Reviews
Gerėja has no reviews yet.
Tell people what you think
Photos
Posts

Klasikinis, atpalaiduojamasis viso kūno, medaus, anticeliulitinis, limfodrenažinis, karštų akmenų, „Kobido“ veido masažas, kūno puosėlėjimo procedūros (šveitimai, įvyniojimai su „Cellio“ geliu).

Būtina išankstinė registracija telefonu, „Viber“, „Whatsapp“ ar „Messenger“.

Laukiu visų lyginėmis mėnesio dienomis adresu Sporto g. 12 „Idzumi Spa“, Vilnius.

Prevencija visada gerai

No automatic alt text available.
Posts

Dar kartą trumpai ir aiškiai apie pieną ir jo poveikį žmogaus organizmui.
https://www.facebook.com/anonews.co/videos/1456238864387668/

It looks like you may be having problems playing this video. If so, please try restarting your browser.
Close
Posted by Anonymous
24,454,297 Views
24,454,297 Views
Anonymous

Doctor's shocking recommendation about drinking Milk!

Šv. Valentino diena vos už kelių dienų, o Jūs dar neturite staigmenos? Padovanokite savo draugei, žmonai ar simpatijai pora valandų atokvėpio. Tegul ji pasijus tarsi deivė – išskirtinė ir nepakartojama!

DEIVIŲ SVAJOS

Procedūrų rinkinį sudaro:

...

30 min. viso kūno šveitimas
30 min. viso kūno įmasažavimas aromaterapiniu aliejumi
50 min. pasirinktinai GINTARO arba VITAMINŲ veido procedūra

Trukmė: 110 min.
Kaina: 69 € (vietoj 100 € )

Kviečiu įsigyti siūlomą rinkinį iki 2018-02-28, o juo mėgautis Jums patogiausiu laiku!

„Idzumi Spa“, Sporto g. 12, Vilnius

Su karščiausiais linkėjimais
Daiva

See More
Image may contain: one or more people and closeup

Artėjančios šv. Valentino dienos proga kviečiu pabūti dviese ir pasimėgauti gintariniais malonumais vienu metu: JAI – atstatomoji veido procedūra, JAM – atpalaiduojantis nugaros masažas. Abu užtruksite tik valandą, bet jausitės kaip po kelių valandų poilsio.

GINTARO TERAPIJA

JAI:

...

Odos nuvalymas gintaro rūgšties šveičiamuoju prausikliu
Gintaro rūgšties kaukė ir veido taškinis masažas
Atstatomasis serumas
Maitinanti kanapių aliejaus kaukė

JAM:

60 min. nugaros, kaklo ir galvos masažas su gintaro aliejumi


Kaina: 59 € (įprastai 82 € )

Kviečiu įsigyti siūlomą rinkinį iki 2018–02–28, o juo mėgautis Jums patogiausiu laiku!

„Idzumi Spa“, Sporto g. 12, Vilnius

See More
No automatic alt text available.
No automatic alt text available.
Vilniaus visuomenės sveikatos biuras

ULAC duomenimis, gripo epidemija psakelbta jau 13-oje šalies savivaldybių.

Primename gripo ir peršalimo simptomus. Būkite budrūs ir nepamirškite:

☑️tinkamai i...r dažnai plauti rankas, nusiplovus jas – nusausinti;
☑️vengti sąlyčio su sergančiais asmenimis;
☑️vengti masinio žmonių susibūrimo vietų;
☑️laikytis kosėjimo ir čiaudėjimo rekomendacijų – prisidengti
nosį ir burną, vienkartines nosinaites nedelsiant išmesti, nusiplauti rankas;
☑️neplautomis rankomis stengtis neliesti akių, nosies ir burnos;
☑️gerai vėdinti patalpas;
☑️susirgus kreiptis į asmens sveikatos priežiūros įstaigą, neiti į darbą, sergančių vaikų neleisti į vaikų ugdymo įstaigas, gydytis, kaip nurodė gydytojas;
☑️sergantys gripu asmenys apsaugoti kitus gali dėvėdami medicinines kaukes, kurios sulaiko kvėpavimo takų sekretus kosint ar čiaudint bei sveiki žmonės slaugydami sergantį asmenį taip pat turėtų dėvėti medicinines kaukes.

