Photos
Videos
Včera jsem úspěšně absolvoval cestu z Žarošic přes Ždánice do Valtic. Po prvních deseti kilometrech jsme si udělali dvouhodinovou zastávku ve Ždánicích, kde se konal 13. ročník s názvem Histokola města Ždánice. Odtud jsme pokračovali 20 km do Čejče, na této cestě nás potkala uzavírka kvůli automobilovým závodům. Proto jsme museli jít 8km lesem a polem (z části pohnojeným :) ). První svalová krize nastala mezi městy Čejč a Čejkovice. Nakonec jsme s několika přestávkami došli do Velkých Bílovic (celkem 40km). Kluci se po zhodnocení situace rozhodli, že dále pokračovat nebudou. I já si nebyl jistý, ale nakonec jsem pokračoval v pochodu sám dál a do Valtic (celkem 61km) přes četné puchýře, svalovou a celkovou vyčerpanost za tmy v 23h jsem dorazil. Posledních 10km bylo pouze o psychice, ale kdyby cesta byla ještě o několik kilometrů delší, tak by mi ani pevná vůle nepomohla. Rozhodně to je velmi dobrá zkušenost, která byla o vytrvalosti, sebekázni a boji se sebou samým. Když se do něčeho pustím, tak to chci dotáhnout do konce nebo alespoň nic nevzdávám dopředu bez boje. Proto každopádně budu další jakoukoliv výzvu pečlivě zvažovat. Ikdyž pokud #peskypomorave , tak je potřeba ještě navštívit okresy: Blansko, Vyškov, Znojmo, Brno-Venkov :) Děkuji všem, co mi drželi palce a podporovali mě.
16
1
Posts

Demonstrujeme proti Ondráčkovi, náměstí v Brně je plné.

👉👉👉Díky Vašim podnětům jsme sepsali petici proti směně historických klenotů za „rozbité chodníky“.
Petici podpořily významné brněnské osobnosti jako Milan Uhde..., historička Milena Flodrová, historici Prof. Hanuš a Doc. Pernes, architekti Ing. arch. Staňková a Prof. Pelčák či neurolog Prof. Rektor.
👉Pokud se rozhodnete petici podpořit, petiční místa jsou v Knihkupectví Michala Ženíška v Alfa Pasáži a v Cafe Mitte na ulici Pánská 11, případně na https://goo.gl/ERoNSn, kde naleznete i celý text petice pod názvem „PETICE ZA ZACHOVÁNÍ HISTORICKY CENNÝCH BUDOV V MAJETKU MĚSTA BRNA“. Vaší podpory si velmi vážíme a děkujeme za ni.

See More
Petici za zachování historicky cenných budov v majetku města Brna vytvořila zdejší ODS. Radnice totiž má v úmyslu směnit pět objektů za nemovitosti, na jejichž místě má vyrůst fotbalový stadion, proti čemuž ODS protestuje. Petici podpořil také spisovatel a dramatik Milan Uhde.
brno.idnes.cz
Posts

Dělá to dobře paní starostka Vacenovic Jana Bačíková.

Vacenovice - Unikátní muzeum zaměřené na habánskou historii vznikne ve Vacenovicích na Hodonínsku. Otevřít má v Habánském sklepě pod radnicí v příštím roce. „Právě připravujeme výběrové řízení na zajištění stavebních úprav, chceme jej vypsat ještě tuto zimu,“ �...
hodoninsky.denik.cz

Dnes jsem zúčastnil jako host Oblastního sněmu ODS Brno - město.

Image may contain: 4 people, people sitting and indoor
Image may contain: 4 people, people sitting

Vypadá to dobře. Já ale průzkumy nepřeceňuji. Pro mě je to jen další důvod ještě více zabrat. #JduDoToho

Looks good. I don't do research. For me, it's just another reason to take more. #Jdudotoho
Translated
Prezidentské volby se nezadržitelně blíží. První kolo se uskuteční už 12. a 13. ledna příštího roku. Pokud by se konalo nyní, vyhrál by v něm současný prezident Miloš Zeman. V listopadovém průzkumu společnosti SANEP získal 30, 2 % hlasů. Zajímavé je posílení Mirka Topol?...
info.cz

Zítra se svátečně obléknu a půjdu to tam mrsknout

Image may contain: 7 people, people smiling
Jana Bačíková

Přátelé, v pátek a v sobotu jsou volby, což všichni víme. To, že se jedná o mimořádně důležité volby, které mohou být mezníkem naší demokracie a svobody, je fak...t. Proto prosím přijďte k volbám a volte s rozmyslem stranu a slušné, vzdělané a pracovité lidi, jinak opravdu dopadneme tak, že: „Nakonec vám budou vládnout ti nejneschopnější z vás. To je trestem za neochotu podílet se na politice. „(Platón)
Pokud jsem vás přesvědčila, dejte prosím mi hlas, dejte hlas ODS, bude mít smysl.
Vaše Jana – kandidátka č.7

See More

Chceme mít na hodonínsku svou poslankyni Janu Bačíkovou č.7 a silného předsedu Petra Fialu.

