Posts

Wiecie, że zimne powietrze ogrzewa się szybciej? Regularne wietrzenie mieszkania jest ważne, szczególnie zimą. Dzięki naszym rozwiązaniom możecie robić to na odległość – otwierać i zamykać okna za pomocą aplikacji w telefonie!🏙📲🎯

It looks like you may be having problems playing this video. If so, please try restarting your browser.
Close
24 Views

🏙📲 Internet Rzeczy (IoT, czyli Internet Of Things) to jeden z najszybciej rozwijających się trendów technologicznych. Zaliczają się do niego elementy inteligentnych domów, które stają się coraz bardziej popularne. Wraz ze wzrostem zainteresowania nowymi technologiami stosowanymi w domach rośne również obawa o bezpieczeństwo. W związku z tym pojawia się pytanie czy sterowanie domem za pomocą telefonu jest bezpieczne

Według prognoz w ciągu najbliższych 10 lat inteligentne domy będą stawały się powszechne podobnie jak smartfony. Do 2020 roku na świecie ma pojawić się ponad 20 miliardów urządzeń wpisujących się w kategorię Internetu Rzeczy. Czy sterowanie domem za pomocą Internetu jest bezpi...
informacjebranzowe.pl
Photos
Reviews
5.0
2 Reviews
Tell people what you think
Videos
BKS - Elektromotoryczny przeciwzamek serii B-1893/B-1993
7
BAU 2017 - Rozwiązania Fasadowe Grupy GU
6
BAU 2017 - Rozwiązania do okien i drzwi Grupy GU
9
Posts

➡️Drzwi otwierane za pomocą czytnika linii papilarnych?
To możliwe w każdym domu! Jesteście już gotowi na całkowitą rezygnację z tradycyjnych kluczy?🏚️🚪🎯💡

Image may contain: one or more people and people standing

Panel dotykowy zamiast klamki, inteligentne wykrywanie przeszkód, zasilanie za pomocą akumulatorów.
Twoje drzwi tarasowe mogą działać bezszelestnie, a sterować nimi możesz też za pomocą nadajnika radiowego, czytnika linii papilarnych, klawiatury kodowej albo telefonu – to prawdziwa rewolucja!

Sprawdź jak działa innowacyjny napęd do drzwi podnoszono-przesuwnych HS ePower!

It looks like you may be having problems playing this video. If so, please try restarting your browser.
Close
Posted by G-U Polska
11,757 Views
11K Views

NOWOŚĆ❗️💡

Rewolucyjne rozwiązanie dla drzwi podnoszono-przesuwnych – całkowicie zabudowany napęd HS ePower

Grupa GU to pionier w zakresie rozwiązań tarasowych i balkonowych. Wprowadzony w 1958 roku system podnoszono-przesuwny zrewolucjonizował rynek.

...

GU wprowadza na rynek kolejną nowość – napęd HS ePower do drewnianych i aluminiowych drzwi podnoszono-przesuwnych. Całkowicie ukryta technologia napędowa z inteligentnym pomiarem siły podczas otwierania i zamykania działa nawet w przypadku braku zasilania, ponieważ napęd zasilany jest przez wbudowane akumulatory. To przełomowe rozwiązanie, ponieważ kabel łączący skrzydło i ramę przestaje być potrzebny, co znacznie poprawia komfort użytkowania. Innowacyjnym rozwiązaniem jest zastąpienie klamki panelem dotykowym, który całkowicie zmienia standardy obsługi. Otwierać i zamykać drzwi można również za pomocą przenośnego nadajnika radiowego, czytnika linii papilarnych, klawiatury kodowej, zewnętrznego przycisku lub na odległość – poprzez smartfona.

Co ważne, w przypadku wykrycia przeszkody na swojej drodze napęd ePower automatycznie zatrzymuje się, a następnie natychmiast cofa skrzydło. Dzieje się tak dzięki technologii napędowej ze zintegrowanym inteligentnym wykrywaniem przeszkód na swojej drodze, testowanej zgodnie z normą EN 16005 i spełniającej warunek „Low Energy” bez czujników bezpieczeństwa. Technologia zaprojektowana została w taki sposób, aby działanie było prawie bezszelestne, co zapewnia wysoki komfort. Montaż napędu jest szybki i prosty dzięki przygotowanym wcześniej gotowym modułom „Plug & Play”.

