Reviews
5.0
2 Reviews
Tell people what you think
Videos
Pokaz Shaolin Chang Chuan Wu Shu wykonany przez mnichów podczas 7 Budosai 31.08.2016 r, w Naha na Okinawie
11
1
Trening z Morio Higaonna
16
2
Kata Sunakake No Kon wykonane w Koninie 10.06.2016 r. przez Adama Hałasa ucznia I Tw konińskiego Koperasa podczas Spotkań z Kulturą Japonii.
6
Photos
Posts

Kolejne seminarium Goju ryu, prowadzone przez Sensei Tomasza Siewkowskiego odbyło się w Koninie, w dniu 09.03.2018 r. Jak zwykle było sporo materiału i super atmosfera Przerabialiśmy Kata energetyczne Tensho, jego interpretację, elementy samoobrony i techniki Kihon. To wszystko można obejrzeć w zamieszczonej fotogalerii. Zapraszamy:-)

W ferie mieliśmy przyjemność trenować w Berlinie. Trenowaliśmy tak ciężko, że nie zdążyliśmy zrobić zdjęć Dopiero po zajęciach udało się zdobić jedno .

Image may contain: 12 people, people standing
Posts

Przedstawiamy wspomnienia z obozu dla klas mundurowych w Pobierowie w 2017 roku:-) Wspomnienia w formie krótkiego filmu z zajęć walki wręcz prowadzonych przez naszych instruktorów

It looks like you may be having problems playing this video. If so, please try restarting your browser.
Close
114 Views

Dziś wyszliśmy na zajęcia na śnieg:-) Zimno było ale wszyscy pilnie trenowali, tylko póżniej Eryk miał problem z celnością:-)

Spadł śnieg Pojawił się nowy członek klubu :-):-):-). Na początku był trochę agresywny i opedzał się nunchakiem, dopiero Wiktoria go udobruchała:-):-):-).

W zeszły weekend trenowaliśmy pod okiem Sensei Tsutomu Iwakuma. Ittosai Mugen Shinto Ryu Iai Jutsu i sukcesora Sokaku Takeda, szkoły Daito Ryu Aiki Ju Jutsu. Trening sobotni przeznaczony był na Iaijutsu, natomiast w niedzielę pod okiem Mistrza doskonaliliśmy, wraz z adeptami Konińskiego Centrum Ju Jitsu, Klubu Bushido i Samurai z Konina oraz gośćmi z Niemiec techniki Aiki Ju Jutsu szkoły Daito Ryu. Część galerii przedstawiamy także na fb JKR Polska https: //www.facebook.com/JKR-Polska-359877624393739/?fref=ts

W sobotę 13.01.2018 r. KDSW Chimei wraz z KC Ju Jitsu zorganizowało seminarium z Sensei Tsutomu Iwakuma, kontynuatorem sukcesji Mugen Shintoryu Iaijutsu, linii Takeda. Ze względu na zróżnicowanie techniczne uczestników Sensei koncentrował się na podstawach technicznych i łatwiejszych formach. Przedstawiamy część fotogalerii. Druga część znajduje się na fb JKR Polskahttps: //www.facebook.com/JKR-Polska-359877624393739/?fref=ts

World Shotokan Institute w Wałczu organizuje wyjazd na seminarium do Carlo Fugazzy, ucznia Sensei Hiroshi Shirai. Szczegóły na plakacie.

APR6
Apr 6 - Apr 7Prenzlau (Niemcy)
2 people interested

Zapraszamy do obejrzenia galerii z pierwszego w tym roku treningu. Corocznie organizatorem jest KCJJ. Dzięki gościnności Sensei Wojciecha Malczaka mogliśmy w nim również wziąć udział. Po zakończeniu zajęć i poczęstunku członkowie KDSW Chimei kontynuowali trening, już nie na stadionie lecz w wodzie:-) Co pozwoliło wszystkich otrzeźwić:-)

Kilka fotek z Sylwestra, na którym się bawiliśmy. Niektórzy przesadzili odrobinę z alkoholem, ale bawiliśmy się przednio:-)

Zapraszamy wszystkich chętnych do udziału w seminarium szermierki japońskiej wg szkoły Tenshin Shoden Katori Shinto Ryu Ken Jutsu, które odbędzie się 14-15.04.2018 roku w Koninie.

APR14
Apr 14 - Apr 15Klub Dalekowschodnich Sztuk Walki "Chi-Mei"Konin, Poland
37 people interested

Zapraszamy na seminarium Okinawa Goju ryu Karate do, które odbędzie się 09.03.2018 roku w Koninie. Poprowadzi je uczeń Morio Higaonna Sensei, przedstawiciel IOKGF na Polskę, Sensei Tomasz Siewkowski. Udział wyłącznie po wcześniejszym zgłoszeniu. Koszt 50 pln. Zapraszamy adeptów, niezależnie od trenowanego systemu oraz wszystkich sympatyków tradycyjnych sztuk walki:-).

Dziś zrobiliśmy niespodziankę Sensei Arturowi. Przygotowaliśmy w tajemnicy przyjęcie z okazji jego urodzin. Nie będziemy tu pisać które to, ponieważ facetów nie pyta się o wiek :-):-):-) poza tym to już te, o których nie chce się pamiętać :-):-):-) Totalnie go zaskoczyliśmy:-) Zdjęcia przedstawiają prezent jaki od nas otrzymał, który sprowadzony został z Japonii:-) W restauracji sushi stawili się wszyscy członkowie klubu:-)

Zapraszamy na Specjalne Noworoczne Seminarium z Minako Yamazaki - córką Kiyoshi Yamazaki, które odbedzie się w Nottingham w Anglii 28.01.2018 r Chętnych prosimy o kontakt.