Photos
Videos
FUNDAY: Love Actually
48
Nasza ekipa ma FUNDAY codziennie! Sprawa jest prosta - trochę wody, świetni ludzie i dużo zabawy! Do SPLASH challenge nominujemy: - Kościół dla miasta:KRAKÓW - Life Church Warszawa (aka Vision Party) - KZ Sienna Make your day a FUNDAY! #splash #splashchallenge #fundaySCH
111
13
MAKE YOUR DAY A FUNDAY! Wyzwanie #splash podjęte przez Kościół dla miasta:KRAKÓW! Wody nie widzimy, ale FUN jak najbardziej. Pewnie zsikali się ze strachu, więc wyzwanie zaliczamy! A niech mają. Pozdrawiamy wakacyjnie Kraków! :)
25
2
Posts
It looks like you may be having problems playing this video. If so, please try restarting your browser.
Close
1,493 Views
1,493 Views
XY Młodzi Dorośli

XY – przestrzeń dla młodych dorosłych, w której bazując na Bibli oraz autentycznych relacjach chcemy budować wiarę w Jezusa, widzieć Jego działanie w każdym obszarze naszego życia oraz wpływać na nasze miasto. Wpadnij na Mińską 65 o 18:30, żeby poznać nas lepiej!

FUNDAY shared a Page.

Już jest świeżutki fanpage Młodych Dorosłych. XY to cotygodniowe spotkania młodych w wieku 18 - 30 lat, którzy w każdy czwartek, o 18:30 spotykają się na Mińskiej 65 by razem uwielbiać Boga i uczyć się naśladować Jezusa Chrystusa. Zapraszamy do polajkowania fanpage'a, a przede wszystkim zapraszamy na spotkania!

XY Młodzi Dorośli's photo.
XY Młodzi Dorośli
822 Likes
25 talking about this
Posts
FUNDAY updated their profile picture.
No automatic alt text available.

Zapraszamy dzisiaj wszystkich serdecznie na otwarcie Papierówki Cafe & Sound. Startujemy o 17:00 a o 19:00 rozpoczyna się pierwszy koncert. Przyjdź koniecznie!

No automatic alt text available.

Jeśli nie chcesz ominąć naszych wydarzeń organizowanych w Papierówka Cafe & Sound koniecznie dołącz do wydarzenia! Będziemy tam wrzucać przypomnienia i rozpiskę wszystkiego co warte uwagi. Startujemy już w tę środę - zapraszamy serdecznie!

JUN24
Jun 24, 2015 - Jun 27, 2015Mokotów FieldMokotów, Poland
126 people went

Otwarcie Papierówka Cafe & Sound już w najbliższą środę o 17:00! A od 19:00 zaczynamy koncert Ani Świątczak z zespołem. Do zobaczenia na Polu Mokotowskim!

Image may contain: 1 person
Społeczność Chrześcijańska Południe to Papierówka Cafe & Sound

Otwarcie Papierówka Cafe & Sound już w najbliższą środę o 17:00! A od 19:00 zaczynamy koncert Ani Świątczak z zespołem. Jak sami o sobie mówią 'gramy i gadamy',... więc jeśli chcecie podsłuchać dobrej muzyki i ciekawych rozmów zaproście znajomych i przyjdźcie do Papierówki. Do zobaczenia na Polu Mokotowskim!

See More
FUNDAY updated their cover photo.
No automatic alt text available.
FUNDAY updated their profile picture.
No automatic alt text available.

Przypominamy! XeL, czyli Wielkie Zakończenie Sezonu już jutro. To ostatnia szansa, by przyjść i poznać naszą młodzież ELneons i Młodych Dorosłych XY. Zagra dla nas łączony skład obydwu grup, będą zabawy i jak zwykle przepyszne jedzenie. Nie zabraknie oczywiście słowa! Przyjdź koniecznie - startujemy jutro w sobotę o 17:00!

Reminder! Xel, which is the big end of the season tomorrow. This is the last chance to come and meet our youth elneons and young adults xy. He will play for us the combined composition of both groups, will be fun and as usual delicious food. Of course, there will be words! Come necessarily - we start tomorrow Saturday at 17:00!
Translated
No automatic alt text available.
FUNDAY updated their cover photo.
No automatic alt text available.

Relacje w praktyce! FUNDAY wraz z XY zaprasza wszystkich chętnych by wraz z nami o 14 pomóc w budowaniu domku dla dzieci przy Mińskiej 65. Przyjdź i Ty - pod koniec prac przewidziany grill. Nic tak nie łączy jak wspólna praca! Tyle okazji na budowanie relacji! Zapraszamy!

Relationships in practice! Funday along with xy invites everyone willing to join us at 14 to help build a children's house at Minsk 65. Come and you - at the end of the work provided for the grill. Nothing like working together! So many opportunities to build relationships! Welcome!
Translated
No automatic alt text available.
FUNDAY updated their profile picture.
June 3, 2015
No automatic alt text available.
FUNDAY updated their cover photo.
June 3, 2015
No automatic alt text available.

Dziękujemy za bycie z nami! Zapraszamy Szymon Kucharczyk - 700 osobę, która polubiła naszą stronę po odbiór koszulki pasjaON w każdą niedzielę czerwca na Mińskiej 65 po 10:30! Prosimy o kontakt!

No automatic alt text available.
FUNDAY is with Wiktor Nguyen Van and Emi Hania Podwysocka.
May 23, 2015

To już ostatni dzień by kupić koszulkę. Realizuj swoje pasje i zarażaj nimi znajomych! Weź koszulkę na wakacje by towarzyszyła Ci w realizacji marzeń!

#pasjaON, bo jestesmy ludźmi pełni pasji! Nie boimy się jej realizować i dzielić szczęściem! A naszą największą pasja jest ON - nasz Bóg.

Wejdź na www.schpoludnie.pl/sklep i zamów już teraz

Image may contain: 2 people, people smiling, people standing, text, outdoor and nature
Społeczność Chrześcijańska Południe added 51 new photos to the album: Restaurant day - Maj 2015 — with Suku Lee and 3 others.

Tuż przed nocą muzeów spotkaliśmy sie po raz kolejny w jednodniowej restauracji Babel Bistro Restaurant Day, gdzie mieliśmy okazję zjeść przepyszne jedzenie. Zo...bacz jak wyglądało to tym razem!

Wydaliśmy łącznie 337 dań, 226 deserów oraz 226 napojów!

Dziękujemy wszystkim którzy nas odwiedzili!

See More