Photos
Posts

Milí příznivci kamínků, o tomto víkendu (3. - 4.3.) nás můžete potkat na burze Geosvět v Praze (hotel Olympik Congress). Máte zájem o volnou vstupenku? Stačí vyplnit krátký formulář (jméno, email) na webu http://www.praguegemshow.com/cs a vstupenka Vám příjde do emailu. Pozor, vstupenku je nutné si vytisknout! Budeme se na Vás těšit.

Mezinárodní veletrh poštovních známek, mincí, telefonních karet, minerálů a sběratelství
praguegemshow.com

Vážení zákazníci,

z důvodu celopodnikové dovolené budeme mít mezi svátky zavřeno. Vaše objednávky odeslané v termínu od 23.12. - 1.1. budeme vyřizovat v úterý 2.1.2018.

Přejeme vám krásné Vánoce a šťastný nový rok 2018!

...

Tým Kamenyonline.cz

See More
No automatic alt text available.
Posts

Všem na vědomost se dává, že nás tento týden můžete najít na Břevnovském posvícení!! Můžete se těšit na krásné kamínky a malované věcičky od www.alisa-alisa.cz. Určitě přijďte, těšíme se na Vás!!!

Image may contain: sky and outdoor

Takto krásné scenérie umí namalovat příroda... 🌲🌳🌱🌿

Image may contain: plant, tree, sky, outdoor and nature

Pro velký zájem prodlužujeme naši slevovou akci na www.kamenyonline.cz do konce srpna! Nenechte si jí ujít!!! Stačí jen do kolonky "Kód slevového kupónu" zadat kód: sleva20 a sleva 20% se Vám automaticky odečte.

No automatic alt text available.

Letní slevy jsou tady! Pro naše fanoušky máme nyní slevu 20% na našem eshopu https://www.kamenyonline.cz/! Stačí jen do kolonky "Kód slevového kupónu" zadat kód: sleva20 a sleva se Vám automaticky odečte. Platí do konce července!

Spolehlivý eshop - drahé kameny, šperky, minerály, korálky, suroviny a výrobky z přírodních drahých kamenů.
kamenyonline.cz

Nakupujeme pro Vás nové zboží a co nevidíme? MAMUTA!

Image may contain: 1 person

Takhle krásně se lesknou naše orgonitové přívěsky v letním sluníčku.🌞

No automatic alt text available.

Přijďte se na nás podívat na veletrh Minerály Brno, který se koná již tento víkend! Čeká tam na Vás spoustu pěkných kamínků, šperků a nově i ručně vyráběné brože! Těšíme se na Vás!!!

Image may contain: food

Máme pro Vás speciální akci! Prvních 5 z Vás, kteří objednají knížku "Skrytá moc drahých kamenů" obdrží výtisk s autogramem autora - Josefa Pavla Kreperáta https://www.kamenyonline.cz/…/skryta-moc-drahych-kamenu-kre…

Image may contain: one or more people and people sitting
No automatic alt text available.

Od pátku do neděle probíhá burza minerálů Geosvět 2017

Image may contain: 1 person, smiling

Tak takhle barevné jsou naše nové náušničky, když jsou pohromadě...

Image may contain: jewelry

Již za 5 dní je tady Valentýn. Pokud ještě nemáte pro svou druhou polovičku dárek, můžete se inspirovat v naší nabídce chmatek ve tvaru srdce. Je z čeho vybírat

Image may contain: food

Čtvero ročních období v podobě originálních náušnic nyní na našem e-shopu!
Dáváte přednost svěžímu jaru v podobě chryzoprasu a jadeitu, barevnému létu v kombinaci tyrkenitu, korálu a karneolu, červenému podzimu v zastoupení granátu, karneolu a rodochrozitu, a nebo snad mrazivé zimě ve spojení akvamarínu a larimaru?

No automatic alt text available.
No automatic alt text available.
No automatic alt text available.
No automatic alt text available.

Připravili jsme pro Vás něco speciálního. Je tu limitovaná kolekce sad šperků s valentýnským designem. Vše v dárkovém balení https://www.kamenyonline.cz/index.php…

Doskladnili jsme pro Vás některé z dosud vyprodaných vrtaných přívěsků a navíc jsme přidali i nějaké novinky . Zde posíláme ochutnávku

No automatic alt text available.
No automatic alt text available.
Image may contain: sunglasses and jewelry

Mrzne, padá sníh a jsou tu zimní radovánky!!! I my jsme se nechali zlákat a postavili jsme si v kanceláři sněhuláka. Poznáte jaké kameny jsme použili?

Image may contain: food