Photos
Posts

Yüksek Çözünürlüklü #HD Duvar Kağıtları #32
https://goo.gl/3Q6Q55

iPhone ve Android cihazlarınız için EcanBlog 36 adet HD duvar kağıtları paylaşımlarına yeni bir seri ile devam ediyoruz. Umarım seçimlerimi beğenirsiniz.
ecanblog.com

Bu Hafta Vizyona Giren Filmler – 16 Mart 2018
https://goo.gl/s1YrZZ #sinema #vizyon

Her hafta olduğu gibi bu hafta da vizyona girecek filmleri sizler için listeliyorum. 16 Mart 2018’de dördü yerli, dördü yabancı olmak üzere toplam sekiz yeni film seyirciyle buluşuyor.
ecanblog.com
Posts

#Huawei P20 Lite Teknik Özellikleri ve Fiyatı
https://goo.gl/x8C6EX

Huawei, yeni P20 serisini bu ay içerisinde Paris’te düzenleyeceği özel bir etkinlikte tanıtacağını açıklamıştı. 27 Mart günü P20 Lite, P20 ve P20 Pro akıllı telefon modellerini tanıtacak. Ön siparişe açılan P20 Lite modelinin teknik özellikleri belli oldu.
ecanblog.com

#Instagram Kronolojik Ana Sayfa Düzenine Geri Dönüyor
https://goo.gl/Gip2ga

Instagram’ın değiştirilen ana sayfa algoritması kullanıcılar tarafından çok büyük tepki çekmesiyle birlikte tekrardan kronolojik gösterim geri getiriliyor.
ecanblog.com

Bu Hafta #YouTube’da En Çok Dinlenen 10 Şarkı #5
https://goo.gl/U5613m

Son 1 haftada YouTube’da en çok dinlenen 10 şarkıyı listeliyoruz. İşte ilk 10’da yerini alan popüler şarkılar! 11 Mart 2018
ecanblog.com

Bu Hafta Vizyona Giren Filmler – 9 Mart 2018
https://goo.gl/NKRFPj #vizyon #sinema

Her hafta olduğu gibi bu hafta da vizyona girecek filmleri sizler için listeliyorum. 9 Mart 2018’de vizyona 10 film giriş yapıyor.
ecanblog.com

2018 90. #Oscar Kazananlar Listesi
https://goo.gl/onBv5E

1929’da Los Angeles’da verilmeye başlanan ve bu yıl 90. kez düzenlenecek olan Oscar ödüllerinin sahipleri belli oldu. Jimmy Kimmel‘ın sunuculuğunu yaptığı törenle Oscar Ödülleri dağıtıldı.
ecanblog.com

Mükemmel Refleksler İçin 4 Arcade Oyunu
https://goo.gl/DjyVs2

Arcade oyunları basit kontrol edilmesiyle ve aksiyonu ile en sevilen oyun türlerinden biridir. Skor yapmak için bir kez daha oynamanızı sağlayan güzel 4 oyun tavsiye ediyorum size.
ecanblog.com

Bu Hafta Vizyona Giren Filmler – 2 Mart 2018
https://goo.gl/7nFjPg #sinema #vizyon

Her hafta olduğu gibi bu hafta da vizyona girecek filmleri sizler için listeliyorum. 2 Mart 2018’de vizyona 6 film giriş yapıyor.
ecanblog.com

#Vestel Venüs Z20 Teknik Özellikleri ve Fiyatı
https://goo.gl/T6DFvu #mwc2018

Yerli akıllı telefon üreten Vestel yeni ürünlerini Barcelona'da düzenlenen MWC 2018'de tanıtmaya devam ediyor. Vestel Venüs Z20'nin teknik özellikleri ve fiyatına yazımızdan öğrenebilirsiniz.
ecanblog.com

Buhar Makinesiyle Sağlıklı Nefes Alın
https://goo.gl/7r36gS

Havadaki su buharına nem adı verilir. Havadaki nem oranı yaşanılan yere ve mevsime göre değişiklik gösterir. Yaz aylarında yükselirken kış aylarında kullanılan ısıtıcılardan dolayı nem oranı düşer.
ecanblog.com

#Sony #XperiaXZ2 ve XZ2 Compact Tanıtıldı İşte Özellikleri
https://goo.gl/3s4KoT

Sony, çerçevesiz ekrana geçiş yaptığı Xperia XZ2 ve XZ2 Compact modellerini MWC 2018 teknoloji fuarında tanıttı. İşte yeni modellerin özellikleri!
ecanblog.com

#Samsung #GalaxyS9 ve S9 Plus Özellikleri ve Fiyatı
https://goo.gl/qoevop

Samsung'un uzun zamandır beklenen Galaxy S9 ve Galaxy S9 Plus modelleri MWC 2018 etkinliğinde tanıtıldı. İşte yeni modellerin teknik özellikleri ve fiyatları!
ecanblog.com

Bu Hafta Vizyona Giren Filmler – 24 Şubat 2018
https://goo.gl/DwzCuG #sinema #vizyon

Her hafta olduğu gibi bu hafta da vizyona girecek filmleri sizler için listeliyorum. 24 Şubat 2018’de vizyona 8 film giriş yapıyor.
ecanblog.com

Sıkılmadan İzleyeceğiniz Türden Yabancı Diziler #8
https://goo.gl/6K8SHA

Sıkılmadan izleyeceğiniz türden yabancı diziler paylaşımlarına yeni bir seri ile devam ediyoruz. Bu yazımızda sizler için seçtiğim yabancı dizi tavsiyelerim.
ecanblog.com

Haftanın En İyi ve En Yeni Mobil Oyunları #4
https://goo.gl/LwK298

Sizler için hazırladığım bu listede Android ve iOS için öne çıkan oyunları önerdim. İşte karşınızda haftanın mobil oyunları!
ecanblog.com

Bu Hafta Vizyona Giren Filmler – 16 Şubat 2018
https://goo.gl/cwMLEc #sinema #vizyon

Her hafta olduğu gibi bu hafta da vizyona girecek filmleri sizler için listeliyorum. 16 Şubat 2018’de vizyona 8 film giriş yapıyor.
ecanblog.com

Alt-Üst Soy Bilgisi Sorgulama Tekrar Aktif Durumda
https://goo.gl/aGhRa6

e-Devlet’te alt-üst soy bilgisi hizmeti tekrardan hizmete açıldı. Vatandaşlar artık 1800’lü yıllara kadar aile soy ağacını görüntüleyebilecek.
ecanblog.com