See more of Piotr Kaszubski by logging into Facebook
Message this Page, learn about upcoming events and more.
See more of Piotr Kaszubski by logging into Facebook
Message this Page, learn about upcoming events and more.
Not Now
Community
Icon of invite friends to like the lage
Invite your friends to like this Page
Highlights info row image
72,105 people like this
Highlights info row image
71,121 people follow this
AboutSee All
Highlights info row image
Typically replies within a few hours
People Also Like
Posts
Piotr Kaszubski with Piotr Kaszubski.

Nagrałem życzenia .. jak zawsze od serca Wesołych świąt!

78K Views

ZOSTAŁEM UNIEWINNIONY W KOLEJNEJ CZĘŚCI POSTĘPOWANIA
( Poprzednie zdjęcie jednak usunąłem )

Oczywiście nic się nie zmieniło i zostałem uniewinniony w kolejnej części postępowania w prokuraturze ( RP II Ds 55.2016 ) ale mój przyjaciel uświadomił mnie, że nie powinienem w ogóle koncentrować się na tych ludziach którzy mnie fałszywie oskarżali. Muszę im wybaczyć, iść do przodu i patrzeć jedynie na cel - aby zostać najmłodszym polskim miliarderem.

...

Nie mogę myśleć o sępach i pasożytach które chciały mnie oskubać wspólnie i w porozumieniu wykorzystując do tego prokuraturę. Nie mogę pielęgnować w sobie niechęci do kłamliwego TVN-u który w obliczu dzisiejszego uniewinnienia przedstawiał wypowiedzi osób które jak potwierdziła już prokuratura - nie mówiły prawdy. Niech TVN-em zajmie się prokuratura w ramach zniesławienia. Może prokurator udowodni że seria kłamliwych programów o mnie w najwyższych oglądalnościach nie była dziennikarskim śledztwem a ohydną manipulacją ze względu na to że współpracowałem z ich konkurencją - Polsatem i TVP.

Temat byłych współpracowników którzy oskarżali mnie o oszustwo zostawiam za zamknięty - wraz z dzisiejszym umorzeniem postępowania.
Naprawdę szczerze im życzę aby kiedykolwiek znaleźli takiego partnera w biznesie jakim jestem ja: Uczciwy, oddany, pracowity, honorowy i zdeterminowany. Teraz to już nie tylko słowa - “ mają je na piśmie od prokuratora. “

See More
Videos
PRZEBILI mi 4 opony - Polska kraj ZAZDROŚCI
1.5K
468
Znowu przebite opony
822
304
Arkadia nocą
731
105
Photos
Posts

Mnie jako przedsiębiorcę i inwestora martwi sytuacja w Polsce i najniższa wartość złotówki od 13 lat. Otwieram BBC, USAtoday, NYtimes i wszędzie mówią o tych awanturach w Polsce...i znowu kurs pójdz do dołu a tym samym wszystkie towary będą droższe a my będziemy mieli mniej. Już za rok 500 + będzię miało wartość 300 + Sytuacja w Polsce jest bardzo niepokojąca

To przyjemność zostać wolontariuszem i gotować dla bezdomnych w święta

Image may contain: 1 person, smiling, standing
Piotr Kaszubski with Mateusz Chęciński and Piotr Kaszubski.

Jestem świątecznym bałwankiem 💖

Image may contain: 1 person, smiling, standing
Piotr Kaszubski updated their profile picture.

life is too short for broken promises and uncommitted desires

You know what I think about
One love, two mouths
One love, one house
No shirt, no blouse
The silence guides our minds

Image may contain: 1 person, water and outdoor

Dzisiaj zginęło 8 polskich górników w kopalni w Polkowicach. Przysłowie mówi, że górnicy ma czarną skórę ale złote serce. Złóżmy kondolencje rodzinom ofiar

zmęczony po przeprowadzce Dobranoc!

