Photos
Posts

[ MORNING GLORY ] Reikia dalintis.

Image may contain: plant, table, tree and outdoor

[ FLUX ] Lietuva su galingai pakrautais lagaminais kultūros atvyksta į Romą! Paskaitom ir einam:

„Lietuvos kultūros festivalio „Flux“ programoje pristatome ryškiausius skirtingų kartų ir skirtingos meninės raiškos kūrėjus, kurie kuria naująjį Lietuvos šimtmetį: medijų menininką Deimantą Narkevičių, dirigentę Mirgą Gražinytę-Tylą, kompozitorę Justę Janulytę, amžinai jaunas džiazo legendas Vladimirą Tarasovą, Liudą Mockūną, Eugenijų Kanevičių. Italijoje pamėgto Lietuvos teatro ...gerbėjai turės galimybę pamatyti visą spektrą pasirodymų – nuo legendinio Eimunto Nekrošiaus ir išraiškingojo Oskaro Koršunovo režisuotų spektaklių iki jauniausios kartos režisierės Kamilės Gudmonaitės pastatymo, Vilniaus urbanistinio šokio teatro bei visas žanrų ribas laužančios naujosios operos „Geros dienos!”.

12 dienų (gegužės 4-15 d.) truksiančią Lietuvos kultūros fiestą Romoje papildo performansų ir video menininkų pasirodymai, fotografijos ir architektūros parodos, eksperimentinė muzika.

Tai pirmas toks didelis Lietuvos kultūros pristatymas Romoje, todėl Lietuva sako Romai „Labas“ ir kviečia patirti ir pamilti.”

PROGRAMA: https://goo.gl/aduK6f
IN ITALIANO: https://goo.gl/Q6hwJm
EVENT: https://goo.gl/oQz2JK
BILIETAI: https://goo.gl/ztZTjy

See More
Image may contain: text
Posts

[ ROME ] 50 nemokamų dalykų, kuriuos galima nuveikti Romoje:
https://goo.gl/1CqWm4

Image may contain: outdoor

[ VITAMINAS J ] Užribis.

Image may contain: plant, ocean, outdoor, nature and water

[ CINEMA ] Vien dėl „Moteris ir ledynas“ į Bolzaną važiuočiau.

Julija Reklaite added 6 new photos.

Italijoje vykstančio Bolzano kino festivalio dėmesio centre – lietuviški filmai

Šiandien prasidedančiame Bolzano kino festivalyje Italijos Alpėse įsikūrusiame B...olcano (Boceno) mieste festivalio lankytojų ir svečių laukia pirmoji pažintis su Lietuvos kinu. Balandžio 10–15 d. 32-uosius gyvavimo metus skaičiuojančiame italų kino festivalyje Lietuva, minint jos valstybingumo atkūrimo 100-metį, pakviesta dalyvauti viešnios teisėmis programoje „Focus Europa“ ir čia prisistatys 6 lietuviškų filmų programa bei pokalbyje su renginyje dalyvaujančiais industrijos atstovais kvies sužinoti apie šiuolaikinį šalies kiną ir jo užkulisius.

