Photos
Videos
*פורצים קדימה!* תושבים יקרים- לאחר שנים של עבודה מאומצת, אנו זוכים בע"ה לקבוע היום יתד חדש של אחיזה בארץ ישראל! *בשעה האחרונה עלינו עם מבנים והקמנו את אתר "מבשר" של המועצה המקומית קרית ארבע חברון* אתר מבשר מיועד לאיזור תעשייה, ממוקם כקילומטר צפונית לשכונת 'רמת ממרא' ונמצא על שטח 22 השייך לאדמות המדינה של העיר. בתקיעת יתד משמעותית זו אנו מרחיבים את גבולות העיר וממשיכים את פריצת הדרך שהחלו ראשוני הישוב לפני יובל שנים! "מבשר' הוקם היום על שמם של שניים מטובי בנינו, חללי צה"ל: רס"ן אליאב גלמן ורס"ן בניה שראל הי"ד שגדלו בינינו ונפלו בקרב. יום זה, יום לאחר ציון שנתיים לנפילתו של אליאב, מסמל יותר מכל את הדרך בה אנו בוחרים לצעוד ולצמוח אל מול האתגרים הגדולים. בימים אלו, לאחר הפרעות רבות, זכינו גם לקדם לקראת הפקדה, את תוכניות הבינוי של גבעה 18 ותוכנית מחניים המחברת בין רמת ממרא לשטח הבסיס הצבאי. בעז"ה נמשיך לפרוץ ולחתור לבניין עירנו ולבניין ארץ ישראל כולה ושולחים חיזוק מהרוח הגדולה של עיר האבות לאחינו בהתיישבות! דוברות מ.מ. קרית ארבע חברון
115
14
כבוד גדול לעיר האבות : מתוך 250 רשויות, קרית ארבע חברון זכתה בפרס החינוך המחוזי, ועלתה לגמר הארצי! מערכת החינוך המופלאה של קרית ארבע חברון מקבלת היום חיזוק רשמי: היום הגיעה לסיור והכרות עם מערכת החינוך של עירנו ועדת הפרס הארצי של משרד החינוך . הצגנו בפני הוועדה את 7 מרכזי המצויינות הקיימים, ואת המעטפת לה זוכים ילדנו מגיל מעון ועד התיכון. בנוסף שמעו על הפרויקטים החברתיים שהנוער שלנו מוביל , יחד עם הפרויקטים הקהילתיים שדואגים לחבר את כולם. צפינו בהיכל תרבות במדגם מן הלהקות של בתי הספר בעיר, ובהרכב הנוער המופלא של קרית ארבע חברון. שמענו את רינה אריאל, ומורשה עמיחי, יחד עם סרטונים על המירוץ לנוער "הר לעמק", וקולטים עליה וכך קיבלנו את עוצמות ורוח העיר! ״לראש המועצה, מלאכי, היכולת והכישרון לארגן משאבים, מבפנים ומחוץ דרך חיבורים של משרדים שונים על מנת לקדם את החינוך וליצור דברים חדשים ומקצועיים״, כך סיכם את היום מנהל מחוז ירושלים במשרד החינוך מר מאיר שמעוני. עוד הוסיף: ״מדהים לראות איך מתוך האתגרים אתם בונים ומתפתחים. אני עד למהפכת החינוך שקוראת בעיר ב- 5 שנים האחרונות.״ תודה רבה על המילים החמות, קרית ארבע על המפה ולא רק בחינוך.
119
34
הבוקר התקיים טקס מרגש לחנוכת מצפה השלושה לזכר שלושת הנופלים בני הקריה בקרב בסמטת הגבורה לפני 15 שנים, יצחק בואניש, אלכס צביטמן ואלכס דוכן הי"ד. בטקס השתתפו ראש המועצה, מלאכי לוינגר המשפחות השכולות ואורחים נוספים. את בניית המצפה הובילה מחלקת הבטחון במועצה, והוא ממוקם סמוך למחנה הג'אליס ושכונת גל, מוזמנים להגיע לבקר!
44
3
Posts

יום ראשון הקרוב---
יוצאים לדרך!
עוד לא נרשמתם? הזדרזו לשריין את מקומכם.

קישור להרשמה בתגובה הראשונה

It looks like you may be having problems playing this video. If so, please try restarting your browser.
Close
23 Views
מרכז הורות משתלמת- קרית ארבע חברון

עקב תקלה טכנית- הרווחתם. מבצע השיתופים ממשיך עוד שבוע!

שיתוף הפוסט + לייק לעמוד הפייסבוק שלנו, ותגובה ששיתפתם
ואולי תקבלו כניסה זוגית לאחת הסדנאות הקרובות, במ...תנה!! 🎁🎉

*ההגרלה בין המשתפים תיערך ב27.4.18*
בינתיים הצצה קצרה למה מחכה לנו.. שלל סדנאות שיתנו את הפתרון והמענה לכל הדילמות הבוערות,
להרשמה מהירה ופרטים נוספים >> https://docs.google.com/…/1FAIpQLSf1Ppm8ZKc8XAnMSx…/viewform

See More

פתחנו את חגיגות עצמאות, בטקס מרגש ועוצמתי. לא בכל מקום זוכים לחגוג עצמאות ונצחיות למרגלות מערת המכפלה.

בטקס השתתפו תושבי קרית ארבע חברון, וכאלה שכבר אינם גרים כאן אך חוזרים כל שנה להתחמם מאורם של האבות.

זכינו לטקס משואות מרגש ומרומם בו השיאו משואות בני המקום אשר נושאים את בשורת האבות, ההתיישבות, החינוך והחסד כלפיד בארץ ובתפוצות.

...

והיום-- חניון צה"ל ססגוני במיוחד בניחוח מנגלים משפחתיים!

תודה לכל מי שסייע להצלחת הטקס והחגיגות, אנשי הקהילה, המתנ"ס והמועצה.

צילום הטקס: נעמה אטלן

Yael Shtiglitz Elisheva Federman מלאכי לוינגר

See More
Posts