Photos
Videos
Valguse ja vee võimas mäng.
6
Posts
Keila Loomakliinik shared a link.
11 hrs
It's not doing them any good.
metro.co.uk

Ühinene üleskutsega!

Image may contain: dog and text
Reana Aabna to Kadunud ja leitud loomad ning koduotsivad hoiukodude/varjupaikade loomad

Eestimaa Loomakaitse Liidu poolt likvideeritud Keila kutsikavabrik nõudis täna järgmise ohvri...Oma venna juurde kutsudemaale lahkus tilluke Säde.
Säde on v...aid üks lugematutest kutsikavabriku ohvritest. Kutsikavabrikud eksisteerivad, kuni eksisteerivad ostjad, kes soovivad "odavalt paberiteta tõulaadset".
Ära ole nende surmade põhjuseks, ära osta odavat tõulaadset Puhka rahus, pisike vapper Säde!

See More
Reviews
3.7
25 Reviews
Tell people what you think
Elery Stradling
· March 6, 2018
Väga kahju, et selline on Keila ainus loomakliinik.
Esmakordselt asusime kliinikut külastama 5 aastat tagasi, kuid ajapikku muutus Dr Jõksi harukordselt ebameeldiv suhtumine looma kui ka omaniku talu...matuks.
Pöördusime Laagris asuva Maksi Loomakliiniku poole, kus looma heaolu on esikohal.
Kui Maksi kliinik kolis Tallinnas teise asukohta, otsustasime Keila Loomakliinikule anda uue võimaluse.
Tundus, et arsti suhtumine oma töösse on paranenud, kuid kahjuks aastake hiljem oleme taas sunnitud kliinikut vahetama.
Keila Loomakliinikus tundub nr 1 prioriteet olevat vaid omaenda taskute täitmine. Diagnoosid pannakse ilma ühegi testita (!!!) kuna vahendid selleks puuduvad ja praktilist abi kahjuks me Dr Jõksilt saanud ei ole.
Olgugi, et kodust kaugemal, võtame end taas arvele Maksi kliinikus, kus kõik vajaminev tehnika ja aparatuur on kohapeal olemas, arstid professionaalsed ja sõbralikud.
Aastate jooksul oleme väga pettunud Keila Loomakliinikus ning ei soovitaks seda koeraomanikele kellele tõesti läheb nende lemmiku tervis ja heaolu korda.
See More
Anu Trubetsky
· October 21, 2017
Kodulähedane loomakliinik on väärtus omaette. Looma ei pea kaugele vedama, tee kliinikusse ja koju kulgeb elukale stressivabalt, varasemalt tuttavas ümbruses. Üks koertest käis ka hiljuti operatsiooni...l, see läks hästi, kutsikas taastus kiiresti - mida veel tahta. See More
Mika Pakosta
· December 30, 2017
Väga hea kogemus! Selged juhtnöörid, kuidas kodus koera edasi hooldada. Hea koostöö, tänud!
Enel Valli
· November 4, 2017
Pooliku töö eest võetav odav hind on lööv.

Koeral kaelal lahtised peopesa suurused haavad, loomaarst soovitab haavadest pilte nähes puhastada haavasid aerosooliga ning teha seda ÜLE PÄEVA! Pildil nä...ha ka haavade põletikku ning mäda. Välja ei kirjutatud koerale valuvaigisteid ega ka antibiootikume! Konsulteerides teiste loomakliinikute arstidega soovitati suure kaarega selliste juhiste peale eemale hoida Keila kliinikust. See More
Auli Sünd
· August 14, 2017
Ma ei tea, kuidas teistel, aga mina küll olen alati positiivselt sealt ära tulnud.
Helen Valtri
· June 5, 2017
Soovisin hambaarsti teenust. Sai telefoni teel kõik läbi räägitud. Kahjuks kulus arsti enamus tähelepanu looma kaalule ning tagasi sain kassi kellele oli tehtud küll hambakivi eemaldus, aga näiteks mu...rdunud hammas jäeti alles. Loomal oli ka ulatuslik igemepõletik mis jäeti tähelepanuta. See More
Ene Gutmann
· March 29, 2017
Aitäh abi eest!
Siim Tu
· January 10, 2017
Loomadele ohtlik paik.
Posts

Karm, väga karm

Tough, very rough.
Translated
Loomakaitse liidu vabatahtlikud avastasid eile Lääne-Harju vallast viimaste aastate suurima kutsikatehase, kus vireles 38 koera. Loomaäri ajas seal 50-aastane soomlanna, kellelt oli Soomes loomapidamise õigus ära võetud.
lemmik.postimees.ee

Keila LK soovitab samuti kuudisisu üle vaadata

Ranner Stamm shared DUBOX OÜ's post to the group: Nõmmekad.

Ilmad on sombused ja jahedad, koerad märjad ja niisked... Tiibeti mastif Grande soovitab väga puupõhku, mis hoiab tema pesa sooja ja kuivana, mõjub tervisele ja... karvale hästi!
🐶
Vaata ta teiste kogemusi:

See More
Image may contain: outdoor
DUBOX OÜ

Ilmad on sombused ja jahedad, koerad märjad ja niisked... Tiibeti mastif Grande soovitab väga puupõhku, mis hoiab tema pesa sooja ja kuivana, mõjub tervisele ja karvale hästi!
🐶

http://www.duboxou.com/tooted/ruti-rex-puupohk

The weather is gloomy and cool, dogs wet and moist... Tibetan mastiff grande recommends a very wooden straw that keeps her nest warm and how old, affects health and hair well! 🐶 http://www.duboxou.com/tooted/ruti-rex-puupohk
Translated
Aeg on oma detektiivioskused taas välja tuua — kui varem on Lemmiku lugejad saanud loomi kindlaks teha nende käpajälgede ja sabade abil, siis seekord on aeg ette võtta erinevad kehamustrid. Pane end Lemmiku testis proovile!
lemmik.postimees.ee
It looks like you may be having problems playing this video. If so, please try restarting your browser.
Close
6,024 Views
Purina Eesti

KAS SINU LEMMIK ON VAKTSINEERITUD?
Koduloomade vaktsineerimine on üks võimalus, kuidas peremees saab oma lemmikut kaitsta väliskeskkonnas elavate patogeenide eest. Vaata videot ja tutvu teemaga lähemalt!

Kristiine elanike seas viidi läbi uuring, et teada saada, kui palju peetakse linnaosas lemmikloomi ning kui teadlikud on inimesed Tallinnas kehtivatest loomapidamise reeglitest.
lemmik.postimees.ee

Võib juhtuda

Could happen
Translated
Purunenud kraadiklaasi elavhõbedaaurud on tervisele ohtlikud. Kõik kraadiklaasi osad ja koristusvahendid tuleks viia ohtlike jäätmete kogumiskohta.
tervis.postimees.ee
Image may contain: dog, outdoor and nature
Dimedium is celebrating Women's Day.

NAINE
Mõistus kaine, jalad maa peal...
...põhjamaine.
Naine!
Tasakaalukas ja vaikne...
Vaevu raevukas, kui Läänemere laine...

Lillelist ja üllatusterohket päeva, armsad erilised naised! 🌹

Tänane päev on pisut nagu puhkus
ja iga naine päeva uhkus!

See More