Bolzano kino festivalio žiūrovai išvys pripažintus įvairios trukmės vaidybinio ir dokumentinio kino bei animacijos filmus. Lankytojams bus pristatytas režisierės Eglės Vertelytės vaidybinis filmas „Stebuklas“, po 17 metų pertraukos be lietuviškų filmų praėjusių metų rudenį atrinktas dalyvauti tarptautinio Toronto kino festivalio konkursinėje programoje, vienas sėkmingiausių pastarųjų metų dokumentinių filmų – Audriaus Stonio „Moteris ir ledynas“ ir geriausiu 2017 metų filmu pripažintas Andriaus Blaževičiaus vaidybinis filmas „Šventasis“. Programą papildys trumpieji filmai – Lauryno Bareišos „Pirtis“, pernai dalyvavęs prestižiniame Venecijos kino festivalyje ir ką tik vykusiame Vilniaus tarptautiniame kino festivalyje „Kino pavasaris“ tapęs „Trumpo konkurso“ nugalėtoju, režisierės Birutės Sodeikaitės lėlinės animacijos darbas „Paskutinė stotelė – Mėnulis“ bei jaunosios kartos kino kūrėjos Jorės Janavičiūtės trumpametražis „Kur dingsta daiktai, kur dingsta žmonės“.
Festivalyje su žiūrovais susitiks, filmus pristatys bei specialioje diskusijoje apie šiuolaikinį Lietuvos kiną dalyvaus tragikomedijos „Stebuklas“ prodiuseris Lukas Trimonis, režisierė Jorė Janavičiūtė, apie šalies kino industrijos pasiekimus pokalbyje pasakos Lietuvos kino centro specialistas Egidijus Mardosas.
Lietuviškų filmų programą Bolzano kino festivalyje parengė ir įgyvendino Lietuvos kino centras bendradarbiaujant su Lietuvos kultūros institutas / Lithuanian Culture Institute.

See More

[ VELYKOS ] Debesuota.

Image may contain: cloud, sky, outdoor and nature

[ JOIN ] Via Francigena (VF) aka senasis piligrimų kelias, vedęs iš Prancūzijos į Romą. Kelio ištakos siekia Didžiąją Britaniją ir Canterbury katedrą. VF per Europą kerta keturias valstybes: Angliją, Prancūziją, Šveicariją ir Italiją. Čia dalinamės informacija, siunčiame linkėjimus ir patariame planuojantiems:

[ ITALŲ KALBOS KURSAI ROMOJE ] Skaistė dalinasi patirtimi, sako mokytojas ypatingas, kursai ne vadovėliniai, grupė linksma - jau trečią pusmetį lankysiu ir kitam patariu.

DA LUNEDI' 5 MARZO
Dipartimento di lingue Pontificia Università Lateranense
LINGUA ITALIANA - CORSO DI PERFEZIONAMENTO ...
Obiettivo: migliorare la produzione scritta
Livello d'accesso: B2 (Griglia europea di Riferimento)
Giorni e orari: Lunedì e mercoledì dalle 12:45 alle 14:15
Per informazioni: frassanito@pul.it

See More
Image may contain: 8 people, people smiling, beard and indoor

[ NEVE A ROMA ] Visi ant pašikniukų, paskutinį kartą snaigių buvo 2012tais, nereikia į mokyklą ir į darbą realiai nereikia. Veiksmas dabar!

It looks like you may be having problems playing this video. If so, please try restarting your browser.
Close
Posted by Romeing
7,502 Views
7,502 Views
Romeing

Rome’s snow track at Circo Massimo

[ FAVORITE HEART ] Su gimtadieniu, Lietuva! #LT100

Image may contain: one or more people and closeup

[ ORANGE GARDEN ] Rytą vakarą, žiemą vasarą.

Image may contain: one or more people, tree, sky, outdoor and nature

[ NOTES ] Imagine Italy in summer. It’s 1983. The days stretch ahead as summer days do, waiting to be filled by something, anything. Then, he walks in. Beautiful villa life in film “Call Me By Your Name”.

Image may contain: one or more people, people sitting and indoor
Image may contain: 3 people, people sitting, table and outdoor
Italijoje shared a post.
January 26

[ VIA FRANCIGENA ] Kad būtų vienoj vietoj. Šiek tiek punktų apie vieną piligrimų kelią Italijoje.

Image may contain: 1 person, smiling, sitting and shoes
Image may contain: sky, tree, cloud, grass, outdoor and nature
Image may contain: sky, cloud and outdoor
Image may contain: indoor
Sima Si added 4 new photos.

