Posts
Krõbevahvel updated their cover photo.
Image may contain: food
Krõbevahvel updated their cover photo.
Image may contain: text
Videos
Head Krõbevahvli Sõbrad! Aasta Teie seltsis hakkab varsti lõppema - aasta täis päikest, äikest ja positiivseid emotsioone. Aitähhh, et olete olemas, et Te pole paljuks pidanud meie tegemistel silma peal hoidmast. Krõbevahvel on rõõmus oma sõprade üle ja väikseks üllatuseks loosisime kõikide sõprade vahel välja väiksed vahvlipakid. Õnn sai osaks Leena Karama, Tuu Le, Märt Meksi, Veronika Mailane, Sirje Jatsa, Maret Toode, Gea Kiho, Sven Salakin, Malle Kesamaa, Enn Anderson (palun kirjutage meie sõnumisse). Kõigile kaunist aastavahetust ja uute kohtumisteni juba 2018 aastal!
33
7
Photos
Reviews
5.0
11 Reviews
Tell people what you think
Merili Tähiste
· July 22, 2017
Väga head vahvlid, vahukoore-kohupiimasegu seal sees oli eriti maitsev :) Nämma :P Käsitöö limonaadid ka 5+ ;) Tegite meie Rõõmsate Laste Festivalil käigu veel paremaks :) Suured tänud teile :)
Karoliine Aus
· May 2, 2017
Imemaitsvad vahvlid tegid Laheda Koolipäeva meeskonna koosoleku lihavõtete ajal magusaks ja mõnusaks, suur aitäh!
Liisa Lotta Tomp
· May 5, 2017
Väga maitsvad vahvlid, meeskonnaga koosolekuks ideaalne krõmps vahepala!
Heili Saarepiiga
· August 6, 2017
TEIE VAHVLID MEELDIVAD KÕIGILE..PÄIKEST TEILE..ARMASTUSEGA JAGAN SEDA LOOSI KA..ISE KÜPSETAN VAHVLEID KA KUID LIHTSAID JA JÄÄTISEGA..KAUNISTUSEKS MARJAKESED..PÄIKEST TEILE
Posts
Krõbevahvel updated their profile picture.
No automatic alt text available.

Krõbevahvel soovitab - väärt raamat igale perenaisele "EESTI 100 TORTI" !
See isuäratav pilt on just sellest teosest. Raamatut saab osta Rahva Raamatu poest: http://bit.ly/RR_Eesti100torti . Sealt leiad 100 imemaitsvat maiustuse retsepti ja nende seas ka vahvliretsepti.
Foto autor on Kerli Sosi (Kerli Sosi Photography)

Image may contain: table, drink and indoor
Krõbevahvel updated their cover photo.
No automatic alt text available.

Hei rahvas Pärnust ja kaugemalt! Reedel on Pärnus suur rahvapidu! Krõbevahvli pop-up kohvik ootab kõiki maiustama!🇪🇪🇪🇪🇪🇪🇪🇪🇪🇪🇪🇪🇪🇪🇪🇪🇪🇪🇪🇪🇪🇪🇪🇪🇪🇪🇪🇪🇪🇪🇪🇪🇪🇪🇪🇪🇪🇪🇪🇪🇪🇪🇪🇪🇪🇪

FEB23
Fri 5:45 PM UTC+02Rüütli plats, Pärnu
652 people interested

Esmaspäeval 19.veebruaril maiustasid Pärnu Laste- ja Noorte Tugikeskuse maiasmokad täidetud vahvlikoonustega🍦, mis olid neile Krõbevahvli poolt kingituseks🎁 Eesti 100 sünnipäeva puhul.😀
Maiustused valmisid heategevusprojekti raames, kus osales üle riigi 100 magusameistrit, kes kinkisid oma parima pala retsepti ja see köideti retseptiraamatusse „EESTI 100 TORTI“. Raamat on kingitus Eesti Vabariigi 100 juubeliks oma rahvale.🇪🇪

Image may contain: food
Krõbevahvel updated their cover photo.
February 20
Image may contain: food
Krõbevahvel updated their profile picture.
February 20
Image may contain: 1 person, food

Vabariigi sünnipäeva künnisel on Krõbevahvel rõõmus - rõõmus oma riigi ja sõprade üle. Oleme terved ja tegusad ja tähistame seda tähtsat päeva! Veel mõned päevad ettevalmistusteks ja PIDU-PIDU-😊PIDU!

Food & Beverage Company
Krõbevahvel's photo.
Krõbevahvel
10,951 Likes
6 talking about this

Pärnumaa tordi ja magusameistritest.....😃

Pärnumaal leidub väga­ palju osavaid tordimeistreid, kuid neilgi tuleb aeg-ajalt ette äpardusi. Torditegijad rääkisid avameelselt, kuidas põnevad tordid tegelikult valmivad, milline on tordimood, toodangu kvaliteet ja millal oleks paras aeg peolaua ehe ära tellida.
parnu.postimees.ee
Krõbevahvel is feeling joyful.
February 16

Enam pole kaua jäänud....
Foto: Kristhel Vaht

Image may contain: table and text

Ükski pidu ei toimu ilma magustoiduta! Eesti 100. sünnipäevaks kogusid 100 Eesti magusa-ja tordimeistrit kokku 100 põnevat retsepti tortide, kookide, dessertide ja muude maiuste valmistamiseks ning kaunistamiseks raamatusse "Eesti 100 torti"!
Just sellest raamatust leiad ka Krõbevahvli valmistamise nipid ja saladused! 🎁😍🎁😋🎁😍🎁

Telli ette kokaraamat "Eesti 100 torti" ja võid võita Electroluxi PlusSteam küpsetusfunktsiooniga pliidi või integreeritava ahju!
rahvaraamat.ee

Krõbevahvli suu on rõõmust kõrvuni, et sai kaasa lüüa sellises projektis nagu Eesti100 Tort . Imeline idee ja ülitore meeskond. Loodetavasti see Eesti 100-ks juubeliks valmiv raamat teeb paljudele rõõmu ja leiab kasutust veel ka 100 aasta pärast.

Image may contain: drink and text
Eesti100 Tort

Tänane teine staar on Leelo Mäesep ja Krõbevahvel.
Erinevate täidiste ja lisanditega krõbedad meevahvlid on hea tuju ja sooja südamega koduköögis küpsetatud mai...ustus. Perenaine Leelo teeb neid hobikorras oma vabal ajal.
Imelised krõbedad vahvlid erinevate täidistega on valmistatud kodumaisest toorainest ja panuse toote valmimisele on andnud Leelo kogu 7-liikmeline pere.
#Eesti100Tort #persoonilugu #ev100

See More
Krõbevahvel updated their profile picture.
January 18
No automatic alt text available.