Photos
Posts

İçinde bulunduğumuz içler acısı durumun en etkili şekilde anlatımı. Artık bazı gerçeklerin peşine düşme zamanı. Bazı şeyleri sorgulama zamanı!

http://www.alemhaber.net/halimize-bakin-daha-surgun-tarihi…/

14 Kasım 1944 akşamı köylere gelen Sovyet askerleri tek tek kapıları çalıyor köy halkını meydana toplayarak Moskova’nın sürgün emrini halka duyuruyor. Birkaç saat mühlet veriliyor halk eşyalarını topluyor, köy meydanındaki kamyonlara bindirilerek Ahıska Merkez’e getiriliyor. Değişik yerlerde bekle...
alemhaber.net
Image may contain: text
Ahıska Türkleri

Ahıskalı Türkler olarak TERÖRÜ LANETLİYORUZ!

Posts

18 Mayıs 2016’da “Yılmaz’dan Ahıskalılara: Kırım unu bitti mi?” başlığıyla yayınlanan haberde Başkan Yılmaz, çok dolu olduğunu belirterek bizlere saydırıyordu. ...Zaten yazıda bile Yılmaz’ın Ahıska Türkleri için “ateş püskürdüğü” belirtiliyordu. Yılmaz koca bir halk için “vatan haini” yakıştırması yapıyordu. Ahıska Türkleri hakkında hayali olaylar ile hakaretler sıralayan Yılmaz daha sonra açık olarak hedefini belli ediyor ve devletten taleplerini ard arda sıralıyordu.

See More
Yakın bir süre önce Ardahan Haberleri isimli internet sitesinde Selahattin Yılmaz isimli Ardahan Küç
alemhaber.net
Ahıskanın Türkleri updated their profile picture.
No automatic alt text available.
Ahıskanın Türkleri updated their profile picture.
Image may contain: mountain, outdoor, text and water

Tıp Fakültesi Farmakoloji Anabilim Dalı Başkanı Prof. Dr. Halis Süleyman tarafından Bilimsel olarak yürütülen ve preklinik (klinik öncesi) evrede olan çalışma, hücre ve hayvan deneylerinde olumlu sonuçlanmıştır . Ancak insanlar üzerindeki çalışmalar ( faz 1 ve faz 4 aşamaları ) başlayacaktır. Herhangi bir ilacın insanlarda deneysel amaçlı kullanılması için faz 1 aşamasının, ruhsatlandırılması ve piyasada para ile satılması için ise faz 3 aşamasının olumlu sonuçlanması gerekmektedir. Şu an için onkolojik hastalarda tedavi amacıyla kullanılabilecek bir ilaç bulunmamaktadır. Yürütülen çalışmanın aşamaları hakkında olduğu kadar bilgi aktarmaya çalışacağız. Bu anlamda sizlerin çaresiz bekleyişinizi anlıyor, Allahtan yardım ve sabır diliyoruz.

Başbakan Erdoğan, kanserin yüzde 100 ilacını bulduğunu açıklayan RTEÜ Tıp Fakültesi Farmakoloji Anabilim Dalı Başkanı Prof. Dr. Halis Süleyman'ı aradı
haberci53.com

Kurban Bayraminizi kutlar ve hayirlar vesile olnasini dileriz .

Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi (RTEÜ) Tıp Fakültesi Farmakoloji Anabilim Dalı Başkanı Prof. Dr. Halis Süleyman, kanserin yüzde 100 ilacını bulduğunu açıkladı.
zaman.com.tr

Ramazan bayramınızı kutlar,hayırlara vesile olmasini dileriz.

Mubarek Kurban Bayraminizi kutlar ,HAYIRLARA VESİLE OLMASINI DİLERim....

Mubarek Kurban Bayraminizi kutlar ,HAYIRLARA VESİLE OLMASINI DİLERIM

Gereksiz ilaç kullanımının sağlığımıza verdiği zararlar.

Pof.Dr. Halis Süleyman mide ülseri ile ilgili önemli açıklamalarda bulundu.
haber.mynet.com

www.twitter.com/karenbilim adresinden Karen Bilim'i taki edebilirsiniz.

Sign up for Twitter to follow Karen Bilim (@karenbilim). Karen Bilim'in resmi twitter hesabıdır.
twitter.com

Geçtiğimiz haftalarda yaşanan Sibirskoye siparişlerinin ulaştırılmasında ki sorunlar çözülmüştür. Artan talep doğrultusunda tükenen stoklarımız sonucu bazı siparişlere bir kaç günlük gecikme sonucu cevap verilmişti. Stoklarımızı arttırdık. Siparişleriniz eskiden olduğu gibi Aras Kargo güvencesi ve kapıda ödeme seçeneği ile en kısa sürede adresinize teslim edilecektir. Yoğun talepler nedeniyle geçen hafta Sibirskoye gönderimlerinde oluşan bir kaç günlük aksamalardan dolayı sizlerden özür dileriz.

Uzun süredir merkezimize gelen telefonlar bizlere bu açıklamayı zorunlu kılmıştır. Maalesef insan sağlığını umursamadan yapılan tutum ve davranışlar bizleri üzmektedir.
karenbilim.com
Uzun süredir merkezimize gelen telefonlar bizlere bu açıklamayı zorunlu kılmıştır. Maalesef insan sağlığını umursamadan yapılan tutum ve davranışlar bizleri üzmektedir.
karenbilim.com