Photos
Posts
Edi Rama added 39 new photos to the album: PUNA PËR SHQIPËRINË QË DUAM.
2 hrs

Fotoalbumi i fushatës së bashkëqeverisjes që ka vijuar në njësitë administrative të bashkive Kolonjë, Berat, Poliçan, Fier, Librazhd, Burrel dhe Bulqizë me takimet e Llogaridhënies Publike të qeverisë dhe kontakte me qytetarë e grupe interesi🇦🇱🇪🇺

Edi Rama was live.
9 hrs

ERTV📎NEWS - Pasqyra e qeverisjes këtë javë😉

It looks like you may be having problems playing this video. If so, please try restarting your browser.
Close
Posted by Edi Rama
31,781 Views
31K Views
Videos
🇦🇱
16K
802
MIRËMËNGJES 😃 dhe me këto pamje nga çelja e sezonit turistik në Vlorë, ju uroj një të dielë të bukur 🌹
5.3K
343
ERTV Live😊: Emisioni Exclusive i Top Channel, i kushtohet një vepre ekskluzive për nga arkitektura, struktura inxhinierike, zgjidhja urbanistike dhe impakti mbi një kryeqytet: ARENA KOMBËTARE😊🇦🇱
2.3K
726
Posts

MIRËMËNGJES 😃

dhe me këtë raport të Horwath, liderit global në Turizëm e mikpritje, për arsyet pse Shqipëria nuk duhet humbur si destinacion dhe pse sipërmarrësit e huaj duhet të investojnë sot në vendin tonë, ju uroj një të dielë të bukur☀️

When it comes to travel, one can argue that there are few stones that have been left unturned in Europe, but Albania is certainly one of those.
horwathhtl.com
Edi Rama added 66 new photos to the album: PUNA PËR SHQIPËRINË QË DUAM.

Fotoalbumi i fushatës së bashkëqeverisjes që ka vijuar në njësitë administrative të bashkive Kolonjë, Pukë, Divjakë, Tiranë, Kukës, Libohovë, Vlorë, Berat, me takimet e Llogaridhënies Publike të qeverisë dhe kontakte me qytetarë e grupe interesi🇦🇱🇪🇺

Zhytu Lulëzim zhytu,thellë e më thellë,nxirr nga fundi i llumit sa me shume nga keta xhevahirë dhe dërgojua vrap miqve të tu t’i përdorin kundër Shqipërisë! Unë do pres me durim provën shkencore të audiopërgjimit nga prokuroria dhe këtu jemi,shqiptarët do shohin e do gjykojnë!

Ndiqni për 40 sekonda dëshminë e Albinës nga Shkodra, shembulli i radhës nga 1100 problemet e zgjidhura çdo muaj në favor të qytetarëve, që flet qartë për fuqinë e bashkëqeverisjes me njerëzit e zakonshëm përmes platformës www.shqiperiaqeduam.al 💪

It looks like you may be having problems playing this video. If so, please try restarting your browser.
Close
Posted by Edi Rama
48,365 Views
48K Views

MIRËMËNGJES 😃

dhe me këtë pamje të plazhit të bukur të Jalit mbrëmë, ku është drejt përfundimit një tjetër projekt i Programit Kombëtar të Rilindjes Urbane, që i kthen kësaj perle të Jonit shkëlqimin e humbur për vite të tëra mes ngrehinave të shëmtuara e kaosit të makinave aty ku sot ka marrë jetë një zonë këmbësore turistike, ju uroj një fundjavë të qetë 🌹

Image may contain: sky, night, outdoor and water
Edi Rama was live.

ERTV Intervista 🎤: Koordinatorja e Bashkëqeverisjes në Ministrinë e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale, Albana Gordani, rrëfen se si zyra e Bashkëqeverisjes i dha zgjidhje hallit të një qytetari nga Lushnja, gjysh i dy vajzave me statusin e jetimit, të cilit i ishte mohuar ndihma ekonomike për dy muaj. Pas verifikimeve u vërtetua se shkak për mosmarrjen e ndihmës ekonomike ishte një neglizhencë e administratorit social në Bashkinë Lushnje, ndaj të cilit u morën masa për largimin nga puna.

It looks like you may be having problems playing this video. If so, please try restarting your browser.
Close
Posted by Edi Rama
26,652 Views
26K Views
Edi Rama was live.

ERTV Live😊: Komunikim me mediat mbi Samitin e Bashkimit Europian dhe Ballkanit Perëndimor, si edhe ecurinë e përpjekjes sonë diplomatike drejt vendimmarrjes së fundqershorit

It looks like you may be having problems playing this video. If so, please try restarting your browser.
Close
Posted by Edi Rama
84,788 Views
84K Views

MIRËMËNGJES 😃

dhe me dëshminë e Dr. Martinit që falë Programit Kombëtar të mbështetjes me bonus për punësimin e mjekëve të specializuar në të gjitha spitalet e vendit, ka lënë Italinë për të kryer shërbimin e tij në Spitalin Rajonal të Korçës, ju uroj një ditë të mbarë 🌹

It looks like you may be having problems playing this video. If so, please try restarting your browser.
Close
Posted by Edi Rama
47,905 Views
47K Views

Nëse ky është flamuri i aksionit opozitar, atëherë bota nuk është e rrumbullakët, trekëndëshi është katror, Shqipëria ndodhet në Polin e Veriut, Bashkimi Europian është treg fshatar tek “Ali Demi” dhe Lulëzimi është lider...

130K Views

PHOTO OF THE DAY

Image may contain: 12 people, people smiling, people standing and suit
Edi Rama was live.

ERTV Live😊: Kryetari i Grupit Socialist, Taulant Balla, mbi aktin e dytë të shfaqjes “SHQUPI AUDIOVIDEO.shpik” dhe domosdoshmërinë e hetimit e ndëshkimit të kësaj veprimtarie të paligjshme mashtrimi të opinionit publik👎

It looks like you may be having problems playing this video. If so, please try restarting your browser.
Close
Posted by Edi Rama
44,018 Views
44K Views

Në fund të një dite për Europën në Sofje🇦🇱🇪🇺

It looks like you may be having problems playing this video. If so, please try restarting your browser.
Close
Posted by Edi Rama
113,667 Views
113K Views

Në Samitin e Bashkimit Europian dhe Ballkanit Perëndimor 🇪🇺🇦🇱🇷🇸🇽🇰🇲🇰🇲🇪🇧🇦

It looks like you may be having problems playing this video. If so, please try restarting your browser.
Close
136K Views

MIRËMËNGJES 😃

dhe me këto foto nga kantieri i restaurimit të Xhamisë së Et’hem Beut në Tiranë, pjesë e programit "Rrugët e Besimit" që mundeson restaurimin e objekteve të Kultit si pjesë e zhvillimit të Turizmit Kulturor, ju uroj të gjithë qytetarëve myslimanë agjërim të lehtë🙏