Photos
Videos
Muzyczna gwiazda 24.Finału WOŚP w Inowrocławiu zaprasza na swój koncert. Widzimy się w hali widowiskowo-sportowej:-D Impreza startuje o godz. 16.00
3
Posts
Pierwszy dzień teatralnych zmagań za nami. Dzisiaj, tj. 23 marca, w Teatrze Miejskim zaprezentowały się cztery młodzieżowe teatry, biorące udział w Arlekinadzie.
inianie.pl
15 kwietnia o godz. 17.00 w Teatrze Miejskim rozpocznie się Kosmiczne Serca Granie, czyli VIII edycja Inowrocławskiego Koncertu Charytatywnego.
inianie.pl
Posts
Młodzi inowrocławianie wzięli udział w warsztatach tworzenia palm wielkanocnych, zorganizowanych w Instytucie Prymasa Józefa Glempa przez Kujawskie Centrum Kultury. Piękne kujawskie palmy powstawały pod okiem p. Alicji Kaczmarek.
inianie.pl
MŻAWKA obsypana złotem, srebrne NIEBA NASZE DWA, RADOSNY z powodu brązu, aferaGŁÓWNA i AKRYL w cenie, innymi słowy 39. Biesiada Poetycka już za nami. Najważniejsza nagroda została w Inowrocławiu.
inianie.pl
Dziś, tj. 16 marca, w Teatrze Miejskim Limboski porwał publiczność swoją interpretacją i wykonaniem repertuaru swojego idola muzycznego Davida Bowie’ego w ramach nowego ogólnopolskiego cyklu koncertowego SŁUCHAJ WIĘCEJ, gdzie właśnie artyści prezentują poprzez ciekawą kreację utwory...
inianie.pl
Prace Janusza Argasińskiego, związanego z pilskim środowiskiem twórczym malarza, od 9 marca można oglądać w Galerii Miejskiej na piętrze inowrocławskiego teatru.
inianie.pl
Kujawskie Centrum Kultury zaprasza dzieci i młodzież w wieku 7 -15 lat do udziału w warsztatach tworzenia palm wielkanocnych, które 17 marca o godz. 12.00 odbędą się w Instytucie Prymasa Józefa Glempa.
inianie.pl

Zapraszamy na kolejną wystawę. Obcowania ze sztuką nigdy nie za wiele.

Image may contain: plant
Kujawskie Centrum Kultury zaprasza na zajęcia „ABC komputera”, które odbywają się w Niebieskiej Kamienicy KCK przy ul. Kasztelańskiej 22. Zostało jeszcze kilka wolnych miejsc.
inianie.pl
www.limboski.pl Video: Jakub Kruk Nagrano podczas sesji w studiu Rogalów Analogowy w grudniu 2015. Dodatkowe ujęcia: Zygfryd Turchan Podziękowania dla Adama ...
youtube.com
Kujawskie Centrum Kultury zaprasza na inowrocławską odsłonę nowego ogólnopolskiego cyklu koncertowego SŁUCHAJ WIĘCEJ, prezentującego zmagania artystów z repertuarem swoich muzycznych idoli.
inianie.pl
W Galerii Miejskiej na piętrze inowrocławskiego teatru otwarto (9 lutego) wystawę malarstwa i rysunku Doroty Goleniewskiej-Szelągowskiej i Eugeniusza Szelągowskiego, artystów ze Słupna za Płockiem.
inianie.pl

Dziękujemy za wszystkie głosy oddane na szefową KCK w plebiscycie Gazety Pomorskiej OSOBOWOŚĆ ROKU w kategorii KULTURA. Jakoś tak wyszło, że wygrała
Kulturę robimy dla WAS, więc tym bardziej cieszy Wasze uznanie.
Niech moc nadal będzie z Wami!

Szefową nam nominowali Dziękujemy za to, że dostrzegacie jak bardzo staramy się zmienić oblicze inowrocławskiej kultury, prezentując różne jej odcienie, a wszystko po to, by dotrzeć do jak największego grona odbiorców. Innymi słowy...ku Waszej uciesze
DZIĘKUJEMY!
A gdyby ktoś miał kilka zbędnych złociszy....to wiecie co robić:)

http://www.pomorska.pl/…/osobowosc-roku-2017-powiat-inowro…/