Reviews
Gerėja has no reviews yet.
Tell people what you think
Photos
Posts

Klasikinis, atpalaiduojamasis viso kūno, medaus, anticeliulitinis, limfodrenažinis, karštų akmenų, „Kobido“ veido masažas, kūno puosėlėjimo procedūros (šveitimai, įvyniojimai su „Cellio“ geliu).

Būtina išankstinė registracija telefonu, „Viber“, „Whatsapp“ ar „Messenger“.

Laukiu visų lyginėmis mėnesio dienomis adresu Sporto g. 12 „Idzumi Spa“, Vilnius.

Sveikinu visus su šv. Kalėdom! Džiaugsmo, pilnatvės, jaukaus pasibuvimo artimųjų rate! Ateinančiais metais būkit sveiki, laimingi, meilės ir darbų turtingi bei raskit minutę atsipūsti ir pabūti su savim! Ačiū, kad buvote šiais metais ir būsite ateinančiais! Te GERĖJA nuotaika, savijauta ir pats gyvenimas!

Congratulations all with st. Christmas! Joy, pilnatvės, cozy fling middle rate! In the coming years be healthy, happy, love and work rich and find a minute to relax and be with yourself! Thank you for being this year and you'll be in the next! I'M NOT!.
Translated
No automatic alt text available.
Posts

Vieta, kur atsipalaiduosit, pajusit ramybę, šilumą ir rūpestį. Laukiu visų!!!!

Image may contain: bedroom and indoor
Image may contain: indoor
Gerėja shared a link.
Laiptai klaipėdietei kaskart sukeldavo paniką. Moteris baimindavosi, kad pripūstus balionus primenančiomis kojomis neįstengs jais užlipti – tai tik maža nepatogumų dalis, užgriuvusi onkologinės ligos gydymo metu.
delfi.lt

Gražiausios metų šventės po žingsnelį kasdien vis artėja. Bebaigdami metų darbus, žvilgčiodami į parduotuvių vitrinas ar kitų pirkinių krepšelius, vis sukame galvą, ką padovanoti artimiesiems, draugams ar partneriams. Padovanokite tai, ko labiausiai daugeliui trūksta – laiko sau. Ir širdis prisipildys ramybės, lūpas papuoš šypsena, pagerės savijauta, nuotaika ir pats gyvenimas!

Dovanų kuponams nuolaidos netaikomos!

No automatic alt text available.
Gerėja posted an offer.

Visą gruodžio mėn. taikoma 20 % nuolaida 60 min. trukmės nugaros masažui. Kaklo ir galvos masažą gausite dovanų. Pabūkite su savim, pailsėkite ir atsipalaiduokite. Te gerėja nuotaika, savijauta ir pats gyvenimas!

Image may contain: one or more people, people sitting and people sleeping

Viliuosi, kad niekam neteko tokių masažų patirt...

It looks like you may be having problems playing this video. If so, please try restarting your browser.
Close
Posted by Channel 4
2,603,902 Views
2,603,902 Views
Channel 4

Never trust a special deal...

Gerėja shared a link.
Gydytojas Shigeaki Hinohara parašė 150 knygų apie sveikatą, įskaitant itin gerai perkamą knygą „Living Long, Living Good“, įsteigė Naująjį pagyvenusių žmonių judėjimą („New Elderly Movement“) ir tapo vyriausiu praktikuojančiu mediku.
delfi.lt

ŠVĘSKIME GIMTADIENĮ KARTU

Švenčiate gimtadienį? Noriu ir aš prisidėti prie Jūsų šventės. Apsilankykite pas mane ir pritaikysiu Jums tokio dydžio nuolaidą pasirinktai procedūrai, kokią metų sukaktį švenčiate! Te GERĖJA nuotaika, savijauta ir pats gyvenimas!

* Būtina išankstinė registracija ...
* Pasiūlymas negalioja atsiskaitant dovanų kuponais

See More
No automatic alt text available.