Photos
Videos
Pamiętamy
40
1
Oferowali do sprzedaży żółwie, małpki i papugi objęte konwencją CITES Policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości gospodarczej Komendzie Stołecznej Policji ujawnili w sklepie zoologicznym w jednym z centrów handlowych 14 okazów CITES. Zwierzęta nie posiadały wymaganych dokumentów. Ich wartość została oszacowana na 19 tysięcy złotych. Jak ustalili funkcjonariusze zabezpieczone gatunki są objęte Konwencją Waszyngtońską CITES. http://www.policja.waw.pl/portal/pl/1/34036/Oferowali_do_sprzedazy_zolwie_malpki_i_papugi_objete_konwencja_CITES.html
6
3
Odzyskany seat, zatrzymani sprawcy kradzieży.
7
Posts

Policjant asp. szt. Jacek Błaszczyk z zespołu profilaktyki z wolskiej komendy, przy udziale bemowskiej delegatury biura bezpieczeństwa i zarządzania kryzysowego, przeprowadził spotkanie z dziećmi z Przedszkola nr 336. Policjant przypomniał przedszkolakom najważniejsze numery alarmowe, zasady bezpieczeństwa na przejściach dla pieszych, a także to, jak mają zachowywać się w sytuacjach zagrożenia. Przedszkolaki otrzymały również książeczki dotyczące bezpieczeństwa.

http://wola.policja.waw.pl/…/78489,Policjant-na-spotkaniu-z…

Image may contain: 2 people, indoor

Dzięki materiałowi dowodowemu zebranemu przez stołecznych policjantów z wydziału do walki z przestępczością narkotykową, Prokuratura Okręgowa w Warszawie skierowała do sądu akt oskarżenia przeciwko osobom, które są podejrzane o liczne przestępstwa narkotykowe. Sześciu mężczyzn i kobieta usłyszało łącznie 36 zarzutów. Wszystkim może grozić kara nawet do 12 lat więzienia.

http://www.policja.waw.pl/…/45900,36-zarzutow-za-przestepst…

Image may contain: food
Posts