Reviews
5.0
6 Reviews
Tell people what you think
Reda Sal
· October 21, 2017
Dėkojame už vandens pramogas baseine
Asta Gedeikienė
· October 7, 2017
Ačiū Jums už visas veiklas, kurias organizuojate Kėdainiuose!
Emilija Izabelė Adomaitytė
· July 26, 2017
Labai malonu, kai susiduriant su darbuotojais dirbančiais šioje įstaigoje išeini su šypsena ir gavusi pagalbą, kurios prašei. Šiandien dirbusi Virginija buvo ypatingai maloni ir supratinga jauno žmoga...us atžvilgiu, todėl jai esu labai dėkinga. :) See More
Photos
Videos
"Patys sau faini"
5
2
Burbulų dėdė "Sveikatos rate", Josvainiuose
2
Posts

Krepšinis - viena populiariausių sporto šakų Lietuvoje. Mūsų šalis turi daug garsių krepšininkų, kurie žinomi visame pasaulyje.
Skatinant vaikų fizinį aktyvumą, sudominant juos žaisti krepšinį, į lopšelį-darželį „Vyturėlis“ atvykti pakvietėme Panevėžyje įsikūrusios Aukštaitijos krepšinio mokyklos trenerį Domantą Tiškų. Jis vaikučiams papasakojo, kas tai yra krepšinis, kaip ir kur jis žaidžiamas, kokios yra žinomiausios Lietuvos krepšinio komandos. Treneris atvyko ne vienas, ...o su mokyklos talismanu, liūtuku Akimu. Tai džiaugsmo buvo vaikučiams!.. Jie kartu žaidė, mokėsi krepšinio elementų, mėtė kamuolį į krepšį, ilgai bendravo. Šis nuotaikingas, judrus susitikimas visiems labai patiko ir paliko gerą įspūdį.
Tikimės, kad ir iš mūsų lopšelio-darželio vaikučių išaugs ne vienas garsus krepšininkas.

Sveikatos priežiūros specialistė
Gailutė Rutkauskienė

See More

Sveikata – raktas į sėkmingą ugdymą

Balandžio 10 d. Kėdainių lopšelyje – darželyje “Puriena“ vyko tarptautinė sveikatingumo ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo pedagogų metodinė konferencija „Sveikata – raktas į sėkmingą ugdymą (-si)“, skirta sveikatą stiprinančių mokyklų tinklo 25-mečiui. Visuomenės sveikatos biuro specialistės konferencijos dalyviams kūno kompozicijos analizatoriumi atliko matavimus. Net 62 dalyviai turėjo galimybę sužinoti savo kūno riebalų kiekį ...procentais, raumenų masę, mineralinę kaulų masę, kūno masės indeksą, amžių pagal medžiagų apykaitą, visceralinių riebalų kiekį ir kt., bei gauti individualią konsultaciją.

Visuomenės sveikatos stiprinimo
specialistė Virginija Juozapaitytė

See More
Image may contain: 1 person, sitting
Image may contain: 1 person, standing and indoor
Image may contain: 14 people, indoor
Image may contain: 3 people