Photos
Videos
Për 3 vjet përjetuam shumë gjëra së bashku... nejë mas neje, lojë mas loje, përjetuam çdo moment në komunitetin më të madh... Për 3 vjetor kemi sjellur ofertën më të mirë për vetëm 3 Euro merr 3000 njësi të cilat mund t'i përdorësh për MIN, SMS dhe MB, sido që ty të duhen. hej! neja o knej!
112
30
El Clasico
89
73
Bim Bimma & ErgeNR live te Fakulteti i Arteve
137
26
Reviews
4.4
478 Reviews
Tell people what you think
Adelina Kuqi
· November 27, 2013
7dsnfj pleaseeee
Betim Thaçi
· November 27, 2013
Beni oferten HEJ Gratis
Deshironi te fitoni 500 mb , 500 min , 500 sms , 500 mms , 5 euro mbushje dhe te hyni ne gare per te fituar nje Samsung Galaxy Y.
...
Qfare duhet te beni?
Dergoni mesazh ne numrin 50888 me tekst Q8RZMR dhe ju automatikisht fitoni keto shperblime pa harxhitur asnje cent

P.S
Kjo ofert vlen vetem per personan nen 28 vjeq , dhe per ata qe kan numra Ipko (049******)

Doni te beni oferten ??
See More
Labinot A. Miftari
· November 29, 2015
Katastrof organizimi i mbremshem ne Imprevu ne Gjilan. Kur te beni ftes per klient t'Ipkos, sigurohuni qe me mujt me hi brenda. Jo me na ndal sigurimi te dera me thon skeni rezervime. Teper i zhgenjym.
Edon Zeneli
· February 8, 2016
Oferta me e mire ne treg per te rinj, qe ofron shume mundesi te mira per komunikim!
Lyra M. Krasniqi
· December 22, 2015
Fshirja e komenteve pa fjale fyese apo banale tregon se cfare kompanie e deshtuar jeni , turp per genjeshtrat qe ia beni opinionit .
Durim Elshani
· November 29, 2015
Jam klient i ipkos prej shum kohe mendoj qe ipko deri sot ka ba shum sene tmira per te rinin organizime shum tmira jeni shum tmir suksese
Fattos S Mussliu
· June 23, 2014
Fito dhurata per vete dhe shoket tuaj! Fto shoqerine te dergojne sms ne 50888 me shkrimin: 44UL8P .dhe fito 500min500mb 500sms
Florent Acm Krasniqi
· April 16, 2015
Hej! pse po pret? nje operator i madh ne kosovë ku ju jep mundsi te flisni me lir me gjithë shoqrin dhe rredhin tuaj familjar ipko eja edhe ti ;)
Denis Mulaj
· July 25, 2016
Komuniteti me i mire ne te gjith Kosoven per te ri dhe i vetmi.
Veli XH Gashi
· April 7, 2015
Aktivizo pakon ,hej gratis duke derguar sms ne numrin50888 me tekstin 9A43N6
Egzon M Llapashtica
· April 16, 2015
Mire se erdhe ne Hej! Ju sapo fituat pakon hej! per nje muaj falas. Shfrytezoje kodin BQK5IX dhe fto shoqerine tende per te fituar telefona te ndryshem.
Morina Valmir
· November 21, 2013
Dergo sms f2qdvg Dergoje ne numrin 50888 dhe fitoni 500 MIN, 500 SMS, 500 MMS dhe 500 MB internet falas.
Artemissa Qerimi
· April 7, 2015
Oferte fantastike!
Dergoni sms ne numrin 50888 duke shenuar kete kod APIKPS dhe ju do te fitoni 500 min,500 sms,500mb dhe 500 mms falas.
Oferta vlen per ata qe nuk e kane te altivizuar pakon hej....
Ju faleminderit.
See More
Arber Veliu
· July 31, 2016
Ofertat me te mira ne tregun kosovarë , mire dhe lire
Gëzim S. Gashi
· June 20, 2014
Fito dhurata per vete dhe shoket tuaj! Fto shoqerine te dergojne sms ne 50888 me kodin tuaj OS9XTR .Kontrolloni ne *888*1# sa shoke keni sjell! Pse po pret?
Adeniis Arifi
· April 9, 2015
Dergo sms 14JKRV dergoje ne numrin 50888 dhe fitoni 500 min, 500 sms, 500 mms, 500 mb internet falas.
Lule Gashi
· November 23, 2015
jam kliente e pakos Hej - shume e kenaqur deri me sot - vetem perpara, suksese
Mentor Iba
· November 23, 2013
Kush doni 500 min 500 sms ipko
Kodi:W26CP0 qyky i fundit esht zero
Numri:50888
Posts

HEJ, Europianët e ri, urime 10 Vjetorin e Pavarësisë!

#HEJ #YoungEuropeans #Kosova10

No automatic alt text available.

Për vetëm 5 EUR merr MIN dhe SMS pa limit + 1 GB internet 4G.
Për aktivizim të pakos, dërgo SMS në 50888 me fjalën “hej pa limit".

Kjo pako ka validitet 30 ditë, ndërsa për të kontrolluar gjendjen e saj thirr *888*8#.

Image may contain: one or more people
Posts