Reviews
4.4
162 Reviews
Tell people what you think
Bleri Kastrati
· February 19, 2018
1) Le te vjen kush don u pa ndergjegjeja e juve te shtunen dita e pavarsise qe me gjak mund e sakrific u fitu , mir e keq e kemi nje flamur se me ta jem ba shtet eshte dasht me vendos dikun.
2) tu...rpi me i madhe me Stupcat dolen ne sken 15 min e iken a sa marre kjo, aty u pa mir nuk pat shum njerzi publik por artistat e mirfillt si pat si nuk pat ata per respekt dhan maximumin e tyne per hir te adhurusve qe kan.
3 ) Eshte mir se njerzit sidomos gjeneratat e reja e kan kuptue e kerkush nuk po ju vjen, po shkojen aty ku ja vlen me shkue pa pas nevoj me pague 20CHf per hymje e pa pas nevoj per 3dl uji mineral me pague 10CHF. Kaloni mir
See More
Adela Roboci Veis
· October 1, 2017
Vend skandaloz, teper shtrenjte as red bull nuk kane po te japin disa pije kot. Nuk ja vlen as hyrjen te paguash per ate atmosfere!!!
Vlora Lota
· January 7, 2018
Gjithmonë kalojim bukur �����
Fatos King
· March 6, 2017
Veq qoja ma nalt se nrregull krejt osht :p
Sa ma shum me ...? :p
Ilir Zenuni
· February 18, 2017
Sa ma rrallë aq ma mirë për shëndet
Fisnik Asani Drita Redzepi
· June 4, 2017
Te pijet shum rensa..Plus jamais........
Naim Jakupi
· April 15, 2017
DJ LOKO La Terreur.
Arian Geneva
· January 3, 2016
Vend i bukur dhe atmosferë të mirë
Videos
NOIZY / LABINOT TAHIRI
134
33
BUTRINT IMERI / NORA ISTREFI / NYSRET MUQIQI / LINDA HAKAJ
66
32
CAPO / ERMALI
144
37
Photos
Posts

🔥 BUTRINT IMERI / SHKURTA GASHI / GJIKO
DJ ASTRO 🔸 DJ DASUL
Ju mirë presim!

It looks like you may be having problems playing this video. If so, please try restarting your browser.
Close
2.4K Views

Butrint Imeri #INSOMNIADISCOCLUB

It looks like you may be having problems playing this video. If so, please try restarting your browser.
Close
1,682 Views
1.6K Views
Posts
INSOMNIADISCOCLUB updated their cover photo.
Image may contain: 2 people, text
INSOMNIADISCOCLUB updated their profile picture.
Image may contain: 2 people, text

🔥 BUTRINT IMERI / SHKURTA GASHI / GJIKO
DJ ASTRO 🔸 DJ DASUL
Ju mirë presim!

Image may contain: 2 people, text
It looks like you may be having problems playing this video. If so, please try restarting your browser.
Close
1,813 Views
1.8K Views
It looks like you may be having problems playing this video. If so, please try restarting your browser.
Close
2,761 Views
2.7K Views
It looks like you may be having problems playing this video. If so, please try restarting your browser.
Close
9,404 Views
9.4K Views
INSOMNIADISCOCLUB updated their cover photo.
Image may contain: 4 people, people smiling, text

Noizy #INSOMNIADISCOCLUB 🔥🔥

It looks like you may be having problems playing this video. If so, please try restarting your browser.
Close
6,130 Views
6.1K Views

#INSOMNIADISCOCLUB 🔥🔥🔥

It looks like you may be having problems playing this video. If so, please try restarting your browser.
Close
3,026 Views
3K Views

🌹 Për Festen e 8 mars-it
vetëm për Zonja dhe Zonjusha
▰ ▰ ▰ ▰ ▰ ▰ ▰ ▰ ▰ ▰ ▰ ▰ ▰ ▰
Te Dielen me 11 mars 2018
BUTRINT IMERI • NORA ISTREFI...
NYSRET MUQIQI • LINDA HAKAJ

See More
Image may contain: flower and text

'' EVENT HISTORIK ''
🔥 NOIZY / LABINOT TAHIRI
DJ DONI 🔸 DJ DASUL
Ju mirë presim!

It looks like you may be having problems playing this video. If so, please try restarting your browser.
Close
5.4K Views

🔥 NOIZY / LABINOT TAHIRI
DJ DONI 🔸 DJ DASUL
Ju mirë presim!

Image may contain: 2 people, text
INSOMNIADISCOCLUB updated their cover photo.
Image may contain: 2 people, text
INSOMNIADISCOCLUB updated their profile picture.
Image may contain: 4 people, people smiling, text