Posts

Już od jutra będzie można zakupić bardzo ciekawy i potężny zestaw programów SEO PowerSuite w okazyjnej cenie. Narzędzia SEO PowerSuite pozwalają na analizę stron internetowych pod kątem SEO, pozycji w wyszukiwarkach pod konkretnymi słowami kluczowymi, bazy linków, czy nawet proponowanych serwisów, z którymi można podjąć współpracę.

Get the most effective SEO software with a crazy discount.
link-assistant.com

Pamiętacie informację o webinarze z podstaw Node.js, prowadzonym przez Łukasza Szewczaka? Jeśli byliście zainteresowani tym spotkaniem, jednak nie mogliście w nim uczestniczyć, to nic straconego! Na stronie firmy Vavatech możecie zobaczyć pełne nagranie ze szkolenia, wraz z transkrypcją oraz samą prezentacją.

Tutaj znajdziecie wszystkie materiały, całkowicie za darmo:
http://vavatech.pl/technologie/blog/podstawy-nodejs-webinar

...

Zapraszam,
Krylan

See More
20 lutego 2018 roku zorganizowaliśmy bezpłatny webinar z podstaw NodeJS, który poprowadził Łukasz Szewczak. Wydarzenie to było adresowane przede wszystkim do osób znających podstawy JavaScript, które chciałyby wykorzystać swoją wiedzę do budowania aplikacji back-endowych. Webinar miał ...
vavatech.pl
Videos
Photos
Posts

Ostatnio przeczytałem komiks, na którego wydanie niecierpliwie czekałem. Recenzja niestety nie odzwierciedla tego entuzjazmu, który był obecny przed premierą "Wszechświata" z PWN. Zapraszam do czytania.

Gdy pod koniec sierpnia 2017 roku dowiedziałem się o tym, że szanowane wydawnictwo naukowe PWN wyda popularnonaukowe komiksy z serii "The Manga Guide&
krylan.ovh

Dziś (08.03) w serwisie packtpub.com jest do odebrania darmowy e-book "Learning Web Development with Bootstrap and AngularJS". Aby go odebrać wystarczy wejść na poniższy link, zalogować/zarejestrować się na stronie, a następnie tego samego dnia kliknąć "Claim Your Free Book".

Opis ze strony:
"Harness the power of both Bootstrap and AngularJS to build your own web app. Master the ideology of both frameworks and get hands-on as you build a contact manager throughout the course ...of the book. Discover filters, routing and views for your app. You will also learn how to connect your app to the server, customize Bootstrap and build a directive. Furthermore, you will look a potential stumbling blocks and will be given tips on how to avoid them. You will be building your dream web apps in no time."

See More
A new free programming tutorial book every day! Develop new tech skills and knowledge with Packt Publishing’s daily free learning giveaway.
packtpub.com

Dziś (25.02) w serwisie packtpub.com jest do odebrania darmowy e-book "React Design Patterns and Best Practices". Aby go odebrać wystarczy wejść na poniższy link, zalogować/zarejestrować się na stronie, a następnie tego samego dnia kliknąć "Claim Your Free Book".

Opis ze strony:
"Build modular applications that are easy to scale using the most powerful components and design patterns that React can offer you right now
Dive into the core patterns and components of React.js in o...rder to master your application's design
Improve their debugging skills using the DevTools
This book is packed with easy-to-follow examples that can be used to create reusable code and extensible designs"

See More
A new free programming tutorial book every day! Develop new tech skills and knowledge with Packt Publishing’s daily free learning giveaway.
packtpub.com

We wtorek (20.02) odbędzie się bezpłatny webinar, który poprowadzi Łukasz Szewczak. Jeśli chcecie poznać podstawy technologii Node.js, zarejestrujcie się w wydarzeniu na portalu Evenea, a następnie pojawcie się we wtorek o 20:00 na godzinnym spotkaniu online. Więcej informacji, wraz z planem spotkania i możliwością zapisu, znajdziecie w linku poniżej.

Znasz podstawy JavaScript i chciałbyś wykorzystać tą wiedzę do budowania aplikacji back-endowych? A może na co dzień piszesz w Javie lub .Necie, ale chciałbyś spróbować swoich sił z JS? Webinar poprowadzi trener Vavatech,
evenea.pl

Dziś (16.02) w serwisie packtpub.com jest do odebrania darmowy e-book "Mastering PHP Design Patterns". Aby go odebrać wystarczy wejść na poniższy link, zalogować/zarejestrować się na stronie, a następnie tego samego dnia kliknąć "Claim Your Free Book".

Opis ze strony:
"Develop robust and reusable code using a multitude of design patterns for PHP 7
Learn about advanced design patterns in PHP 7...
Understand enhanced architectural patterns
Learn to implement reusable design patterns to address common recurring problems"

See More
A new free programming tutorial book every day! Develop new tech skills and knowledge with Packt Publishing’s daily free learning giveaway.
packtpub.com

W najnowszym Humble Bundle macie możliwość zakupienia książek z zakresu programowiania w formie paczki e-booków.

