Posts

Życie potrafi zaskakiwać! Odwiesić czy wzrastać?
Sport dla mnie to nie tylko ruch i przyjemność ale najprostszy sposób na to by uczyć się radzić z przeciwnościami losu, swoimi słabościami i budować wiarę w swoje umiejętności. Zawsze staram się wspierać podopiecznych tych małych i tych dużych w ich drodze do bycia "lepszym rolkarzem".
Najbliższe tygodnie, będą dla nas wszystkich ciekawym i nowym doświadczeniem, gdyż dopadła mnie kontuzja. Moje obowiązki przejmie na ten czas n...asza świeżo-upieczona (a z moich informacji upiekła się perfekcyjnie!) Pani Instruktor Kasia. Oczywiście o ile cielesność mnie ogranicza to głowa jest sprawna i merytorycznie pomocna, więc jestem pewien, że z tego duetu wyjdzie mieszanka wybuchowa, która sprawi, że wasze umiejętności wystrzelą do góry jak "drzewo rolkowe" na wiosnę

Zajęcia odbywają się w tym tygodniu standardowo w SP1

WTOREK:
17:00 - najmłodsi i rolki (5-7 lat)
18:00 - dzieci grupa średnio zaawansowana
19:30 - dorośli grupa średnio zaawansowana

ŚRODA:
18:00 - dzieci grupa początkująca
19:30 - dorośli grupa początkująca

CZWARTEK:
18:00 - dzieci grupa średnio zaawansowana
19:30 - dorośli grupa średnio zaawansowana

See More
Image may contain: shoes, tree, outdoor and nature
FunRolki&Fit added 4 new photosfeeling proud.

Piękny weekend, więc zwykłe ale fantastyczne rzeczy można zaobserwować ☺️ np. wspólne rodzinne wypady za miasto 6-ro dzieci (trójka w wieku 7-8lat) oraz 6-ro dorosłych i 22 kilometry pokonane, a co niektórzy jeszcze więcej! WOW!
Dla odmiany na przeciwległym końcu Polski Kasia, która 8 miesięcy temu zaczynała przygodę z rolkami na naszych zajęciach, dzięki swojej sumiennej pracy oraz ogromnej zajawce z powodzeniem ukończyła kurs Instruktora PZSW. Gratulacje Kasia!

Image may contain: 1 person, beard, outdoor and nature
Image may contain: 1 person, riding a bicycle and outdoor
Image may contain: one or more people, people standing, people riding bicycles, tree, sky, outdoor and nature
Image may contain: text
Photos
Videos
Motyle
4
1
HOKEJ NA ROLKACH
7
12
Najmłodsi też mają fun! Rozkład jazdy: Wtorki i czwartki: 18:00 - DZIECI, 19:30 - DOROŚLI Środa: 18:00 - DZIECI PODSTAWY JAZDY
9
Reviews
FunRolki&Fit has no reviews yet.
Tell people what you think