See More
No automatic alt text available.
JudesioNamai

Peties skausmą - peties sukamosios manžetės sausgyslių plyšimą gali išprovokuoti netaisyklinga laikysena (kifozine-lordozinė, plokščios ar pakumpusios nugaros)....
Atlikus tyrimą, netaisyklinga laikysena nustatyta 97.1% visų tiriamųjų, turinčių peties sukamosios manžetės sausgyslių plyšimą.
https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/25441565…

PREVENCIJA IR GYDYMAS - laikysenos koregavimas - raumenų disbalanso/judesio modelio sutrikimo koregavimas.

See More
Image may contain: text
Endobiogeninė medicina

Su plastiku susiduriame savo aplinkoje kiekvieną dieną. Jis yra plačiai naudojamas ir maisto pramonėje - nuo gėrimų iki įvairiausių produktų plasitikinėse pakuo...tėse.
Plastikiniai indai, buteliai, pakavimo medžiagos gaminami iš įvairių polimerų. Šios medžiagos į maistą pačios nepatenka, tačiau kai kuriais atvejais plastikiniai gaminiai pradeda išskirti toksinus, kurie patekę į organizmą, gali gerokai pakenkti sveikatai.

Ar kada nors atkreipėte dėmesį į plastikinių indų ženklinimą?
Visų pirma, ant visų su maistu sąlytį turinčių indų turi būti pažymėta, kad jie skirti maistui, taip pat nurodyta plastiko rūšis, leidžiama naudoti temperatūra.
Ant plastikinių gaminių, naudojamų maisto produktams ir gėrimams laikyti, paprastai uždedamas ženklas, pripažįstamas visose pasaulio šalyse. Tai būna trikampis iš trijų rodyklių. Ženklo viduryje būna nurodytas skaičius nuo 1 iki 7, apačioje – raidinis plastiko kodas. Įsidėmėkite, kurie iš jų yra saugiausi naudoti ir kitą kartą pirkdami produktą plastikinėje pakuotėje, atkreipkite dėmesį į jo ženklinimą.

See More
No automatic alt text available.
Osteomedika

Kaip išmaniosios technologijos, plančetiniai kompiuteriai ir mobilieji telefonai keičia mūsų laikyseną.

Pasak daugelio chirurgų ir neurologų, žiūrėdami į išmani...ąsias technologijas, kaklą esame palenkę į priekį 60º kampu, taip kaklo slankstelius apkrauname net 27 kg. svorio jėga. Tarptautiniame lygmenyje jau vartojamas terminas ,,Text Neck“ arba ,,žinučių rašymo kaklas“.

Labiausiai apkraunami 5-6 kaklo slankstelius iš kurių išeina nervai į mūsų rankas. Todėl ilgalaikė tokia kaklo padėtis gali sukelti ne tik kaklo ir pečių juostos diskomfortą, įtampą ar skausmą, bet ir negrįžtamus degeneracinius ir neurologinius pokyčius, įskaitant rankų pirštų ar plaštakos tirpimą.

Rekomenduojame išmaniąsias technologijas naudoti kuomet galvos ir kaklo padėtis yra neutrali, žvilgsnis tiesus (šviesiai mėlyna padėtis paveikslėlyje), o rankos pakeltos, sulenktos per alkūnes.

(video reportažas apie išmaniąsias technologijas)
https://www.tv3.lt/…/ka-zmogui-padaro-priklausomybe-nuo-tel…

See More

Laukiu visų - norinčių pagerinti savijautą, atpalaiduoti nugarą ir ją sustiprinti

Image may contain: one or more people
Idzumi SPA

Intensyvi keturių savaičių programa, optimaliai orientuota į stuburo sveikatą, nugaros skausmų mažinimą, fizinės ir emocinės įtampos šalinimą, laikysenos gerini...mą, darbingumo atstatymą. Fizinė ir emocinė žmogaus sveikata stipriai priklauso nuo stuburo būsenos. Per nervų šakneles nugaros smegenys tiesiogiai susijusios su visais mūsų kūno organais ir, jei šiame ryšyje yra pažeidimas, dažnai kyla problemų fiziniame lygyje ir neretai netgi psichiniame - atsiranda disbalansas, blokuojamas energijos tekėjimas, sukeliantis įvairius negalavimus.
Šiuolaikinis žmogus didelę savo laiko dalį praleidžia dirbdamas prie kompiuterio. Tai tiesiogiai atsiliepia nugaros raumenims, ilgainiui įtampa sukelia įvairius skausmus, blogėja miegas, krinta darbingumas. Kasdien patiriamas stresas taip pat sukelia kūno skausmus, ypatingai pečių srityje.Reguliariai atliekant masažą, galima išvengti nemalonių pojūčių nugaroje, pagerinti kraujotaką, stimuliuoti nervų šakneles, taip teigiamai veikiant viso organizmo būklę, dėl to gerėja nuotaika, miegas, atsistato darbingumas.

