Posts

Хочете відчути справжній драйв та адреналін? Відчуваєте потребу зайнятися спортом, але не можете визначитися, з яким саме? Приєднуйтеся до нашої команди з американського футболу! Здолбунівські Орли оголошують набір до команди.
Спробувати себе у американському футболі може кожен, адже цей вид спорту підходить всім. Набір проводиться до таких команд: молодша (від 9 років на флаг-футбол, безконтактну версію), юнаки U15 та старша.
Тренування проходять в СК «EAGELS» тричі на тижде...нь – у понеділок, середу та п’ятницю. Початок о 17.00. Чекаємо вас за адресою: м. Здолбунів, вул. Паркова, 69, перший під’їзд.
Деталі за телефоном: 063 618 3859 (Тимофій).
Прийдіть та випробуйте себе!
Спортивний клуб забезпечує ігровою амуніцією!
#EAGELS #ULAF #DULAF #Здолбунів #гравці

See More
Image may contain: text

Дитячо-юнацька ліга американського футболу послідовно будує фундамент майбутнього. Підводячи підсумки осіннього сезону 2017 року, лігою було запропоновано, а командами одноголосно підтримано рішення, про чіткий розподіл гравців за віковими категоріями
http://www.dulaf.org.ua/2018/03/28/sezon-vesna-2018/

Дитячо-юнацька ліга американського футболу послідовно будує фундамент майбутнього. Підводячи підсумки осіннього сезону 2017 року, лігою було запропоновано, а коман...
dulaf.org.ua
Reviews
5.0
1 Review
Tell people what you think
Photos
Posts