Labuka,

kad būtų vienoj vietoj. Trumpai apie piligrimų kelią Italijoje:

Via Francigena per Italiją, nuo Gran San Bernardo (Šiaurės Italija) iki Romos, tęsiasi 9...45 km. Dažniausiai per dieną vidutiniškai nueinama apie 20 km. Visą kelią praeiti reiktų apie mėnesio su trupučiu.

Neturintiems laiko, negalintiems gauti ilgų atostogų siūlau keliauti per gražiausią Italijos regioną - Toskaną (380 km).

Ką reikia pasiplanuot iš anksto: turėti gerus ėjimo batus (jau pravaikščiotus), patogią kuprinę, iš anksto parsisiųsti piligrimo pasą (iš čia: https://goo.gl/fvCU1o), pasiplanuoti starto liniją. Viskas.

Į nakvojimo vietas skambinti tą pačią dieną per pietus ir sakyti +/- kada ateisi. Yra atkarpų, kur vienuolynas ar piligrimų namelis yra po 32 km. Patogiausia atsisiųsti nakvojimo vietų adresus iš čia: https://goo.gl/9EZRYG. Vienur yra aukojimo sistema, kitur nustatytas mokestis.

Dienos išlaidos dažniausiai būna maistui ir už nakvynę, mes išleisdavome apie 10/15 eurų.

- Oficialus VF puslapis: http://www.viefrancigene.org/en/
- Facebook'as: https://goo.gl/kp4D1T
- Žemėlapis, kuris apima visas atkarpas Toskanoje: https://goo.gl/6giX1W
- Infografikas: https://goo.gl/QH3L4M
- Nemokama aplikacija, kurią verta (bet nebūtina) parsisiųsti į telefoną: http://www.viefrancigene.org/en/app/

Linkėjimai,
S.

See More

[ ITALĖS IR LIETUVĖS SUSIVIENIJA ] Centriniame grafikos institute Romoje atidaroma (sausio 25 d.) feminizmui skirta paroda. Kūnas ir žodžiai Italijos ir Lietuvos moterų mene nuo 1965 m. iki šių dienų. Susitinkam!

Italės ir lietuvės susivienija: atidaroma feminizmui skirta paroda 2018-01-16 12:20ITLIETUVIAI.IT0 DALINTIS Nuo 2018 m. sausio 25 d. iki 2018 m. balandžio 2 d. Centriniame grafikos institute Romoje vyks paroda M/A\G/M\A. Kūnas ir žodžiai Italijos ir Lietuvos moterų mene nuo 1965 m. iki šių ...
itlietuviai.it
Italijoje is with Justina Paliušytė and Sima Si.

[ NOTES ] Megzti linkėjimai jūrai.

Image may contain: 2 people, people smiling, ocean, beach, sky, outdoor, water and nature

[ ROMA ] „Roma man pasirodė kupina įvairiausių kontrastų ir begalinės laisvės, suteikiančios galimybę tiems kontrastams egzistuoti. Senovė ir šiuolaikiškumas, grožis ir purvas, šviesos ir šešėliai, laikinumas ir – galbūt netgi? – amžinybė. Visa šiame mieste turi teisę rastis ir būti, visa jungiasi į nedalomą, dažnai kiek chaotišką, tačiau labai žavią visumą. Ilgai ir be tikslo vaikščiodamas jaukiomis gatvelėmis ar erdviomis, šurmuliuojančiomis aikštėmis, net ir tiesiogiai nedalyvaudamas, tik stebėdamas ir fotografuodamas, jaučiausi aplinkui verdančio, visa apimančio Gyvenimo dalimi“, – mintimis apie Romą dalinosi fotografijų autorius ir ITLIETUVIAI.IT reporteris Gediminas Jasinskas.

http://www.itlietuviai.it/roma-gyvenimo-atspindziai-fotogr…/

Image may contain: 1 person, outdoor
Image may contain: one or more people, tree and outdoor
Image may contain: flower, plant and outdoor
Image may contain: outdoor