Jana Bačíková added 8 new photos.

Ve Strážnici mají jasno. Jsme silní nejenom v principech, ale také v odhodlání vyhrát volby.

Ženy bezpochyby do politiky patří, ale bez kvót a pozitivní diskriminace. Jsem kandidátka č.7 za ODS v Jihomoravském kraji a zároveň první žena na kandidátce.
#volimjanu

Jaký přínos mají ženy v politice? Jsou vpořádku kvóty a pozitivní diskriminace? Na to odpovídala kandidátka č.7 za ODS v Jihomoravském kraji. Starostka obce Vacenovice Jana Bačíková.
parlamentnilisty.cz

Dnes bylo u našeho stánku na České živo. Za 9 dní už to skončí a vám budou zase na facebooku vyskakovat místo politických reklam ty k nákupu vánočních dárků 🙂

Image may contain: 3 people, people smiling, people standing, shoes and outdoor

Paní starostku, naši kandidátku č.7 a první ženu na kandidátní listině za ODS na jižní Moravě - Janu Bačíkovou jsme přišli překvapit a natočit v různých situacích během jednoho dne.

It looks like you may be having problems playing this video. If so, please try restarting your browser.
Close
26,304 Views
26,304 Views
Jana Bačíková

Jak vypadá můj den, co o mně říkají kolegové a spoluobčané, se dozvíte ve videu.
Kandiduji za ODS pod číslem 7.
#volimjanu

Budu pravidelně také chodit na infostánek na České. Můžeme se bavit o politice, ale také o čemkoli vás zajímá

Jana Bačíková added 5 new photos.

Včera jsme v Brně na České otevřeli infostánek k volbám. Zde se můžete dozvědět nejenom o našem programu a konkrétních krocích k jejich realizaci. Ale také je m...ožné se setkat s našimi kandidáty. Pokud se budete chtít setkat i se mnou, sledujte můj Facebook, kde vždy zveřejním konkrétní den i čas mé učasti na infostánku. Těším se na vás.
#volimjanu

See More

Žádná účelově vygenerovaná fotka s dětmi před volbami. Paní starostka Bačíková včelařský kroužek vede již pět let. Minulý rok jsem se byl podívat na znalostní soutěž o včelách a vůbec jsem se nechytal
#volimjanu

Jana Bačíková added 6 new photos.

Včelařský kroužek pro děti vedu již pátým rokem. Těší mne, že naše ratolesti netráví jen čas u počítačů a chytrých telefonů. Nyní jsme se museli o včely dobře postarat, aby přečkaly zimu.
#volimjanu

Viděl jsem. A pan profesor byl vynikající! Pouze je škoda těch komerčních reklam v živém vysílání, po těchto pauzách se vždy situace ve studiu ulidnila. Kdyby se duel vysílal nepřetržitě bez přestávek, tak by asi AB dostal ještě více za uši

Sledování politických diskusí Jaromíra Soukupa na TV Barrandov zavání masochismem, protože místo zajímavých debat se většinou jedná o přehlídku ztraceného času. Jenže ve čtvrtek večer jsme zde mohli vidět něco, co může ovlivnit letošní volby: Šéf hnutí ANO Andrej Babiš zjevně nestačil na svého soupe...
reflex.cz

Upoutávka na snímek: "Den se starostkou"

It looks like you may be having problems playing this video. If so, please try restarting your browser.
Close
36,624 Views
36,624 Views
Jana Bačíková

Můj den není jen o starostování a kampani, ale také o setkávání a kooperaci s kolegy z okolních obcí, vedení včelařského kroužku, provozování hospody a bezprostřední kontakt s lidmi.
Mrkněte na upoutávku videa, které brzy zveřejníme celé.
#volimjanu

Jedeme za vámi -Mutěnice, Dubňany, Ratíškovice, Rohatec a od 16h na pěší zóně v Hodoníně.

Image may contain: 2 people, outdoor

Právě začíná debata s Petrem Fialou, Pavlem Blažkem a Romanem Horkým, a jak napovídají piva u řečnického pultu, je jasné, že debata bude NEFORMÁLNÍ.

Image may contain: one or more people and indoor