Wózki bieżne HS ePower stosować można do skrzydeł o ciężarze do 400 kg, a zakres stosowania obejmuje wymiary do 3.088 mm wysokości i 3 300 mm szerokości skrzydła.
Napęd został przebadany przez instytut badawczy DEKRA i spełnia warunki budownictwa bez barier architektonicznych zgodnie z normą DIN 18040, dzięki czemu może być stosowany zarówno w domach prywatnych jak i budynkach użyteczności publicznej.

HS ePower:

• Całkowicie ukryta technologia napędowa nawet dla ciężaru skrzydła do 400kg
• Klamka zastąpiona panelem dotykowym.
• Zasilany za pomocą akumulatorów
• Prosty i bezpieczny montaż „step by step” dzięki przygotowanym wcześniej modułom "Plug & Play".
• Sterowanie drogą radiową, czytnikiem linii papilarnych, klawiaturą kodową, smartfonem, nadajnikiem radiowym, zewnętrznym przyciskiem.
• Inteligentny system wykrywania przeszkód.
• Brak połączenia kablowego między skrzydłem a ramą.
• Cicha praca napędu.
• Całkowicie ukryta technologia napędowa nawet dla ciężaru skrzydła do 400kg
• Drzwi mogą być obsługiwane nawet w przypadku awarii zasilania
• HS ePOWER dostarczany gotowy do podłączenia i w pełni funkcjonalny

W celu uzyskania szczegółowych informacji prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Klienta:
e-mail: biuro@gupolska.pl
tel. +48 61 650 40 00

#gupolska #hsepower #hs #drzwitarasowe #napęd

See More
Rewolucyjne rozwiązanie dla drzwi podnoszono-przesuwnych – całkowicie zabudowany napęd HS ePower Grupa GU to pionier w zakresie rozwiązań tarasowych i balkon...
youtube.com

Odwiedziliśmy dziś Targi BUDMA, które wystartowały dwa dni temu w Poznaniu. Udało nam się zajrzeć do kilku partnerów handlowych, którzy prezentowali na swoich stoiskach nasze rozwiązania – napęd HS-Master, innowacyjny napęd HS-ePower oraz produkty z zakresu biometrycznej kontroli dostępu. Poniżej krótka fotorelacja, zapraszamy.

Firma Ela-compil sp. z o.o. należąca do grupy GU wprowadziła na rynek nowe moduły e.LSK oraz e.USP stanowiące rozszerzenie oferty części składowych centrali sterującej urządzeniami przeciwpożarowymi FPM+.

Firma Ela-Compil wprowadziła na rynek nowe moduły e.LSK oraz e.USP stanowiące rozszerzenie oferty części składowych centrali sterującej urządzeniami przeciwpożarowymi FPM+.
ela.pl

Napęd HS Master sprawia, że nawet największe drzwi tarasowe są wygodne w codziennym użyciu.
➡️Duże przeszklenia w domu – co o nich sądzicie? Dodają uroku czy odbierają przytulność?

Image may contain: indoor

Innowacyjne rozwiązania, które wprowadzamy na rynek to nowa jakość w budownictwie. Zintegrowane, kompleksowe systemy zapewniają użytkownikowi komfort i bezpieczeństwo. Zaprogramować można już prawie wszystko – drzwi, okna, oświetlenie, czy ogrzewanie. Te codzienne ułatwienia w dłuższej perspektywie skutkują również sporymi oszczędnościami. Domy na pilota, którymi można sterować z właściwie każdego miejsca na ziemi stają się rzeczywistością.

#gupolska #gretschunitas #BKS #kontroladostępu #innowacje #dominteligentny #smarthome

Zaprogramować można już prawie wszystko – drzwi, okna, oświetlenie, czy ogrzewanie. Te codzienne ułatwienia w dłuższej perspektywie skutkują również sporymi oszczędnościami.
projektinwestor.pl

Podczas sezonu grzewczego szczególnie mocno zwracamy uwagę na kwestie szczelności okien i izolacji termicznej w domu. Utrzymanie optymalnej temperatury może być szczególnie trudne w przypadku domów z dużymi przeszkleniami. W naszej ofercie posiadamy produkty, rozwiązujące ten problem. 💡

W celu uzyskania szczegółowych informacji prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Klienta:
e-mail: biuro@gupolska.pl
tel. +48 61 650 40 00

Utrzymanie optymalnej temperatury może być szczególnie trudne w przypadku domów z dużymi przeszkleniami, takimi jak drzwi tarasowe.
oknonet.pl

Ferie zimowe właśnie się rozpoczęły. Dla niektórych rodziców to problem, ponieważ dzieci muszą zostać w domu same. Dzięki naszym rozwiązaniom dziecko będzie bezpieczne!

