Photos
Videos
FUNDAY: Love Actually
48
Nasza ekipa ma FUNDAY codziennie! Sprawa jest prosta - trochę wody, świetni ludzie i dużo zabawy! Do SPLASH challenge nominujemy: - Kościół dla miasta:KRAKÓW - Life Church Warszawa (aka Vision Party) - KZ Sienna Make your day a FUNDAY! #splash #splashchallenge #fundaySCH
111
13
MAKE YOUR DAY A FUNDAY! Wyzwanie #splash podjęte przez Kościół dla miasta:KRAKÓW! Wody nie widzimy, ale FUN jak najbardziej. Pewnie zsikali się ze strachu, więc wyzwanie zaliczamy! A niech mają. Pozdrawiamy wakacyjnie Kraków! :)
25
2
Posts
It looks like you may be having problems playing this video. If so, please try restarting your browser.
Close
1,493 Views
1,493 Views
XY Młodzi Dorośli

XY – przestrzeń dla młodych dorosłych, w której bazując na Bibli oraz autentycznych relacjach chcemy budować wiarę w Jezusa, widzieć Jego działanie w każdym obszarze naszego życia oraz wpływać na nasze miasto. Wpadnij na Mińską 65 o 18:30, żeby poznać nas lepiej!

FUNDAY shared a Page.

Już jest świeżutki fanpage Młodych Dorosłych. XY to cotygodniowe spotkania młodych w wieku 18 - 30 lat, którzy w każdy czwartek, o 18:30 spotykają się na Mińskiej 65 by razem uwielbiać Boga i uczyć się naśladować Jezusa Chrystusa. Zapraszamy do polajkowania fanpage'a, a przede wszystkim zapraszamy na spotkania!

'Nowy cykl kazań 💰

Bądź z nami! 
XY -> czwartek 19:00 -> Mińska 65'
XY Młodzi Dorośli
816 Likes
25 talking about this
Posts