Photos
Reviews
5.0
4 Reviews
Tell people what you think
Videos
Zespół ALE w akcji. Zapraszamy na stadion OSIR w Jedlińsku.
14
1
Życzenia świąteczne Kamila Dziewierza - Wójta Gminy Jedlińsk
37
5
Kusaki - lata 60-te
32
Posts

Mieszkańcy Kamińska, Klwat oraz Piastowa, zainteresowani przyłączeniem do sieci gazowej, mogą składać ankiety w tej sprawie oraz wnioski o określenie warunków przyłączenia.

Wójt Gminy Jedlińsk zaprasza mieszkańców miejscowości Kamińsk, Klwaty i Piastów, zainteresowanych przyłączeniem się do nowo budowanej sieci gazowej do składania ankiet w tej sprawie oraz wniosków o określenie warunków przyłączenia.
jedlinsk.pl

Zwrot podatku akcyzowego - nabór wniosków od 1 do 28 lutego 2018 r.
Wzór wniosku można pobrać ze strony internetowej www.jedlinsk.pl bądź w Urzędzie Gminy w Jedlińsku, ul. Warecka 19, pok. 03.

Producenci rolni w 2018 roku mogą ubiegać się o zwrot podatku akcyzowego zawartego w cenie oleju napędowego wykorzystywanego do produkcji rolnej:
jedlinsk.pl
Posts

Koncert w Muzeum Gombrowicza we Wsoli

Młodzi, utalentowani i nagradzani artyści, tworzący duet BARDO, zaprezentują autorski projekt muzyczny w Muzeum Witolda Gombrowicza. Koncert odbędzie się w niedzielę, 21 stycznia o godz. 17:00.
jedlinsk.pl

Praca przy produkcji opakowań z tektury!!!
Zapraszamy 👍

Zainteresowane firmy lub instytucje poszukujące chętnych do pracy, prosimy o nadsyłanie ogłoszeń na adres dam_prace@jedlinsk.pl.
jedlinsk.pl

Inwestycje w gminie: Budowa sali gimnastycznej w Ludwikowie. Aktualizacja!

Budżetowy tel. 48 321 30 66Podatków i Opłat tel. 48 321 30 66Promocji i Rozwoju Gospodarczego tel. 48 321 30 87Rolnictwa, Środowiska i Gospodarki Gruntami tel. 48 321 30 98Społeczno-Administracyjny tel. 48 321 31 26Biuro Rady Gminy tel. 48 321 30 89Urząd Stanu Cywilnego tel. 48 321 31 26
jedlinsk.pl

Dofinansowanie do wymiany kotłów grzewczych - nowy nabór

W związku z planowanym wystąpieniem przez Gminę Jedlińsk do Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie w sprawie dotacji na wymianę kotłów grzewczych w ramach programu Poprawa jakości powietrza na terenie województwa mazowieckiego – ograniczenia emisj.....
jedlinsk.pl
Urząd Gminy w Jedlińsku updated their cover photo.
Image may contain: sky, outdoor, nature and water

Sylwester na Rynku w Jedlińsku

Na Rynek w Jedlińsku przybyli m.in. Kamil Dziewierz – Wójt Gminy wraz z małżonką Izą, Artur Standowicz – wicewojewoda mazowiecki, radna powiatowa Teodozja Bień, radny gminny Robert Rędzia oraz mieszkańcy gminy Jedlińsk.
jedlinsk.pl

Harmonogram odbioru odpadów komunalnych od 1 stycznia 2018 r.

Zapraszamy do pobierania harmonogramu odbioru odpadów, który będzie obowiązywał od 1 stycznia 2018 r. do 30 kwietnia 2018 r.
jedlinsk.pl

Zapraszamy do lektury elektronicznego wydania najnowszego numeru kwartalnika "Jedlińsk – Panorama Gminy"

jedlinsk.pl