Posts

Začala víkendová duchovná obnova starších animátorov. Piatkový večer započal súdnym procesom. Užívame si spoločný čas. Myslíme v modlitbe. 🙂 +

Image may contain: 8 people, people standing and indoor

Pozývame Vás na benefičný koncert dnes o 17:00 v báhonskom kostole. Okrem nádherných hudobných či speváckych vystúpení zahrá aj naša Kapelka.
Vstupné je dobrovoľné. Tešíme sa na Vás!

Reviews
4.8
57 Reviews
Tell people what you think
Martin Krupa
· September 30, 2014
Best people!! :-)
Csilla Németová
· December 10, 2015
Malebná obec Kaplna pri mestečku Trnava ma oslovila najmä úžasnými ľudmi a krásnou prírodou. Nielenže je tu mnoho milých a starostlivých ľudí ale su tu aj Žabky, ktoré su naozaj veľmi výnimočné a šik...ovné. Btw fontánka je top See More
Izabela Pinkasova
· August 15, 2017
KAPLNA je najlepší tábor na svete !!!
Dominika Vavrincová
· December 10, 2015
Najlepšia organizácia mladých pôsobiaca na Slovensku! Úžasní ľudia, milé tváre, skvelí animátori. Len tak ďalej, držím vám palce! Pozdravujem Žabky. :-) :-)
Domka Bilčíková
· April 9, 2017
NAJlepšie animátorky na SVETE!! ♥
Videos
Vianoce 2011, spievanie zboru Báhoň
42
24
Don Bosco Show 2014 part 1
70
6
Aleluja!
46
11
Photos
Posts

Naši animátori Dano s Máriou sa rozhodli urobiť niečo viac. Ak im chcete pomôcť, tak kliknite na odkaz!!! 😀
https://savio.darujme.sk/darovacie-vyzvy/1464/voda-a-caj/

Ahojte milí priatelia :),Vyše päťtisíc ľudí na severe Kene v Korr má kvôli klimatickým zmenám sťažený prístup k vode. Ženy a deti denne za vodou kráčajú aj 20 kilometrov. Skôr, ako sa miestne deti naučia písať a počítať, musia sa naučiť, ako prežiť takmer bez vody. Pris...
savio.darujme.sk

Od 27.4.2018-29.4.2018 by sme mohli uskutočniť autobusový zájazd do Želivu (Kláštor Premonštrátov).

Odchod 27.4.2018 v ranných hodinách do Velehradu, prehliadka + možno sv. omša. Príchod do Želivu cca 16.00 hod. ubytovanie + večera.

28.4. sv. omša, raňajky ,odchod do Kutnej Hory, prehliadka mesta ,kostol sv.Barbory+ kostnica. 18.00 návrat, večera a pravdepodobne prednáška Max Kašparú.

...

29.4.raňajky, sv. omša, prehliadka kláštora , obed a popoludní odchod domov. Príchod cca 21.00.

Cena: 115€/os luxusné ubytovanie v kláštornom hoteli.
98€/os ubytovanie economy v kláštornom hoteli(soc. na chodbe)
70 €/os ubytovanie pre mladých (domček naproti hotela)

Cena zahŕňa: dopravu,2x ubytovanie , 2x polpenzia , 1x obed
Vstupy do múzeí, kostolov, a poistenie nie sú v cene. Cena platí iba pri naplnení počtu 40 osôb. Zmena programu vyhradená.

Pre viac informácií kontaktujte: blazej.fekete@slovy.sk

See More
As of 27.4.2018-29.4.2018, we could take a bus tour to želivu (Monastery Monastery). Departure 27.4.2018 in the morning hours to velehradu, tour + maybe SV. Mass. Arrival to želivu approx 16.00 pm Accommodation + dinner. 28.4. St. Mass, breakfast, departure to kutnej mountain, tour of the city, church of st. Barbory+ Osario. 18.00 return, dinner and probably lecture max kašparú. 29.4. Breakfast, st. Mass, tour of the monastery, lunch and afternoon departure home. Arrival approx 21.00. Price: 115 € / OS Luxury Accommodation at religious hotel. 98 € / axis accommodation economy at religious hotel (SOC. In the hallway) 70 € / axis accommodation for young (house across the hotel) Price Includes: Transport, 2 x accommodation, 2 x halfboard, 1 x lunch Inputs to museums, churches, and insurance are not in price. The price is only valid at the load of 40 persons. Change of programme reserved. For more information contact: Blazej.Fekete@Slovy.Sk
Translated

Drahý rodičia a priaznivci nášho strediska!
Aj tento rok nás môžete podporiť formou poskytnutia 2% z dane. V priloženom linku nájdete 2 súbory. Prvý formulár je Vyhlásenie o poukázaní zaplatenej dane z príjmov fyzickej osoby, v ktorom sú predvyplnené údaje prijímateľa dane. Keďže ako stredisko nemáme právnu subjektivitu zbierame rovnako ako minulý rok 2% pod našim sekretariátom v Bratislave.
Preto je nutne podpísať čestné vyhlásenie , ktoré je druhým tlačivom v súbore. Týmto... prehlásením budeme vedieť na sekretariáte preukázať, že peniaze sa majú preúčtovať na naše stredisko.
Kontaktnou osobou ohľadom 2% je Dominika Holeková (email a16holekova@gmail.com , tel.číslo ‭+421 904 693 931‬ )
Čestné vyhlásenia budeme zbierať do 15.5.2018
LINK👇👇👇👇👇👇⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️
https://drive.google.com/…/fol…/0B0l4t-AQjjrsSUtwMmZaXy1nQTg

