Photos
Posts

Шановні бійці добровольчих батальйонів, добровольці ЗСУ та Нацгвардії!

Від усього серця хочу привітати Вас з Днем українського добровольця.

Ви справжні Герої України, які першими стали на захист Батьківщини, не чекаючи на мобілізацію, першими записалися у добровольчі батальйони, пішли у Нацгвардію та Збройні сили, щоб зупинити агресора.

...

Ви приклад патріотизму та любові до рідної землі. На прикладі теперішніх добровольців будуть вчитися прийдешні покоління, так як наше покоління виховувалося на прикладі героїзму героїв Крут.

Щастя Вам, Божої ласки та козацького здоров’я!

See More
Image may contain: one or more people and text

Одно лицо - Одни повадки😡

Image may contain: 2 people, text
Posts

Несложная математика ограбления украинского народа😡

Image may contain: text

У відповідь на інформацію, розповсюджену виданням «Бігус.інфо» щодо декларації чоловіка лідера «Батьківщини», прес-служба партії уповноважена заявити таке.

Юлія Тимошенко ніколи не приховувала, що її чоловік має бізнес, отримує доходи та працює у Чеській республіці. Усі також пам’ятають, що за часів Януковича Олександр Тимошенко був змушений отримати політичний притулок в Чехії та проводив правозахисну діяльність з території цієї країни. У деклараціях Юлії Тимошенко за 2015-2...016 роки відображені всі дані щодо Олександра Тимошенка, включаючи його доходи, отримані з території Чеської республіки.

Олександр Тимошенко дійсно є членом Громадської організації «Батьківщина Прага», яка згадується у розслідуванні «Бігус.інфо». До того ж чинне українське законодавство не передбачає необхідності для родичів політиків вказувати, членами чи засновниками яких громадських організацій вони є. Додатково звертаємо увагу, що жодних доходів від цієї організації Олександр Тимошенко ніколи не отримував і отримувати не міг.

Щодо іншої компанії, яка згадувалась журналістами, необхідно зазначити, що Олександр Тимошенко не є ані засновником, ані власником, ані бенефіціаром цієї компанії, а також не отримував доходу від цієї компанії, а відтак, відповідно до українського законодавства, відомості про цю компанію не зазначаються в декларації. До того ж відомості про цю компанію є публічними та перебувають в публічному реєстрі підприємств Чеської республіки та ніколи не приховувались Олександром Тимошенком.

Одна з адрес, зазначених у розслідуванні, є адресою квартири, в якій Олександр Тимошенко жив раніше, але припинив нею користуватися до періоду декларування. За іншою адресою розташований будинок, який не перебуває у власності Олександра Тимошенка.

Зазначимо, що у розслідуванні «Бігус.інфо» не йдеться про жодне приховування доходів. Йдеться про відомості, які не стосуються отриманих доходів і щодо яких українське законодавство не висуває чітких вимог про декларування.

Зазначимо також, що під час підготовки даного розслідування автори «Бігус.інфо» не зверталися за коментарями ані до прес-секретаря Юлії Тимошенко, ані до прес-служби партії «Батьківщина».

See More
У відповідь на інформацію, розповсюджену виданням «Бігус.інфо» щодо декларації чоловіка лідера «Батьківщини», прес-служба партії уповноважена заявити таке.
ba.org.ua

Потрібно обговорювати усі деталі введення міжнародної цивільної адміністрації на час повернення миру, українського закону та української влади на окуповані тери...торії Донбасу.

Це той пакет, який може привести до миру, який дасть можливість повернути людей на території, де вони раніше проживали, а головне – закінчити війну!

See More
Україні потрібен новий план встановлення миру.
ba.org.ua

20 февраля 2018 г. в 10:00 возле памятного камня Героям Небесной Сотни состоится торжественная церемония возложения цветов и митинг по случаю Дня чествования подвига участников революции достоинства и увековечения памяти Героев Небесной Сотни.

It looks like you may be having problems playing this video. If so, please try restarting your browser.
Close
48,048 Views
Юлія Тимошенко was live.

Наживо. В ефірі NEWSONE TV

Ми вносимо до парламенту постанову про звільнення пана Гройсмана з посади прем’єр-міністра як людини, яка знищила українську економіку, мале підприємництво, яка покриває колосальну корупцію, зокрема в «Укрзалізниці», та робить все для того, щоб Україна не відбулася. Це людина, яка за професійним рівнем не тягне навіть на посаду губернатора області.

У п’ятницю, 10 лютого, фракція «Батьківщина» зареєструвала у Верховній Раді України проект постанови №6076 про відставку Прем’єр-міністра України Володимира Гройс....
ba.org.ua

Представляючи наступного оратора, ведучий Молитовного Сніданку сказав: Юлія Тимошенко була прем'єр-міністром з грудня 2007 до березня 2010 року.Зараз Юлія знову на передовій українського політичного фронту і ми сьогощні маємо можливість запросити прем'єра Тимошенко до слова.

Представляючи наступного оратора, конферансьє Молитовного Сніданку сказав: Юлія Тимошенко була прем‘єр-міністром з грудня 2007 до березня 2010 року.Зараз Юлія знову ....
intvua.com
Григорий Гриншпун updated their cover photo.
February 4
Image may contain: outdoor

Народный депутат Сергей Власенко заявил, что Украине во власти нужны политики с опытом, а не артисты и спортсмены.

Народный депутат Сергей Власенко заявил, что Украине во власти нужны политики с опытом, а не артисты и спортсмены. Об этом он заявил в...
newsone.ua
Григорий Гриншпун updated their cover photo.
January 26

В память о шести миллионах евреев — жертв нацизма и национализма. Мы помним! Мы не простим!

Image may contain: flower, plant, nature, text and outdoor
Григорий Гриншпун is feeling content in Ukraine.

Якби парламентські вибори відбулися у грудні 2017 року, то найбільшу підтримку отримала б партія «Батьківщина»❤️

«Батьківщина» - прохідна у всіх регіонах. Такого ще не було в історії, адже раніше партії та їх електорат чітко поділялися за регіональною ознакою.
intvua.com

Народного депутата від партії «Батьківщина», члена української парламентської делегації Сергій Власенко призначено представником Парламентської асамблеї Ради Європи у Венеціанській комісії

https://ba.org.ua/sergiya-vlasenka-priznacheno-predstavnik…/

Image may contain: 1 person, text