Image may contain: one or more people, closeup and indoor

Notatka z dnia 23.11 - Idę na studia - Harvard Business School w Bostonie

Witajcie. Dzisiaj podzielę się moimi planami na życie po zakończeniu absurdalenej sytuacji prawnej w jakiej mnie postawiono. WYBIERAM SIĘ NA STUDIA Kiedyś mówiłem wszystkim, że studia to głupota i strata czasu. Muszę przyznać, że to ja byłem głupi.

W pewnym momencie życia, ekonomia, makrootoczenie biznesowe, historie miliarderów i również egzekucja planu biznesowego zaczęły mnie tak bardzo fascyn...ować, że nie mogę się oprzeć. Idę na studia ze względu na moją pasję do biznesu oraz podziwu dla ludzi wykształconych. Chcę w przyszłości być również przykładem dla moich dzieci oraz przedstawiać się tytułem naukowym. Do tej decyzji przekonały mnie wywiady z jednym multimiliarderem Markiem Cubanem które polecam. Przed studiami był milionerem. Po studiach, dzięki wiedzy - został multi miliarderem. Również polecam Wam wywiady z niesamowitą starszą Panią Jadwigą Staniszkis - byłą profesor Wyższej Szkoły Biznesu w Polsce. Przeraża mnie, że są ludzie tak wykształceni, diabelnie inteligentni i rozgległą wiedzą - szczerze ją podziwiam.

Studia rozpoczynam w przyszłym roku w Harvard Business School w Bostonie. Oby udało się zakończyć problemy, przed rozpoczęciem nowego semestru Co Wy sądzicie o studiach ?

See More

Prezydent Andrzej Duda złożył życzenia gazecie Super Express z okazji 25 lecia istnienia. Pozwolę sobie je zacytować i tymsamym przyłączam się do Prezydenta:

"Macie przed sobą świetlaną przyszłość"

“Opowiedz mi historię… o tym jak Słońce kochało Księżyc tak bardzo, że umierało każdej nocy… by pozwolić mu oddychać” #supermoon

Image may contain: one or more people, people standing, sunglasses, sky and outdoor

Zamykamy sezon grillowy

Image may contain: 1 person, plant, food and outdoor

AMBASADA PEWNEGO KRAJU, dała mi W S P A N I A Ł E wieści. Podzielę się informacją już wkrótce. Mogę jedynie powiedzieć, że gdy dostałem pismo, miałem łzy w oczach. Łzy szczęścia. Specjalna Grupa też już się dowiedziała - ZANIEMÓWILI.

Potrzebuję Waszej pomocy,

Rok temu, zdobyłem nagrania wielu klientów którzy przyznali się, że kłamali przed prokuraturą ze względów finansowych co doprowadziło do zarzutów wobec mnie i wspólnika. Jednak dwa dni temu otrzymałem pismo od prokuratora, że PŁYTY ULEGŁY USZKODZENIU I … PĘKŁY. Szukam pilnie osoby/ firmy która wyizoluje dane ze szczątek płyt. Płyty były kluczowym dowodem uniewinniającym, dlatego martwię się, że się zniszczyły w aktach Czy ktoś może pomóc odzyskać materiał?

Oglądając występy Trumpa... zastanawiam się nad przyszłością Polski

Image may contain: one or more people

Nie odzywałem się dawno, wybaczcie. Jak mawiają arabscy miliarderzy, milczenie jest najlepszym lekarstwem na gniew. Jednak postanowiłem, że napiszę w skrócie co u mnie dla tych których to ciekawi

Nadal od roku i 3 miesięcy dzwonię codziennie do grupy gończej i prokuratury. Grupa gończa już nie chce ze mną rozmawiać. Mimo że Policja przeprosiła mnie na piśmie dwukrotnie i przyznała się do przestępstw na moją szkodę, odmówiono wypłaty odszkodowania na rzecz dzieci z rodzin ...

Continue Reading