Posts

Ознайомитись з повним текстом доповіді генерального директора "Depaul International" Марка МакГріві на засіданні ООН можна завдяки самовідданій праці волонтерки Галини з Великобританії, яка переклала текст доповіді на українську мову.
Нагадаємо, 29 січня Марк МакГріві виступив на засіданні ООН з питання припинення бездомності на якій окреслив відомі рішення щодо її припинення та наголосив на необхідності міжнародного співробітництва задля досягнення цієї мети.
Доповідь українською доступна за посиланням https://bit.ly/2EZsWAS

Image may contain: 1 person

Сьогодні співробітники ВБФ «Деполь Україна» привітали своїх підопічних із світлим Воскресінням Христовим та пригостили традиційними пасхальними кулічами. Це свято спонукає кожного з нас ще раз замислитися над вічними цінностями християнської моралі, дає нам добру нагоду наповнити свої серця любов’ю і добротою, зміцнює кожного з нас духовно. Свято Великодня нагадує про те, що кожна людина народжується для добрих справ і творіння та закликає нас до милосердя, додає натхнення і... сили допомагати тим, хто найбільш цього потребує, щоб разом осягнути вічного життя.
В цей особливий час, коли християни західного обряду вже святкують Великдень, а східного обряду переживають Страсний тиждень, сьогоднішній день був особливо наповнений Божим благословенням та надією Воскресіння. В римо-католицькому кафедральному соборі Успіння Пресвятої Діви Марії була проведена спільна молитва на чолі з отцями Войцехом і Рафаїлом, після якої парафіяни пригостили усіх солодощами та чаєм.
Христос Воскрес,
Воістину Воскрес!

See More
Photos
Videos
Як багато потрібно для щастя?
19
Прямий ефір з проекту “Допомога на колесах”. В рамках акції “Щедрий вівторок” на зібрані кошти ВБФ “Деполь Україна” забезпечив гарячими порціями 95 бездомних міста Харкова.
24
Форум організаційного розвитку
6
Reviews
5.0
2 Reviews
Tell people what you think
Posts