Image may contain: 1 person, text

Zamki SECURY Automatic

Wielopunktowy zamek SECURY Automatic jest bezpiecznym elementem blokującym, stosowanym w innowacyjnych systemach kontroli dostępu oraz w systemach antywłamaniowych. Podczas zamknięcia drzwi zostają one zaryglowane za pomocą dwóch rygli zapadkowych o wysuwie 20 mm, które są zabezpieczone przed wciskiem. Zwolnienie blokady zamka następuje poprzez zintegrowaną dźwignię rozłączającą, mieszczącą się w zapadce – ryglu. Ryglowanie zamka jest możliwe dopiero w ...momencie zamknięcia drzwi co uniemożliwia błędną pracę mechanizmu. Drzwi w dowolnej chwili mogą zostać otwarte za pomocą mechanicznej wkładki profilowej.

SECURY Automatic może zostać dodatkowo doposażony w silnik A-Öffner lub A-Öffner servo, który zapewnia maksymalny komfort obsługi. Dzięki niemu drzwi otwierają się przez lekkie przekręcenie klucza lub poprzez stuknięcie w klamkę. Rygle zostają cofnięte automatycznie, dzięki czemu otwieranie szczególnie wysokich i ciężkich drzwi nie wymaga użycia siły. To inteligentne rozwiązanie znacznie przewyższające powszechne standardy stosowane w budownictwie bez barier.

#gupolska #gretschunitas #zamek #securyautomatic #kontroladostępu #BKS #bezpieczeństwo

W celu uzyskania szczegółowych informacji prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Klienta:
e-mail: biuro@gupolska.pl
tel. +48 61 650 40 00

See More
Image may contain: text

Kiedy ostatni raz szukałeś w popłochu kluczy do drzwi? A gdyby tak… otworzyć je telefonem, czytnikiem linii papilarnych albo pilotem?
Sprawdź, jakie to proste! http://bit.ly/2ENFQlA

It looks like you may be having problems playing this video. If so, please try restarting your browser.
Close
11K Views

Ela-compil sp. z o.o. powstała w 1992 roku jako spółka partnerów z Polski i z Niemiec. Założona przez pasjonatów technologii szybko stała się zespołem specjalistów w dziedzinie informatyki, elektroniki oraz automatyki. Od samego początku istnienia Ela-compil starała się wyjść naprzeciw oczekiwaniom Klientów oraz zaspokoić potrzeby komfortu i poczucia bezpieczeństwa w budynkach, oferując nowoczesne rozwiązania.Od 2014 roku firma należy do grupy kapitałowej GU.
Poniżej krótkie video zawierające wybrane obiekty referencyjne Ela-Compil i obrazujące możliwości systemu GEMOS.

#elacompil #gupolska #gemos #kontroladostępu #BKS #gretschunitas #FPM

System Zarządzania GEMOS PSIM
youtube.com

Napęd HS Master – otwórz się na przyszłość

W latach 50-tych firma GU wprowadziła na rynek innowacyjne rozwiązanie dla systemów podnoszono-przesuwnych, które do dziś mają wpływ na powszechnie obowiązujące standardy w projektowaniu dużych przeszkleń tarasowych i balkonowych. Udoskonalone rozwiązania połączone z supernowoczesną technologią HS-Master zapewniają komfort i bezpieczeństwo.

Napęd spełnia europejskie normy stawiane dla budownictwa bez barier. Otwieranie i zamykanie sk...rzydła do pożądanej szerokości odbywa się motorycznie, co sprawia, że obsługa jest lekka i nie wymaga siły – nawet w przypadku dużych przeszkleń. Sporym udogodnieniem jest to, że nie ma konieczności doprowadzania do skrzydła prądu.

Napęd HS-Master występuje w wersji nawierzchniowej i posiada możliwość otwierania bez użycia klamki – za pomocą przycisku, pilota, aplikacji w telefonie, a nawet biometrycznej kontroli dostępu. HS Master zapewnia w pełni profesjonalne rozwiązania, dzięki czemu doskonale sprawdzi się w restauracjach, domach opieki społecznej, przedszkolach, ale również domach jednorodzinnych.

#hsmaster #drzwitarasowe #gupolska #gretschunitas #napęd #innowacje

W celu uzyskania szczegółowych informacji prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Klienta:
e-mail: biuro@gupolska.pl
tel. +48 61 650 40 00

See More
Image may contain: sky, cloud, house, grass, outdoor and nature
No automatic alt text available.