See More
Dear parents and supporters of our centre! Also this year you can support us by providing 2 % of the tax. You'll find 2 files in the attached line. The first form is a statement on the payment of the income tax paid by the natural person in which the data of the beneficiary of the tax are As we do not have legal personality as a centre, we are collecting, like last year, 2 % under our secretariat in bratislava It is therefore necessary to sign a solemn declaration which is the second one in the file. With this statement, we will be able to demonstrate in the secretariat that the money is to be brought to our centre. The contact person of 2 % is dominika holeková (email a16holekova@gmail.com, tel. Number + 421 904 693 931) We'll collect honest statements by 15.5.2018 Link 👇👇👇👇👇👇⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️ https://drive.google.com/drive/folders/0B0l4t-AQjjrsSUtwMmZaXy1nQTg
Translated

Tento víkend sa Kaplnská výprava zúčastnila celoslovenského turnaja v stolnom futbale, ktorý sa konal v Prešove. Mladší vo svojej kategórii vybojovali úžasné 3. miesto. Na fotke cez náš tím prechádza 49. rovnobežka.

Image may contain: one or more people, people standing, night and outdoor

Naši tohtoročný misijný dobrovoľníci. Myslime na nich v modlitbách #vides #rozhodnuti #leto_pre_druhych #fma #sdb

Image may contain: 5 people, people smiling, people standing and outdoor
Image may contain: 23 people, people smiling, outdoor

BREAKING NEWS:Včera naše oratko hostilo chalanov zo saleziánskeho strediska Daliborko. 🙌 Mali sme tak možnosť obohatiť sa svedectvom z ich života, ktorý zasvätili donovi Boscovi ako saleziáni spolupracovníci. Ďakujeme Peťovi a Kubovi ze k nám merali cestu a dúfame ze sa čoskoro uvidíme!!
#chcemebytsvati #malí_aj_velkí #yeeees👊👊👊👊

Image may contain: 6 people, people smiling, people sitting and indoor
kaPLNÁ mladých (Domka Kaplna) added 121 new photos to the album: Ples animátorov 2018 — with Pavol Hradský and 3 others in Kaplna.

Druhé pokračovanie fotiek z Plesu animátorov z celej zábavy.

FOTO: Veronika Šuplatová Photography

Príprava Festival Lumen je v plnom prúde a už dnes máte možnosť vidieť nové logo. Viac info v odkaze. https://www.facebook.com/festival.lumen/photos/a.427273182831.222959.34655837831/10155549631872832/?type=3&theater

No automatic alt text available.
Festival Lumen

Priatelia, nová éra Festivalu Lumen je v znamení nového vizuálu a loga, ktoré vyjadruje celú službu nášho festivalu.
V našom logu je slovo Lumen prezentované t...romi spôsobmi.
1. Lúč svetla prichádzajúci zhora. Božie vnuknutie, Duch Svätý
2. Lúč reflektorov, pódiové osvetlenie
3. Grafické znázornenie slova Lumen

Samotné osvetlenie (či už Duchom Svätým, alebo reflektorom) však nestačí, prijímateľ ho musí poslať ďalej. Nastáva teda prijatie svetla a jeho šírenie ostatným ľuďom. V logu je to znázornené zlomením (odrazom) lúča do inej strany.
Festival Lumen sa tak stáva miestom, ktoré je osvetlené "zhora" a skrze vystupujúcich je svetlo sprostredkované pre publikum.
Vytvára sa tak písmeno "L" skratka a značka pre festival.

Veľké veci sa ešte len chystajú, tešte sa!!

See More

Ahojte! Okrem fotiek z Plesu animátorov 2018 máme pre Vás krátky zostrih. Vo videjku je zachytená celá atmosféra, ktorá sa šírila počas plesu.
Ďakujeme našej organizátorke Adelke Ščasnej, ktorá sa dala na zorganizovanie tejto akcie a myslíme, že ju bombasticky zvládla.
Veď posúďte sami!
https://vimeo.com/255777280

This is "Ples Animátorov 2018" by Pavol Hradský on Vimeo, the home for high quality videos and the people who love them.
vimeo.com

Predstavili sme Vám pridedinský tábor, letnú cyklotúru, chlapčenský tábor a dnes prichádzame s poslednou letnou akciou. Dievčenský tábor.

https://www.youtube.com/watch?v=JS1biNxrDow

We have presented you with a camp camp, a summer camp, a boy camp, and today we are coming up with the last Girl Camp. https://www.youtube.com/watch?v=JS1biNxrDow
Translated
Kaplna Domka Fb: kaPLNÁ mladých
youtube.com

Kaplna opäť ožila animátormi z celého Slovenska. Ples animátorov druhý ročník, je úspešne za nami. Tak ako aj minulý rok, aj tento rok sa nám podaril zorganizovať ples pre všetkých mladých. Kaplna,Trnava, Bratislava, Nová Dubnica, Gbely, Humenné, Prešov, Senica a z ďalších miest pricestovali aby zažili skvelú atmosféru, stretli sa svojimi priateľmi a spoločne sa zabavili.

Predstavujeme vám prvú časť fotiek, z tejto veľmi podarenej akcie - Fotokútik
Druhá časť fotografii z... celého plesu bude čoskoro.

V prípade záujmu fotiek vo vyššej kvalite alebo nezverejnených fotiek píšte na v.suplatova@gmail.com alebo správu Veronika Šuplatová, ktorá vám veľmi rada pošle žiadané fotky.

FOTO: Veronika Šuplatová Photography

See More

S pripravenými ponukami na leto 2018 pokračujeme. Predstavujeme ti upútavku na chlapčenský tábor, ktorú si pre nás prichystali naši animátori.

https://www.youtube.com/watch?v=C4W0JggrP00

upútavka na chlapčenský tábor 2018 - Kaplna!
youtube.com