Posts

#zapowiedzi
Stare polskie przysłowie brzmi: "Luty bywa w lód okuty". Niestety, rynek wydawniczy książek kucharskich wygląda na faktycznie pokrytego grubą warstwą lodu. Zapowiadanych publikacji kulinarnych można policzyć na palcach jednej ręki. Niestety, wybrałem tylko dwa tytuły, które będę chciał zasmakować. 😋

"God Food", Malka Kafka - Autorka maczała palce w książce kucharskiej pt. "Współczesna Kuchnia Żydowska", więc nie można traktować publikacji jako debiutu. Włada pop...ularną warszawską restauracją Tel Aviv Food & Wine. Czego chcieć więcej?! Z miłą chęcią przyjrzę się przepisom tak doświadczonej koneserce smaków. PREMIERA: 14.02.2018.

"Wszystkie poranki świata", Elisa Paganelli, Laura Ascari - Pierwszy post, a już drugi raz będę odwoływać się do mądrości ludowych. Tym razem nie do polskiego, a do chińskiego przysłowia. "Śniadanie zjedz sam, obiadem podziel się z przyjacielem, a kolację oddaj wrogowi". Z racji arogancji oraz z wielką ekscytacją wproszę się na tak intymną konsumpcję, jaką jest śniadanie i to aż w 41 krainach. Zastanawiam się ile śniadań będziemy mogli odtworzyć w kraju nad Wisłą z racji dostępności produktów. Przekonamy się już niedługo. PREMIERA: 28.02.2018.

#książkożerca Wydawnictwo Buchmann Znak literanova

See More
No automatic alt text available.
Photos
Posts
Książkożerca updated their profile picture.
February 4
Image may contain: night