Posts

Zaproszenia do Heliosa!
Mamy dla Was dwa pojedyncze zaproszenia do Kina Helios w Kędzierzynie-Koźlu na Filmowe Poranki – Tęczowa Rubinka cz.9! Już w niedzielę 25 marca.
Aby zdobyć zaproszenie wystarczy wpisać się pod postem. Na Wasze wpisy czekamy do 23 marca do godziny 12.00. Nazwiska szczęśliwców opublikujemy na naszym profilu na FB 23.03.2018 r. Wejściówki będą do odbioru w kasie kina na 30 minut przed seansem.

Image may contain: text

Zaproszenia do Heliosa!
Mamy dla Was dwa pojedyncze zaproszenia do Kina Helios w Kędzierzynie-Koźlu na MARATON PITBULLA już w piątek 16 marca od godziny 23:00. Na początek kultowy „Pitbull”, następnie dwa największe kinowe hity 2016 roku „Pitbull. Nowe porządki” i „Pitbull. Niebezpieczne kobiety”, a na koniec wyczekiwany przez fanów serii, premierowy „ Pitbull. Ostatni pies”.
Aby zdobyć wejściówkę wystarczy wpisać się pod postem. Na Wasze wpisy czekamy do 15 marca do godziny 18.00. Nazwiska szczęśliwców opublikujemy na naszym profilu na FB 15.03.2018 r. Wejściówki będą do odbioru w kasie kina na 30 minut przed seansem.

Image may contain: 4 people, text
Reviews
Dzień dobry Kędzierzyn-Koźle / DDKK has no reviews yet.
Tell people what you think
Photos
Posts

Już jutro kolejny numer DDKK dostępny na terenie miasta.😊 W marcowym numerze m.in. święto kobiet 👄👠,monitoring jako zabezpieczenie domu lub mieszkania 👀, kolejny odcinek bajki "Ziółka z ulicy Topolowej", fotoreportaż z babskiego combru w Cisowej oraz Kłodnicy😄, przepis - tym razem na pyszne faworki, jubileusz 20-lecia krwiodawców, wielkopostne postanowienia, krzyżówka, sudoku, horoskop oraz wiele innych ciekawych tematów. 😊

Image may contain: 1 person, text

Zaproszenia do Heliosa!
Mamy dla Was dwa pojedyncze zaproszenia do Kina Helios w Kędzierzynie-Koźlu na Filmowe Poranki – Tęczowa Rubinka cz.7! Już w niedzielę 25 lutego.
Aby zdobyć zaproszenie wystarczy wpisać się pod postem. Na Wasze wpisy czekamy do 23 lutego do godziny 12.00. Nazwiska szczęśliwców opublikujemy na naszym profilu na FB 23.02.2018 r. Wejściówki będą do odbioru w kasie kina na 30 minut przed seansem.

Image may contain: text
FEB12
Feb 12 - Feb 17LELLEK KoźleKedzierzyn-Kozle, Poland
19 people interested
W czwartek 8 lutego odbył się babski comber zorganizowany w domu kultury w Kłodnicy. Nasi fotoreporterzy byli tam razem z Wami.
ddkk.info.pl
Dziś w tłusty czwartek, zwiastujący koniec karnawału, objadamy się pączkami, delektując ich różnymi nadzieniami, posypkami i polewami. Później liczymy kalorie i zastanawiamy się, jak je szybko spalić. Dawniej w ostatki folgowano sobie w jedzeniu i piciu.
ddkk.info.pl

Zaproszenia do Heliosa!
Mamy dla Was dwa pojedyncze zaproszenia do Kina Helios w Kędzierzynie-Koźlu na Filmowe Poranki – Tęczowa Rubinka cz.6! Już w niedzielę 11 lutego.
Aby zdobyć zaproszenie wystarczy wpisać się pod postem. Na Wasze wpisy czekamy do 9 lutego do godziny 12.00. Nazwiska szczęśliwców opublikujemy na naszym profilu na FB 9.02.2018 r. Wejściówki będą do odbioru w kasie kina na 30 minut przed seansem.

Image may contain: text