme .
🐕🐕🐕

Image may contain: dog

Betonové šperky, betonový nábytek, betonové dekorace...beton je zkrátka materiálem dneška. A nám to vůbec nevadí, protože i nás si tahle jednoduchá krása získala. Jako například květináče a vázy od LABUTDESIGN, hodiny od By Jakub Velinsky, rámy od Betome nebo mísy a misky od Industry Jewels a betonbasic.

Už jste také betonu propadli?

Zítra je Mezinárodní den žen a my pro vás máme soutěž o luxusní kožené psaníčko od Veronika Cerhová Leather Design! Označte v komentáři ženu/ženy, které by si čokoládu a karafiát zítra opravdu zasloužily a proč. Pište do čtvrtka 8. března do půlnoci a my pak jednoho z vás vybereme, výhru pak bude mít u nás v Dyzajnoffu k vyzvednutí.

U nás na Instagramu zároveň probíhá soutěž o betonový šperk od Fakticky, který je také na fotce .

Image may contain: flower

Minimalistické šperky od JA-RA si můžete vzít každý den a k jakémukoli outfitu. Nezáleží na tom, zda budete celý den pracovat, anebo se večer chystáte na operu. Jednoduchá kombinace oceli a porcelánu se dokáže přizpůsobit každé příležitosti. Tak si přijďte udělat radost! 💎

Zoufáte si, že víkend zase končí a vy musíte zítra do práce? My se snažíme hledat na všem něco pozitivního - těšíme se do Dyzajnoffu nejen na sebe navzájem, ale také na vás! Tak se stavte a společně ten další pracovní týden určitě zvládneme.

97 Views
Dyzajnoff updated their cover photo.

Zima je krásná, ale už se těšíme, až se to v březnu zase začne všechno zelenat 🌿.

No automatic alt text available.

Včera k nám přijel velký balík z Maďarska. Víte, co v něm bylo? 😮
No přece batohy od Tinta!

Jsou praktické, barevné a hlavně originální! Protože se těší velké oblibě, většinou mizí hodně rychle. Tak je nepropásněte a stavte se minimálně pokochat!

A je tady slíbené hlasování o vítězný text na brož od le_tro, která bude vytvořena pro Dyzajnoff. Vybírat můžete z následujících tří nápadu, které v našem týmu zvítězily:

1/ Brož kryje díru! 👍
2/ Polib mě ❤️
3/ No a? 😆

...

Hlasovat můžete tak, že na tento příspěvek zareagujete symbolem, který je uveden za každým z návrhů. Čas máte do středy do 12:00. A pak už se jen těšte, až si u nás budete moci brož z limitované várky pořídit!

See More
No automatic alt text available.

Nevíte, co s víkendem? Máme pro vás tip. Navštívili jsme znovu otevřené Uměleckoprůmyslové museum v Praze, kde aktuálně probíhá výstava "Bydliště: panelové sídliště" a u nás v Dyzajnoffu můžete zakoupit tematická přání od PORIGAMI. A jak to máte vy, kdo z vás bydlí v paneláku, a jak se vám tam žije?

No automatic alt text available.