Photos
Videos
Kamil Bednarek w kinie Wolność
5
1
Adam Giedrys zostanie uhonorowany przez Sejm RP przy okazji 100 rocznicy urodzin.
3
Posts

W kolejnej sondzie pytamy mieszkańców Szczecinka czy monitoring miejski jest formą zabezpieczenia i ochroną czy może zaglądaniem w prywatność?
A jakie jest Wasze zdanie na ten temat? Piszcie w komentarzach⬇️⬇️⬇️

Pytamy mieszkańców Szczecinka co sądzą na temat monitoringu miejskiego.
gawex.pl
Gawex Media Sp. z o.o. was live.
3 hrs

Kamil Bednarek w kinie Wolność

Kamil Bednarek at cinema freedom
Translated
It looks like you may be having problems playing this video. If so, please try restarting your browser.
Close
522 Views
522 Views
Posts

Od wielu lat Służba Więzienna wykorzystuje specjalnie szkolone psy do poszukiwania i wykrywania narkotyków. Niestety skazani należą do kategorii osób, które w warunkach wolnościowych często intensywnie zażywały środki odurzające i mogą potencjalnie być zainteresowane przemytem narkotyków na teren więzienia.

Przewodnicy psów specjalnych z ZK Czarne, ZK Wierzchowo i AŚ Złotów pomagali funkcjonariuszom ze Szczecinka w kontrolowaniu cel i pomieszczeń jednostki penitencjarnej.
gawex.pl
Miasto Szczecinek wyremontuje ulicę Ogrodową. Ten zaniedbany rejon centrum miasta zostanie całkowicie odnowiony. W ostatnich dniach został rozstrzygnięty przetarg, który wyłonił wykonawcę inwestycji.
gawex.pl
Premier Mateusz Morawiecki powołał Małgorzatę Joannę Golińską na stanowisko sekretarza stanu w Ministerstwie Środowiska. Dzisiaj (22.02) nominację wręczył jej Henryk Kowalczyk, minister środowiska.
gawex.pl
Rozmawiali o budżecie obywatelskim. Zloty w Bornem Sulinowie bez mundurów okupantów. Mandat zapłacisz kartą. Rekolekcje ewangelizacyjne w Czaplinku. Halowy Turniej Piłki Nożnej w Czaplinku.
gawex.pl
Dziś (22.02) w szczecineckim magistracie odbyła się konferencja prasowa w sprawie uchwały okolicznościowej Senatu Rzeczypospolitej Polskiej dotyczącej uhonorowania Adama Giedrysa, szczecineckiego astronoma-amatora z okazji setnej rocznicy urodzin. Podczas konferencji głos zabrał Senator Piot...
gawex.pl

Adam Giedrys zostanie uhonorowany przez Sejm RP przy okazji 100 rocznicy urodzin.

It looks like you may be having problems playing this video. If so, please try restarting your browser.
Close
316 Views
W miniony poniedziałek (19 lutego 2018 r.) rozpoczął się Tydzień Pomocy Osobom Pokrzywdzonym Przestępstwem. W wielu miejscach w całej Polsce można uzyskać bezpłatną poradę prawną. Punkt pomocy dla poszkodowanych został uruchomiony również w siedzibie Sądu Rejonowego w Szczecinku prz...
gawex.pl
To już dziewiąta edycja zimowego zanurzenia w Białym Borze. W niedzielę (18.02) nad jeziorem Łobez spotkali się miłośnicy kąpieli w lodowatej wodzie. Tradycyjnie wydarzenie cieszyło się sporym zainteresowaniem zarówno wśród morsów, jak i widzów.
gawex.pl
Areszt na trzy miesiące - taki środek zapobiegawczy decyzją sądu, zastosowano wobec 35-letniego mieszkańca województwa podlaskiego. Mężczyzna jest podejrzany m.in. o usiłowanie wymuszenia rozbójniczego.
gawex.pl
Budżet Obywatelski czyli realny wpływ na to co się dzieje w mieście – tak w skrócie można podsumować wczorajsze (20.02) spotkanie, które odbyło się w Centrum Konferencyjnym Zamek. Gościem specjalnym był prezes Sieci Obywatelskiej Watchdog Polska, Szymon Ossowski, który opowiedział o ...
gawex.pl
Ekshumacja Sebastiana Karpiniuka. Tragedia na DK 11. Zimowe Zanurzenie w Białym Borze. Warsztaty poetyckie i wieczór autorski poetów Beaty Patrycji Klary i Marka Stachowiaka. Szczecinecka pięćdziesiątka. Turniej w Bule.
gawex.pl
Miłośnicy militariów przebrani za żołnierzy nazistowskich i radzieckich z czasów II wojny światowej - to częsty widok w Bornem Sulinowie podczas odbywającego się tam rokrocznie zlotu militarnego. Teraz ma się to zmienić, gdyż organizatorzy wydarzenia chcą całkowicie zakazać uczestnik...
gawex.pl
Miniony tydzień na drogach powiatu szczecineckiego upłynął pod znakiem wypadku drogowego na drodze nr 172 pod Barwicami oraz nietrzeźwych kierujących, których zatrzymano 3.
gawex.pl
Trwają prace związane z budową Centrum Innowacji i Praktyk Zawodowych przy ZST w Szczecinku.
gawex.pl