Reviews
5.0
7 Reviews
Tell people what you think
Kateřina Jasná
· July 2, 2016
Úplně nejraději když nám pracovní povinnosti dovolí každý pátek letím s přítelem na Jířák nakoupit si skvělý maso...hovězí,teleci, nebo pak dle sezóny dančí..výborný paštiky, grilovaci klobásky famózn...í...a jako lidi a přístup jsou bombastický...rozhodně doporučuji !!!! :-) See More
Šárka Tylová
· March 11, 2016
Supr maso a obsluha také.Vždy úsměv na tváři. Děkuji pane Františku.Doporučuji.
Dan Špaňhel
· February 5, 2016
Nejlepší vyzrálé hovězí vyprodukované v Česku, které jsem zatím ochutnal. Naprosto profesionální a ochotná obsluha, která vždy poradí. Rozhodně vyzkoušejte!
Lucie Hrbková
· December 15, 2015
Vynikající dobrůtky!
Robert Růžička
· December 27, 2016
Nejlepší maso a obsluha
Photos
Videos
Naposeldy v tomto roce mě najdete tradičně ve středu v Klánovicích, ve čtvrtek u spořitelny na Želivárně a následuje Farmářské tržiště v pátek na Jiřáku a v sobotu na Náplavce. Nenechte si trhy v žádném případě ujít, vezu vám: ♥ skvělé telecí maso ♥ zvěřinu ♥ jehněčí maso ♥ a fantastickou vinnou klobásku A pro pobavení přidávám video z letní Náplavky. Těším se na vás, František :)
4
Posts

Krásný den všem
Tento týden začínají trhy na Jiřáku a já se na Vás budu v pátek 16.2.2018 moc těšit.
A kde mně ještě potkáte? Ve čtvrtek 15.2. před Buřinkou na Želivského, v pátek na již zmíněném Jiřáku a v sobotu na Náplavce. Budu mít pro Vás nachystané vyzrálé hovězí, kuřecí i vepřové maso,i telecí maso, spoustu výborné uzeniny od pana Chovanečka, také vinnou klobásu,,,,jaternice, jelítka.....a spoustu jiných dobrot.
Zastavte se, rád Vás uvidím.
František Němec

Image may contain: people sitting, flower, plant and text
Trhy na Jiřáku updated their cover photo.

A my se na Vás budeme těšit příští sobotu 10.2.2017. Kromě hovězího masa a výborných uzenin z pršuterie od pana Chovanečka pro Vás budeme mít i maso telecí. Moc se na Vás těším
František

Image may contain: coffee cup and drink
Image may contain: one or more people
Image may contain: 1 person, smiling, drink, outdoor and closeup
Farmářské tržiště Náplavka added 3 new photos.

Tuto sobotu 3. února zahajujeme devátou sezónu na Náplavce. Přijďte se zahřát třeba horkým vývarem Silák, který bude na trhu k dostání jak horký do kelímku, tak i studený ve sklenici na doma. Moc se na vás těšíme!

Posts

A my tam budeme také.A co máme nachystané na Váš Silvestrovský stůl ? Z masa : telecí, jehněčí,vepřové, zvěřinu a hovězí steaky. Také pečenou sekanou. Nachystáme Vám i obložené talíře z naší řeznické zahrádky : šunky, salámy a sýr. Pro občerstvení budeme mít libový ovárek.
Zastavte se, rád Vás uvidím
František

And we'll be there too. What do we have on your new year's table? Meat: Veal, Lamb, pork, venison and beef steaks. Also roasted meatloaf. We'll set you up with the a plates from our butcher garden :-): Hams, sausages and cheese. We'll have lean ovárek for refreshments. Stop by, happy to see you :-) Francis
Translated
It looks like you may be having problems playing this video. If so, please try restarting your browser.
Close
DEC30
Sat 8:00 AM UTC+01Náplavka Rašínovo NábřežíPrague, Czech Republic
950 people interested

PŘÍJEMNÉ PROŽITÍ VÁNOČNÍCH SVÁTKŮ A ŠŤASTNÝ NOVÝ ROK .
Potkat se můžeme v tomto roce ještě ve čtvrtek 21.12. na Buřince, v pátek 22.12. na Jiřáku , v sobotu 23.12. na Náplavce a příští sobotu 30.12. opět na Náplavce.
Zastavte se nakoupit, nebo jen pobýt rád Vás uvidím.
František

