Posts

Szanowni Państwo,

Z przykrością informujemy, że pomimo naszych starań i Państwa ogromnego wsparcia Księgarnia Stentor po 16 latach działalności przestaje istnieć. Jeszcze pobędziemy tutaj przez jakiś czas, więc zapraszamy na przegląd książek, rozmowy i wspominki. Obecnie na cały asortyment (książki, gry, zabawki) udzielamy rabatu -30 %.

Do zobaczenia!

Marcin Wicha laureatem Paszportów Polityki w kategorii Literatura

"Rzeczy, których nie wyrzuciłem" (Wydawnictwo Karakter) to objętościowo niewielka książka, w której Marcin Wicha pomieścił najważniejsze doświadczenia, emocje, wspomnienia oraz przedmioty do uporządkowania po stracie bliskiej osoby.

Image may contain: text
Photos
Reviews
5.0
2 Reviews
Tell people what you think
Magdalena Graff-Kućmińska
· January 4, 2018
To moja ukochana księgarnia już od 8 lat.� Klimat przyjaźni, ciepła i otwarcia na potrzeby klienta. Każdy jest tu traktowany indywidualnie i wysłuchany. Obsługa bardzo fachowa, będąca na bieżąco z tym... co dzieje się na rynku wydawniczym. Dział literatury dla dzieci to perełka. Moj synowie 8 i 3-latek zawsze są tu też dopieszczeni i znajdują interesujące książki. Polecam to miejsce każdemu kto szuka ciekawych i wyjątkowych książek. See More
Małgorzata Berenika Rutkowska
· December 21, 2017
Świetne miejsce, jedna z niewielu już księgarni, które magnetycznie przyciągają czytelnika witryną. Bardzo wartościowy asortyment i miła, kompetentna obsługa. Zajrzyjcie koniecznie.
Videos
Spotkania w ramach projektu Księgarnia Marzeń już za Nami. Dziękujemy Fundacji Legalna Kultura za zaufanie i współpracę, która zajmie szczególne miejsce w naszej pamięci! ❤ Dziękujemy również Wam, Nasi Drodzy Goście, że byliście z Nami, a swoimi wyborami wspieracie księgarnie kameralne. 📚 Projekt Księgarnia Marzeń odwiedzi jeszcze wiele wyjątkowych miejsc, zachęcamy do obserwowania harmonogramu wydarzeń i wspólne czytanie w całej Polsce.❤ http://ksiegarniamarzen.pl/ Legalna Kultura WiedzaKsięgarza.pl Wydawnictwo Książkowe Klimaty #ksiegarniamarzen #wiedzaksiegarza #legalnakultura #pavolrankov #zdarzyłosiępierwszegowrześnia #ksiazkoweklimaty
6
2
Przyjaciele Św. Mikołaja
12
1
Księgarnia Stentor nocą
11