Tadeusz Michalik​ zaprasza na mecz #KLZ WKS Grunwald Poznań vs...
Dwie Drużyny
25
Photos
Posts

Złoto, srebro, brąz i 5 miejsce to dorobek zawodniczek i zawodników WZS WKS Grunwald Poznań po dzisiejszych finałach Mistrzostw Polski Seniorek i Seniorów w zapasach💪💪💪

Posts

WZS WKS Grunwald Poznań oraz Miasto Poznań zapraszają serdecznie na Turniej zapaśniczy z okazji Dnia Dziecka 2017.
Występują młodzicy i młodziczki (12-14 lat), kategorie wagowe zgodnie z regulaminem PZZ na 2017 r. oraz dzieci (10-11 lat, dziewczęta i chłopcy) w mini - zapasach maksymalnie
w 20 grupach dobranych według wieku i masy ciała.
Kadetki w kategoriach wagowych: 52 kg, 56 kg, 70 kg.

Image may contain: 14 people, people sitting, people standing, shorts and child

Monika Michalik powitana w klubie WZS WKS Grunwald Poznań ze złotym medalem ME!

Jakub Chojnacki zdobywa srebrny medal Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w Drzonkowie w kategorii 85 kg! Gratulujemy!!💪

Sport Zona was live — at WOSiR Drzonków.

Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży - st. wolny - Drzonków 2017 - finały o złoto. Kat. 85 kg. Sykuła Kamil (LMKS) vs Chojnacki Jakub (WZS WKS GRUNWALD)
Ciągła relacja z finałów oraz wyniki wszystkich walk dostępne na ZONIE:

Dekoracja Moniki Michalik na Mistrzostwach Europy i Mazurek Dąbrowskiego🇵🇱🇵🇱🇵🇱

678 Views
678 Views

Monika Michalik zdobywa złoty medal Mistrzostw Europy w Serbii🏅🏅🏅

Image may contain: 3 people, text

Kibicujemy dzisiaj wszyscy!!! Monika Michalik w urodzinowym starcie w Mistrzostwach Europy w Nowym Sadzie!

W Nowym Sadzie (Serbia) rozgrywane są Mistrzostwa Europy Seniorów. Pierwszego dnia wystąpiła Monika Michalik (WZS WKS Grunwald Poznań) w kategorii 63 kg.
W ćwie...rćfinale Monika Michalik pokonała przez przewagę techniczną reprezentantkę Włoch Sara Da Col 4-9 (10-0).
W półfinale pokonała zawodniczkę z Łotwy Laura SKUJINA3-1 (7-2).
W wieczornym finale o złoty medal pokonała Taybe Mustafa YUSEIN (Bułgaria) 3-1 (3-2) i zdobyła swój czwarty tytuł Mistrzyni Europy!
Gratulujemy!
Swoje walki o brązowe medale przegrali nieznacznie Anna Łukasiak (48 kg) i Zbigniew Baranowski (86 kg). #Road2Tokyo2020

See More
WZS WKS Grunwald Poznań added a new photo.
April 18
Image may contain: one or more people and text

Zapraszamy do zapoznania się z artykułem i fotorelacją z Turnieju Wielkanocnego, który rozegrany został w niedzielę w naszym klubie! Wszystkim dziękujemy bardzo za przybycie!
Foto : Jaśkowiak Ewelina
lepszyPOZNAN.pl

WKS Grunwald Poznań tradycyjnie już jak co roku przed świętami zorganizował Turniej Wielkanocny w zapasach w stylu wolnym. Na matach pokazali się