Image may contain: people sitting, table and indoor

I my se na Vás těšíme v sobotu 23. 12 a 30. 12. na Náplavce. Zastavte se

Image may contain: text

Přátelé, tento týden se potkáme tak jak jste zvyklí: ve čtvrtek na Buřince, v pátek na Jiřáku a v sobotu na Náplavce.A jako specialitku mám pro Vás opět v nabídce pštrosa.Vyzkoušejte :
Pštrosí steak ve slaninovém kabátku
4 ks pštrosích steaků (á 200g),1 sáček kořenící směsi STEAK, 8 plátků uzené slaniny,olivový olej,režná nit .
Postup:
Pštrosí maso potřeme olivovým olejem smíchaným s kořením STEAK a dáme uležet do chladna nejlépe na 24 hodin. ...
Uzenou slaninou poté vytvoříme okolo steaků „kabátek“, který zajistíme režnou nití.
Steaky po uležení a obalení vkládáme do rozpáleného oleje na pánvičce, a zprudka opékáme z každé strany cca 4-5 minut.
Poté necháme přikryté „ tzv. dojít “ cca 5-10 minut. Příloha americké brambory. Jako lahodná zeleninová příloha BABY karotka na másle.
Dobrou chuť .-) JEDNODUCHÉ A VÝBORNÉ .
Samozřejmě bude maso hovězí,vepřové,telecí, jehněčí-kůzlečí, kuřecí i zvěřina.A spousta výborné uzeniny - klobás, šunek,jitrničky,jelítka i vinná klobása.
Zastavte se budu se těšit.
František

See More
Image may contain: food
Image may contain: food

Tento týden se za mnou určitě zastavte . :-)Ve čtvrtek na Želivského u Buřinky, v pátek na trhu na Jiřáku a v sobotu na Náplavce. Objednal jsem pro Vás výbornou vinnou klobásu a také Vám přivezu oblíbenou pečenou zvěřinovou paštiku / s jelením masem a brusinkami namočenými v rumu /
Vyzrálé hovězí maso, zvěřinu,jehněčí,kuřátko z Loužné,vepřové maso i telecí...to vše a ještě více najdete v našem " Řeznictví na kolečkách "
Těším se na viděnou
František

Image may contain: food
Image may contain: food

😋

Image may contain: 1 person, smiling, sitting, indoor and food
Trhy na Jiřáku

🐷 PRŠUTERIE Chovaneček u Františka Rudolce každý pátek na Jiřáku!
Pršuterie je prvním českým výrobcem, který se specializuje na pršuty. Jejich heslem je kvalitn...í pršut bez kompromisů. Inspirací jim byla Itálie – cesta slunce, vína, dobrého jídla a rodiny. Přijďte ochutnat nyní i na naše Trhy na Jiřáku!

See More

Tento týden mně potkáte ve čtvrtek na Želivského u Buřinky, v pátek na trhu na Jiřáku a v sobotu na Náplavce. Opět mám pro Vás nachystané vyzrálé hovězí Angus z Hyršova, bio hovězí z Trněného Újezdu, vepřové maso, také kuřecí z farmy Loužná. Nachystal jsem pro Vás i jehněčí a také zvěřinu / daňka, jelena, divočáka/. A samozřejmně spoustu výborné uzeniny - šunek, salámů a pršutů od pana Chovanečka. A začínáme i s vinnou klobásou
Tak se zastavte , vybere si jistě každý.
Těším se na viděnou František

Image may contain: food
Image may contain: food
Image may contain: food

A je to opět tady:-) V pátek na Jiřáku a v sobotu na Náplavce pro Vás budu mít PŠTROSÍ MASO.
Maso gurmánů - je neobyčejně libové, jediný sval pštrosa neobsahuje více než 0,3% tuku , dále má pštrosí maso velice nízký obsah cholesterolu. A co vyzkoušet Pštrosí steak ?:-) pro 4 osoby : připravíme si marinádu -3 pol. lžíce jedlého oleje,1 pol. lžíce rajčatového kečupu,1 lžička hořčice,1 pol. lžíce smetany,1 pol. lžíce jemně nakrájené petržele,1 pol. lžíce nasekané cibule,1/2 lž...ičky soli,1/2 lžičky jemné papriky,1/4 lžičky kari koření,1/2 lžičky sojové omáčky.
Výše uvedené přísady pro marinádu smícháme a vložíme do nich bifteky na 2-4 hod.
Příprava:
Odležené bifteky z marinády mohou být připraveny podobně jako hovězí bifteky podle chuti na grilu nebo na pánvi.

