Posts
EShpejt shared a link.
July 9, 2012
Këtë herë mësohet se është një vajzë italiane, një lidhje të cilën futbollisti i kombëtares e ka pranuar edhe vetë në një intervistë të fundit. Bashkë me Lorikun, në lokalet e natës së Dhërmiut është parë edhe futbollisti Erjon Bogdani, një nga emrat më t...
eshpejt.com
EShpejt shared a link.
July 6, 2012
Rihanna turneun vet të fundit muzikor, ''Last Girl on Earth'', e përfundoi me minus të madh financiar e atëbotë kontabilistët e saj morën 22 për qind të fitimit, ndërsa asaj i kanë paguar vetëm 6 për qind. Rihanna që nga shtatori i vitit 2010 e kishte sus...
eshpejt.com
EShpejt shared a link.
July 5, 2012
Futbollisti më i mirë në botë, Lionel Messi më afër se kurrë do ti afrohet Kosovës, pasi që ai do të vizitojë qytezën e Mexhugorjes të Bosnjë-Herzegovinës. Sipas mediave boshnjake pas Mancinit dhe portierit italian, Gianluiggi Buffonit edhe reprezentuesi ...
eshpejt.com
EShpejt shared a link.
July 4, 2012
Ndërsa kujtojmë që kënga e Dafinës Ft Ledri vetëm për 10 ditë ka kaluar 1 milion klikime, dhe sipas statistikave të Youtubes ka pëlqime në mbi 170 shtete të botës.Dhe mendohet se është i vetmi klip shqiptar që klikohet në kaq shumë shtete të botës. Nuk di...
eshpejt.com
EShpejt shared a link.
July 2, 2012
Në paraqitjen e saj në T4 On The Beach, Rita kishte zgjedhur një veshje me vija të bardha e kaltër, të cilën e kishte kombinuar me atlete Nike dhe shumë stoli.E kjo veshje e 21 vjeçares, po komentohet nga mediat britanike, pasi sipas tyre, Rita dukej ...
eshpejt.com
EShpejt shared a link.
July 2, 2012
Ozil ka thënë se si pasojë e këtyre kritikave të shumta nga mediumet është vënë në dyshim edhe e ardhmja e seleksionuesit Joachim Low, i cili ka kontratë me Federatën e Futbollit të Gjermanisë deri pas Kampionatit Botëror
eshpejt.com
EShpejt shared a link.
July 2, 2012
Gerrard insiston se nuk është korrekte të pritet që Rooney i vetëm të fitojë një turne. Sipas mesfushorit të Liverpoolit, Rooney edhe njëherë ka dështuar të shkëlqejë në një turne të rëndësishëm si pasojë e presionit të madh që e ka pasur mbi supe.
eshpejt.com
EShpejt shared a link.
July 1, 2012
Këngëtarja Linda Halimi është kthyer në një seks bombë duke u bërë konkurrencë të fortë shumë femrave të njohura të skenës, të cilat me vite kërkojnë të mbajnë fronin e femrave më seksi të skenës, shkruan Panorama Plus e Tiranës. Ajo po bën pushime me të ...
eshpejt.com
EShpejt shared a link.
July 1, 2012
Fituesi i para katër vjetëve të Evropianit dhe i titullit të kampionit botëror para dy vjetësh, merr me vete edhe një titull të kampionit evropian, pasi në finalen e sontme mposhti Italinë me rezultat 4:0. Nuk është se munguan përpjekjet e futbollistëve i...
eshpejt.com
EShpejt shared a link.
July 1, 2012
Është shkëputur përkohësisht nga angazhimet që ka në Zvicër e Francë, për të realizuar një projekt për fansat e saj shqiptarë, pasi për një kohë të gjatë ajo ka marrë kritika të shumta se nuk po punon një projekt shqip. Faqja e fansave, me 255 mijë ndjekë...
eshpejt.com
EShpejt shared a link.
July 1, 2012
Përfaqësuesja e Spanjës në finale do të luajë kundër Italisë, të dielën (sot) në Kiev nga ora 20:45.
eshpejt.com
EShpejt shared a link.
July 1, 2012
Çdo këngë e saj shoqërohet nga performanca të gjalla, aktive dhe plot lëvizje që e bëjnë atë të jetë edhe më e dashur nga të rinjtë, por, ndërsa lëviz dhe kërcen, në një koncert të fundit shohim që këmba e saj e djathë ka një njollë të zezë jo të vogël.Nd...
eshpejt.com
EShpejt shared a link.
July 1, 2012
Është ekipi i Italisë ai që ka më së shumti lojtarë të përfshirë në këtë përzgjedhje. Portieri Gianluigi Buffon, mesfushori Andrea Pirlo dhe sulmuesi Mario Balotelli janë italianët që sipas gazetës angleze meritojnë të futen në ekipin më të mirë të Evropi...
eshpejt.com
EShpejt shared a link.
Tekniku italian tregon se po studion me kujdes kundërshtarin dhe pohon se ai di pikat e dobëta. Sakaq, duhet thënë se pak javë më parë Prandelli kërcënoi një komb të tërë me një tërheqje të mundshme nga Euro 2012, për shkak të skandalit të basteve dhe pa...
eshpejt.com
EShpejt shared a link.
Futbollisti me prindër ganezë ka vënë theksin te lufta për mbijetesë që duhet të bënte që i vogël ndaj shqiptarëve, rusëve apo emigrantëve të tjerë.
eshpejt.com