Programa SVEIKAS STUBURAS subalansuota taip, kad efektyviai veiktų esant įvairiems nugaros skausmams, atsiradusiems tiek dėl fizinės raumenų įtampos, tiek dėl streso. Tinka dirbantiems prie kompiuterio, turintiems didelį fizinį krūvį, patiriantiems stresą.

Optimaliai sudėliotas apsilankymų skaičius ir dažnis leis jums sutaupyti tiek laiką planuojant vizitus, tiek išlaidas, kadangi mokant iškart už visą programą taikoma net 20% nuolaida.
Programos trukmė: 10 apsilankymų, 4 savaitės.

Struktūra:
I savaitė:
1.Viso kūno masažas 60 min.
2.Nugaros masažas 45 min.
3.Nugaros masažas 45 min.

II savaitė:
4.Nugaros masažas 45 min.
5.Nugaros masažas 45 min.
6.Nugaros masažas 45 min.

III savaitė:
7.Nugaros masažas 45 min.
8.Nugaros masažas 45 min.

IV savaitė:
9.Nugaros masažas 45 min.
10.Viso kūno masažas (akcentuojant nugarą) 60 min.

Kaina: Mokant už visą programą iš karto, suma - 310 eurai.
Mokant už kiekvieną apsilankymą atskirai, suma - 388 eurų.

Registruotis tel.:8 652 888 54 arba el. paštu: info@idzumi.lt
Laukiame Jūsų Sporto g. 12, Vilnius

See More
Visi puikiai žinome, kad subalansuota mityba yra labai svarbi mūsų sveikatai bei ilgaamžiškumui. Bet ar žinojote, jog moksliniais tyrimais yra išsiaiškinta, kad tam tikros nugaros skausmo formos tiesiogiai priklauso nuo maisto, kurį vartojate? Cukrus čia yra vienas iš pagrindinių kaltini...
sveika-nugara.lt

Sveikinu visus su šv. Kalėdom! Džiaugsmo, pilnatvės, jaukaus pasibuvimo artimųjų rate! Ateinančiais metais būkit sveiki, laimingi, meilės ir darbų turtingi bei raskit minutę atsipūsti ir pabūti su savim! Ačiū, kad buvote šiais metais ir būsite ateinančiais! Te GERĖJA nuotaika, savijauta ir pats gyvenimas!

Congratulations all with st. Christmas! Joy, pilnatvės, cozy fling middle rate! In the coming years be healthy, happy, love and work rich and find a minute to relax and be with yourself! Thank you for being this year and you'll be in the next! I'M NOT!.
Translated
No automatic alt text available.

Vieta, kur atsipalaiduosit, pajusit ramybę, šilumą ir rūpestį. Laukiu visų!!!!

Image may contain: bedroom and indoor
Image may contain: indoor
Gerėja shared a link.
Laiptai klaipėdietei kaskart sukeldavo paniką. Moteris baimindavosi, kad pripūstus balionus primenančiomis kojomis neįstengs jais užlipti – tai tik maža nepatogumų dalis, užgriuvusi onkologinės ligos gydymo metu.
delfi.lt

Gražiausios metų šventės po žingsnelį kasdien vis artėja. Bebaigdami metų darbus, žvilgčiodami į parduotuvių vitrinas ar kitų pirkinių krepšelius, vis sukame galvą, ką padovanoti artimiesiems, draugams ar partneriams. Padovanokite tai, ko labiausiai daugeliui trūksta – laiko sau. Ir širdis prisipildys ramybės, lūpas papuoš šypsena, pagerės savijauta, nuotaika ir pats gyvenimas!

Dovanų kuponams nuolaidos netaikomos!

No automatic alt text available.
Gerėja posted an offer.

Visą gruodžio mėn. taikoma 20 % nuolaida 60 min. trukmės nugaros masažui. Kaklo ir galvos masažą gausite dovanų. Pabūkite su savim, pailsėkite ir atsipalaiduokite. Te gerėja nuotaika, savijauta ir pats gyvenimas!

Image may contain: one or more people, people sitting and people sleeping

Viliuosi, kad niekam neteko tokių masažų patirt...

It looks like you may be having problems playing this video. If so, please try restarting your browser.
Close
Posted by Channel 4
2,635,065 Views
2,635,065 Views
Channel 4

Never trust a special deal...