Kromě pštrosa pro Vás budu mít již tradičně: vyzrálé hovězí 6 týdnů Angus, Bio hovězí z Trněného újezdu, kuřecí maso z farmy Loužná, zvěřinu / divočáka, jelena, muflona a daňka/, jehněčí maso i vepřové .A samozřejmě spoustu výborné uzeniny z Pršuterie pana Chovanečka. ,

Přijďte se na mně podívat...budu se těšit
František

See More
Image may contain: food
Image may contain: food
Image may contain: food

Přijďte si nakoupit na Náplavku. Z důvodu jiné akce nebudou tento týden v pátek trhy na Jiřáku . Najdete mně tedy pouze v sobotu na Náplavce. Ale budu mít pro Vás nachystané vše Hovězí vyzrálé 6 týdnů / mladého býčka Angus/ z Hyršova , vyzrálé hovězí z Trněného Újezdu, nabízím Vám i zvěřinu - jelena , daňka, divočáka i srnčí. Chybět nebudou ani kuřátka z farmy Loužná či vepřové maso.
Mám pro Vás i úžasnou nabídku klobásek / jehněčí , čardáš,métské / salámy trvanlivé / pepperoni, ořechový,originál lovečák i divočák salám / , šunky i pršuty....
Těším se na Vás zastavte se.
František

Image may contain: food
Image may contain: food
Image may contain: food

Tento týden mám pro Vás skutečně bohatou nabídku. Hovězí vyzrálé 6 týdnů / mladého býčka Angus/ z Hyršova , vyzrálé hovězí z Trněného Újezdu, jehněčí maso - na pečení, na dušení, na steaky, nabízím Vám i zvěřinu - jelena , daňka, divočáka i srnčí. Chybět nebudou ani kuřátka z farmy Loužná či vepřové maso.
Mám pro Vás nově i zajímavou nabídku klobásek / jehněčí , čardáš,métské / salámy trvanlivé / pepperoni, ořechový,originál lovečák i divočák salám / , šunky i pršuty pašt...iky..
Zastavte se...vybere si jistě každý.
Čtvrtek - na Želivského u Buřinky
Pátek - na Jiřáku
Sobota - na Náplavce
Těším se na Vás
František

See More

Tento týden mám pro Vás nachystanou lahůdku na gril. Zvěřinu : divočáka , jelena a srnčí .
Vyzkoušejte :JELENÍ STEAK NA GRILU
4 ks jelení hřbet (nebo kýta, cca 800 g), 2 lžíce másla, 1 lžíce extra panenského olivového oleje, 2 dl červeného vína, 1 lžíce citronové šťávy, 1 lžíce brusinkové nebo švestkové marmelády,drcený jalovec, čerstvý tymián či rozmarýn, sůl, mletý pepř
Postup :
Plátky jeleního masa nejprve lehce naklepeme, dle chuti opepříme, přidáme drcený jalovec, če...rstvý tymián či rozmarýn. Poté potřeme extra panenským olivovým olejem a necháme odležet při pokojové teplotě alespoň čtyři hodiny (nebo v lednici přes noc.
Na oheň či plynový gril dáme litinovou pánev, rozehřejeme olej na vysokou teplotu a připravené steaky po obou stranách prudce opečeme z každé strany zhruba dvě až tři minuty. Steaky vyjmeme z pánve a necháme je odpočívat.
Do výpeku na pánvi přidáme máslo, červené víno, citronovou šťávu, marmeládu a citronovou šťávu a za stálého míchání necháme tyto ingredience spojit. Postačí pět minut a po produšení necháme trošku odpařit. Pak pouze přelijeme na hotové jelení steaky.
Najdete mně ve čtvrtek na Želivského u Buřinky , v pátek na trhu na Jiřáku a v sobotu na Náplavce.
Zastavte se ,rád Vás uvidím
František

See More
Image may contain: food
Image may contain: food

Tento týden mně potkáte ve středu na Náplavce, ve čtvrtek u Buřinky, v pátek na Jiřáku a v sobotu zase na Náplavce.
Mám pro Vás nachystané vyzrálé hovězí / Angus / , také vepřové maso...super krkovičku na gril , kuřecí maso a pštrosí steaky. Z uzeniny špekáčky, gril klobásky , salssicciu , chorizo kuličky,,,,,víkend bude opět pěkný , tak se zastavte.
Těším se na Vás
František

Image may contain: food
Image may contain: food and outdoor

Takže se na Náplavce tuto středu nepotkáme.Ale nezoufejte , ve středu a ve čtvrtek mně najdete na Želivského u Buřinky, v pátek na trhu na Jiřáku a v sobotu / protože trhy na Náplavce nebudou ani v sobotu / se poprvé letos objevím v Klánovicích.
Zastavte se za mnou moc se na Vás těším .
František

No automatic alt text available.
Farmářské tržiště Náplavka

Ahoj, tuhle středu 31.5. vyjímečně odpadá farmářský trh Náplavka pro místní, protože se tam budou chystat veslařské závody Primátorky (začínají čtvrtkem). Ale příští středu 7.6. zase OK, budeme tam, jako celý zbytek června !