Photos
Posts

Drodzy Państwo, zachęcamy do zapoznania się z nowym katalogiem Gudepol 2018, w którym znajdziecie Państwo nowości, m.in. wyciszone sprężarki tłokowe HDS, nowy panel kontrolny Logik33S, a także ulepszenie Gudepol Internet Chmura RJ45.

*Do poprawnego przeglądania katalogu sugerujemy zainstalowanie programu Adobe Flash Player.
http://katalog.gudepol.com.pl/

GUDEPOL Katalog 2018
katalog.gudepol.com.pl

Szanowni Państwo!
Chcielibyśmy zaprezentować nowej generacji osuszacze HDX-E 4w1!
Osuszacze HDX-E wyposażone są w elektroniczny panel kontrolny pozwalający na sterowanie oraz monitorowanie pracy urządzenia. Posiadają one następującą funkcjonalność:
- Alarm nieprawidłowej pracy
- Alarm niskiej/wysokiej temperatury...
- Alarm wysokiego ciśnienia
- Harmonogram wymiany wkładów filtrów powietrza
- Zarządzanie wyrzutnikiem spustu kondensatu
- Tryb oszczędzania energii
Osuszacze nowej generacji będzie można zobaczyć już na jutrzejszych targach Pneumaticon w Kielcach, na które serdecznie zapraszamy!

See More
Używamy cookies i podobnych technologii głównie w celu świadczenia usług i statystyk.Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Więcej informacji znajdz...
gudepol.eu
Posts

Rozpocznij z nami Przemysłową Wiosnę 2018!
Drodzy Państwo w tym roku również bierzemy udział w XI edycji Targów Pneumaticon w Kielcach, które odbędą się już w przyszłym tygodniu od 10 do 12 kwietnia.
Podczas tych targów chcielibyśmy zaprezentować Państwu nasze nowości, które jako pierwsi prezentujemy na polskim rynku pneumatyki: Gudepol Internet Chmura, wyciszone kompresory tłokowe HDS oraz nowej generacji osuszacze 4w1 serii HDX-E.
Serdecznie zapraszamy do Hali G na stanow...isko nr 59!

See More
No automatic alt text available.
Gudepol
Product/Service

Firma GUDEPOL po raz kolejny miała zaszczyt pomóc potrzebującym. Tym razem zdecydowaliśmy się pomóc Panu Januszowi Zabawskiemu i jego rodzinie, którzy cierpią na zespół Holt-Orama. Mamy nadzieję, że przekazana sprężarka wraz z osprzętem pomoże całej rodzinie w ich niepełnosprawności przy wykonywaniu codziennych prac.

Image may contain: 1 person, standing, tree, sky, car, outdoor and nature

Szanowni Państwo,
w dniach 12-15 września 2017 r. w Poznaniu po raz 33 spotkają się przedstawiciele sektora drzewnego i meblarskiego, by tworzyć kształt rynku i szukać nowych kierunków rozwoju. Taka mobilizacja i poruszenie branży zdarza się tylko raz w roku, podczas Międzynarodowych Targów Maszyn i Narzędzi dla Przemysłu Drzewnego i Meblarskiego Drema.

Zapraszamy serdecznie na stoisko naszej firmy hala 4 stoisko 70, będziemy prezentować najnowsze modele kompresorów..., o innowacyjnych rozwiązaniach technicznych.

Zapraszamy serdecznie !

See More
Image may contain: one or more people and text

Drodzy Państwo!
Informujemy, że nasze bezolejowe sprężarki tłokowe serii HDO otrzymały Atest Higieniczny z Państwowego Zakładu Higieny, dzięki któremu mogą być stosowane w procesach uzdatniania wody przeznaczonej do spożycia przez ludzi.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą!

... See More
Gudepol added a new photo.
No automatic alt text available.

GUDEPOL: targi pneumaticon hala 6 stoisko 29
X Targi Pneumatyki, Hydrauliki, Napędów i Sterowań PNEUMATICON już w marcu

Innowacyjne systemy pneumatyczne, czyli silniki, siłowniki, zawory, przetworniki, sprężarki i przekładnie - X Targi Pneumatyki, Hydrauliki, Napędów i Sterowań PNEUMATICON, które odbędą się od 28 do 30 marca 2017 roku w Targach Kielce to nie lada gratka dla specjalistów z branży. Zapraszamy serdecznie na nasze stoisko nr 29 hala G

No automatic alt text available.
Gudepol added a new photo.
Image may contain: text

Szanowni Państwo,
Zapraszamy do udziału w XI Międzynarodowych Targach Hydrauliki, Pneumatyki, Sterowania, Napędów i Mechatroniki #HaPeS2016, które odbędą się w dniach 18-20 października 2016 roku w Katowicach. GUDEPOL będzie prezentował najnowsze modele kompresorów tłokowych oraz śrubowych na stoisku 51. Do zobaczenia !

Image may contain: text

Szanowni Państwo,
w dniach 13-16 września 2016 r. w Poznaniu po raz 32 spotkają się przedstawiciele sektora drzewnego i meblarskiego, by tworzyć kształt rynku i szukać nowych kierunków rozwoju. Taka mobilizacja i poruszenie branży zdarza się tylko raz w roku, podczas Międzynarodowych Targów Maszyn i Narzędzi dla Przemysłu Drzewnego i Meblarskiego Drema.

Zapraszamy serdecznie na stoisko (hala 6A stoisko 3) naszej firmy, będziemy prezentować najnowsze modele kompreso...rów, o innowacyjnych rozwiązaniach technicznych. Prezentować będziemy m.in:

- nową generacje sprężarki śrubowej SMART 2016/2017
- nową serię kompresorów tłokowych rodziny HD
- osuszacze 4w1 serii HDX

Zapraszamy serdecznie !

See More
No automatic alt text available.
Gudepol added a new photo.
No automatic alt text available.

Szanowni Państwo,
w dniach 6-8 marca 2016 odbędzie się 40 edycja Międzynarodowych Targów Wyrobów Metalowych EISENWARENMESSE 2016 na terenie Koelnmesse w Kolonii. Do udziału zgłosiło ok. 2600 dostawców z ponad 50 krajów świata. Swoje produkty zaprezentują czołowe firmy branży narzędziowej z całego świata. Firma GUDEPOL będzie prezentować kompleksową ofertę oraz szereg nowości z branży pneumatycznej na rok 2016. Zapraszamy serdecznie do odwiedzenia naszego stoiska B082 w hali 4.1.

Image may contain: text
Gudepol added a new photo.
No automatic alt text available.