Reviews
5.0
7 Reviews
Tell people what you think
Emm Wo
· April 2, 2015
Wenden Films made out Wedding Movie: Short version and the long one. At the end I had tears in my eyes. Professional, good quality, perfect music for the perfect moments in our ceremony. During the we...eding I forgot that Wenden Films was there- so we felt very comfortable. We can highly recommend Wenden Films and hope to see more weddings movies ( and not only) here :) thanks again for the great job and memories! See More
Ilze Zupa-Strazdiņa
· November 8, 2017
FilmDay, Jurģi Kreili un Laura Kreile mēs esam neizsakāmi pateicīgi jums par klātesamību Mūsu dienā. Paldies, ka tik ļoti izjutāt mūs un spējāt izstāstīt Mūsu stāstu tik īpašā veidā! Un man ir prieks ...apzināties, ka itin ne mirklīti un ne sekundi filmā nevēlētos mainīt! Paldies, Jūs esat lieliska komanda! See More
Didzis Apsītis
· January 8, 2017
@FilmDay un @jurgis.kreilis esmu priecīgs par veiksmīgu sadarbību un brīnišķīgo gala produktu! Rezultāts ir teicams! Sava kolektīva "Upe" vārdā izsaku - lielu, lielu paldies par lielisko mākslas darbu... - izveidoto stāstu par latviešu tautas dejām, par draugiem uz mūžu, par mūsu kolektīvu, par Tīnužiem - Latvijas centru!

Deju kopa "Upe" noteikti arī turpmāk ies roku rokā ar FilmDay :)
See More
Jānis Butāns
· November 6, 2015
Paldies FilmDay no orientēšanās sporta kluba Meridiāns par patīkamām atmiņām no orientēšanās sacensībām Cēsu rudens. Bija patīkami sadarbories un ceram uz turpmāku sadarbību nākotnē!
Māris Kreilis
· November 8, 2015
Cafe "Andalūzijas Suns" saka lielu paldies par skaistajiem interjera uņ garšīgajiem ēdienu foto! Lieliska sadarbība, kvalitatīvs un operatīvs rezultāts!
Videos
The Dronie - Until next time...
20
Winter Patterns - Latvia 2018
148
18
Stāsts par Skrīveru galdniecību / Story of Skrivery Carpentry
49
4
Photos
Posts

[LV] Vai esi ievērojis, kā ziema zīmē? Kā ūdenim salstot, veidojas neatkārtojamas formas. Kā sniegam krītot, tiek uzklāta balta "papīra lapa", kurā dabas un cilvēku mijiedarbības rezultātā veidojas zīmējumi, gleznas. Latvijā ziema atkāpjas, taču šogad tā ir bijusi ļoti talantīga māksliniece. Piedāvâjam ieskatīties ziemas veidotajos un FilmDay apkopotajos mākslas darbos. Uz tikšanos citreiz, ziema!

Skaties vislabākajā kvalitātē iekš Vimeo: https://vimeo.com/260723449

[EN] Hav...e you noticed how winter draws? How unique shapes are formed when ice freezes? And as the snow falls, a "white paper" is created, on which natural and human interaction lead to drawings, paintings. Winter is leaving Latvia, but this year it has been a very talented artist. Here is FilmDay compilation of winter-made art works of 2018!. See you next time, dear winter!

See More
It looks like you may be having problems playing this video. If so, please try restarting your browser.
Close
18K Views

[LV] Viens no pirmajiem dronijiem jeb ar dronu veidots video pašportrets. Laika apstākļi pagājušā gada Septembrī Svētā Meinarda Salā bija neaizmirstami, lai to paveiktu. Joprojām nav zināms, kad uz salu atkal varēs aiziet ar kājām.

Noskaties pilnu mūsu veidoto video par Svētā Meinarda Salu: https://vimeo.com/filmday/isle

[EN] One of our first dronies - a selfie taken using a remote controlled drone or, in other word, a "selfie on steroids". Location and weather conditions wer...e amazing to take this dronie back in September. Isle of Saint Meinhard in Latvia is a place, where church ruins remain on the isle after Riga hydroelectric power plan was built in 1974 and is reachable by foot only on rare occasions. It remains unknown when the water level will be lowered next time

See More
It looks like you may be having problems playing this video. If so, please try restarting your browser.
Close
1K Views
Posts