Posts

W dniu 24 listopada 2016 roku, dobiegł końca drugi etap Walnego Zgromadzenia w Koszalińskiej Spółdzielni Mieszkaniowej „Na Skarpie”. Zarząd działając w zmowie ze „swoimi” kandydatami do Rady Nadzorczej podjął bezprawną decyzję o zakończeniu kadencji 6-ciu członków Rady Nadzorczej (Joannie Korszańskiej, Barbarze Bielec, Maciejowi Tkaczyk, Michałowi Lisik, Arturowi Klonowskiemu, Michałowi Lisik) wybranych przez spółdzielców w 2015 roku na 3-letnią kadencję. W komunikacie jednoc...

Continue Reading
Grupa Skarpa shared their event.

Zapraszamy do zapoznania się z naszym programem i głosowania na naszych kandydatów z osiedla "Na Skarpie" i "Morskie"

OCT23
Sun 8:00 AM UTC+02Koszalin, Poland
15 people went
Posts
Grupa Skarpa shared their post.
Image may contain: 7 people, text
Image may contain: text
Image may contain: 11 people, text
Grupa Skarpa to Wybory do Rady Osiedli „Na Skarpie” i „Morskie”

Kandydaci do Rady Osiedla "Na Skarpie" i "Morskie"

Grupa Skarpa shared their event.
OCT23
Sun 8:00 AM UTC+02Koszalin, Poland
15 people went

Wielkimi krokami zbliżają się kolejne wybory do Rad Osiedli miasta Koszalina. Za parę dni (23 października 2016r.) będziemy głosować nad wyborem swoich reprezentantów, na kolejne 4 lata kadencji.

Jest nam miło, że tak wiele osób zachęcało nas do wystartowania w wyborach do Rad Osiedli oraz poparło nasze starania. Korzystając z nadarzającej się okazji, pragniemy przedstawić listę kandydatów z ramienia Grupy Skarpa. Gorąco zachęcamy do czynnego uczestnictwa w zbliżających się ...wyborach. Naszym mottem jest “działajmy razem”. Mamy przygotowany spójny program na 4 lata, wypracowany siłami wszystkich kandydatów, a jego realizacja pozwoli na poprawę wielu aspektów życia osiedla. Kandydaci, to przede wszystkim ludzie aktywni, specjaliści w swoich dziedzinach. Ich wiedza jest gwarantem uczciwej i rzetelnej realizacji obietnic wyborczych. Ich motywem przewodnim jest praca społeczna oraz czynny udział w realizacji celów. Zapraszamy do zapoznania się z kandydatami oraz wsparcia ich w zbliżających się wyborach w 23 października 2016 roku.

See More
OCT23
Sun 8:00 AM UTC+02Koszalin, Poland
15 people went
Grupa Skarpa updated their cover photo.
Image may contain: tree, ocean, sky, outdoor, nature and water