Akcja trwa najbliższe 2 tygodnie.

https://www.humblebundle.com/b…/functional-programming-books

... See More
Pay what you want for awesome ebooks and support charity!
humblebundle.com

Na blogu napisałem o tym, jak ulepszyłem swój poprzedni generator kanałów RSS.
Przy okazji zapraszam do subskrypcji kanałów.

Ostatnio na blogu możecie zauważyć, że po prawej stronie pojawił się nowy pomarańczowy przycisk – "Personalizacja RSS". Postanowiłem więc rozwiną
krylan.ovh

No i mamy już nowy rok, a pierwszym wpisem tego roku na moim blogu będzie podsumowanie poprzedniego.
Jest w nim trochę statystyk i krótki opis tego, co zrobiłem przez ostatnie 12 miesięcy.
Prosiłbym także o komentarze z uwagami i sugestiami, co zmienić lub poprawić, żeby w tym roku było jeszcze lepiej.

Witam wszystkich starszych i nowych czytelników mojego bloga w 2018 roku! Styczeń to nie tylko początek roku, ale także początek miejsca, w którym...
krylan.ovh

Z okazji zbliżających się wielkimi krokami Świąt Bożego Narodzenia, chciałbym życzyć Wam wszystkim wesołych, spokojnych świąt spędzonych w rodzinnym gronie. Życzę Wam także wielu pięknych i szczęśliwych chwil w nowym, 2018 roku.

No automatic alt text available.

Jeszcze tak przed świętami krótka notka – przedstawiam w nim narzędzie, którym można wykonać mapę witryny dla SEO w mniejszych witrynach.

Jeśli zajmujecie się widocznością swojej strony w wynikach wyszukiwania, jedną z rzeczy wartych zrobienia jest mapa strony, która wskaże botom, jakie...
krylan.ovh

Miło mi poinformować że Waneko, wydawnictwo zajmujące się publikacją japońskich komiksów w Polsce, korzysta z czytnika mojego autorstwa do publikacji przykładowych stron swoich wydań. Po raz pierwszy moja praca jest wykorzystywana na taką skalę.

Pierwsze rozdziały ich najnowszych wydań możecie znaleźć tutaj:
http://waneko.pl/przykladowe-strony-my-hero-academia/
http://waneko.pl/13826-2/

Kochani! Dla tych z Was, którzy jeszcze wahają się, czy kupić My Hero Academia, przygotowaliśmy przykładowe strony z pierwszego tomu! Teraz możecie przeczytać pierwszy rozdział za darmo! Aby przejść do podglądu wystarczy kliknąć miniaturę. Pierwszy tom już w sprzedaży! Zamówicie go...
waneko.pl

Trochę informacji i statystyk od Zaufana Trzecia Strona na temat haseł używanych przez polskich użytkowników. Możecie się także dowiedzieć, w jaki sposób znaleźć informację, czy Wasze dane są zawarte w którymś z wycieków – warto tego pilnować.

https://zaufanatrzeciastrona.pl/…/hasla-ponad-10-milionow-…/

W ujawnionej niedawno ogromnej bazie danych zawierającej ok. 1,4 miliarda adresów email i haseł można znaleźć ponad 10 milionów kont z polskimi adresami. Poniżej przyglądamy się bliżej tej bazie i poddajemy ją małej analizie. Kilka dni tem...
zaufanatrzeciastrona.pl

Już od kilku dni jest dostępna nowa wersja najbardziej popularnego zestawu ikon – Font Awesome 5.

Do darmowego użytku przeznaczonych jest 899 ikon, natomiast kupując licencję pro nie tylko zwiększymy ich ilość do 1278, ale także otrzymamy ich inne odmiany – regular i light.

https://fontawesome.com/

Your browser is too old and missing some key goodies. To use the Font Awesome website, you'll need to use a more modern web browser.
fontawesome.com

Dziś (11.12) w serwisie packtpub.com jest do odebrania darmowy e-book "Responsive Web Design with HTML5 and CSS3 - Second Edition". Aby go odebrać wystarczy wejść na poniższy link, zalogować/zarejestrować się na stronie, a następnie tego samego dnia kliknąć "Claim Your Free Book".

Opis ze strony:
"With mobile internet rising, your website needs to be accessible on any screen size, with user experience on any device taken into consideration. With today's free learning, build w...ebsites with a 'responsive and mobile first' methodology, ensuring it runs smoothly on any and every device."

See More
A new free programming tutorial book every day! Develop new tech skills and knowledge with Packt Publishing’s daily free learning giveaway.
packtpub.com