Photos
Videos
Valguse ja vee võimas mäng.
6
Posts
Keila Loomakliinik shared a memory.
18 hrs

Küsisid viimane kord soodsamat, aga väga head toitu koerale. Palun, siin ta on : Arion Lamb& Rice, kilohinnaga 4.19 ja kilo pealekauba. Tule võta Keila Loomakliinikust tasuta proovipakk.

No automatic alt text available.

Mäkkejooksuvõistlust toetab Keila Loomakliinik koos Virbac kvaliteettoiduga

MAY1
Tue 9:30 AM UTC+03Keila Terviserajad
135 people interested
Reviews
3.8
26 Reviews
Tell people what you think
Elery Stradling
· March 6, 2018
Väga kahju, et selline on Keila ainus loomakliinik.
Esmakordselt asusime kliinikut külastama 5 aastat tagasi, kuid ajapikku muutus Dr Jõksi harukordselt ebameeldiv suhtumine looma kui ka omaniku talu...matuks.
Pöördusime Laagris asuva Maksi Loomakliiniku poole, kus looma heaolu on esikohal.
Kui Maksi kliinik kolis Tallinnas teise asukohta, otsustasime Keila Loomakliinikule anda uue võimaluse.
Tundus, et arsti suhtumine oma töösse on paranenud, kuid kahjuks aastake hiljem oleme taas sunnitud kliinikut vahetama.
Keila Loomakliinikus tundub nr 1 prioriteet olevat vaid omaenda taskute täitmine. Diagnoosid pannakse ilma ühegi testita (!!!) kuna vahendid selleks puuduvad ja praktilist abi kahjuks me Dr Jõksilt saanud ei ole.
Olgugi, et kodust kaugemal, võtame end taas arvele Maksi kliinikus, kus kõik vajaminev tehnika ja aparatuur on kohapeal olemas, arstid professionaalsed ja sõbralikud.
Aastate jooksul oleme väga pettunud Keila Loomakliinikus ning ei soovitaks seda koeraomanikele kellele tõesti läheb nende lemmiku tervis ja heaolu korda.
See More
Mika Pakosta
· December 30, 2017
Väga hea kogemus! Selged juhtnöörid, kuidas kodus koera edasi hooldada. Hea koostöö, tänud!
Anu Trubetsky
· October 21, 2017
Kodulähedane loomakliinik on väärtus omaette. Looma ei pea kaugele vedama, tee kliinikusse ja koju kulgeb elukale stressivabalt, varasemalt tuttavas ümbruses. Üks koertest käis ka hiljuti operatsiooni...l, see läks hästi, kutsikas taastus kiiresti - mida veel tahta. See More
Enel Valli
· November 4, 2017
Pooliku töö eest võetav odav hind on lööv.

Koeral kaelal lahtised peopesa suurused haavad, loomaarst soovitab haavadest pilte nähes puhastada haavasid aerosooliga ning teha seda ÜLE PÄEVA! Pildil nä...ha ka haavade põletikku ning mäda. Välja ei kirjutatud koerale valuvaigisteid ega ka antibiootikume! Konsulteerides teiste loomakliinikute arstidega soovitati suure kaarega selliste juhiste peale eemale hoida Keila kliinikust. See More
Auli Sünd
· August 14, 2017
Ma ei tea, kuidas teistel, aga mina küll olen alati positiivselt sealt ära tulnud.
Helen Valtri
· June 5, 2017
Soovisin hambaarsti teenust. Sai telefoni teel kõik läbi räägitud. Kahjuks kulus arsti enamus tähelepanu looma kaalule ning tagasi sain kassi kellele oli tehtud küll hambakivi eemaldus, aga näiteks mu...rdunud hammas jäeti alles. Loomal oli ka ulatuslik igemepõletik mis jäeti tähelepanuta. See More
Ene Gutmann
· March 29, 2017
Aitäh abi eest!
Siim Tu
· January 10, 2017
Loomadele ohtlik paik.